Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:29:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vin DiCarlo's Pandora's Box  (Pročitano 1451 puta)
22. Nov 2011, 21:16:57
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Sendo 
Tokom svoje putešestvije netom naleteh na ovo. Čovek iz naslova tvrdi da sa tehnikom, kodiranom kao Pandora's Box, svaki muškarac može imati svaku ženu. Kaže da se ova tehnika primenjuje u raznim oblastima i da je veoma uspešna. Ono što on naglašava i ne krije, jeste da je u pitanju manipulativna tehnika­­™ i da je njen cilj lakše prodiranje u psihu i stimulisanje nagona, koji bi prema rečima autora, od lovca (muškarca koji joj je stimulisao proces) napravio lovinu. Tehnika je jednostavna i počinje postavljanjem tri jednostavna pitanja:

1. What gives you the most fulfillment in life?

2. What is the one thing you would need if trapped on a deserted island?

3. What emotions will you experience when you achieve your most far-reaching goal?

Zašto se postavljaju ova tri pitanja? Kroz ovo pitanje ćete dobiti jednu od 8 kategorija žena:



Kada se taj rezultat dobije, mladić zna koji pristup da koristi (što bi rekla jedna članica foruma: "Da priča sa ženama") i može da koristi sistem koji nazivaju looping. Ovim sistemom u nedogled muškarac priča sa ženama praktično o istoj stvari, nije monoton, drži njenu pažnju, izbegava "friend zonu" i stimuliše njen nagon da ona juri njega. To bi bilo ukratko, za sve dalje review samog sajta:



I sam sajt uz video klip: Open The Box

Inače ako nekoga zanima, našao sam dosta torrent sajtova koji imaju Pandorinu Kutiju na lageru (tešku oko 5 i nešto GB) tako da možete i tako da pogledate sadržaj - free of charge. Moje pitanje je šta mislite o ovome i da li je delotvorno ili samo navlakuša?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020
Pandora's box je sigurno najbolja Microsoftova igrica, a ovo je klasicna  navlakusa jer... ne mozes izmanipulisati manipulatora...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
a ovo je klasicna  navlakusa jer... ne mozes izmanipulisati manipulatora...


Hahaha kako je ovo dobro receno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Mozes nauciti socijalnu interakciju(najmanji problem je nauciti da pricas o necemu na zanimljiv nacin), ali ne postoji tehnika koja ce ti omoguciti da imas svaku. Jednostavno je nemoguce da se zasvidjas svakoj iz istog razloga zasto je nemoguce da nas svi vole, a to je da ne vole svi iste stvari. A i bilo bi dosadno da vole.  Smile

Zato ovo dodje kao selfhelp, ali verovatno malo ucinkoviti jer te nauci socijalnoj interakciji.

E sad, mali off

Pandora's box je sigurno najbolja Microsoftova igrica

Agreed.

Jel ima negde za download? Imao pre instalaciju ali mi se pohabao CD i ne moze da se ucita a ne mogu nigde da nadjem da downloadujem. Trazih jednom celo vece i ne nadjoh.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Sendo 
Pa suština ovog kursa i jeste ne postoji jedan recept, nego se odredi tip, i stimulišeš joj seksualni nagon. Mislim da ste počeli da komentarišete pre nego što ste pogledali priložene linkove i video klipove. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 15.0.874.121
Stvar trenutka,tada i glupa prica prolazi bez smjernica...a da svaka zena voli pricati to je istina,samo je treba povuci za jezik...
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia zvrr
Poslušah ja malo ovog lika. Njah. On manipuliše muškarcima pričom ''ja sam bio djevica do dvadesete godine, a pogledajte me sada, svaka cura luči vlagu čim započnem priču s njom''. Kliše priča takvih osoba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Pa suština ovog kursa i jeste ne postoji jedan recept, nego se odredi tip, i stimulišeš joj seksualni nagon.
Pa, kao sto rekoh, tipicna selfhelp prica. Moze pomoci, ali uglavnom se svodi na to da ti da smernice po obrascu(koje naravno u vecini slucajeva placas u vidu knjige, kursa, DVD bokseva i ostalog) i koje mogu ali ne moraju biti ucinkovite.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone SE 2020
Cek.. cek.. imam ja jos nesto bolje..





IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:29:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Box Vin Pandora

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.