Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vile, vilenjaci, bica iz maste...  (Pročitano 19477 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
ima u ovome logike velike...sam sam naišao na tragove vila..ispričati ću vam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 146
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja cekam da ispricas Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja volim ove price, ali ih se ujedno dosta i plasim. Svasta moze da se cuje. Jedni noc sam sa drugaricama pricala o takvim pricicama i nismo mogle ni da odemo do wc dok nije svnulo.
Svasta se cuje, ali sta znam. Ne verujem jer mi je onda lakse, ali sam svasta cula.
I verujem tim ljudima, ne verujem da bi me lagali ali se uvek trudim da sve te price zaboravim
Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


through the stars I am coming

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 96
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dosta davno sanjala sam san u kojem mi se obratila vilinska kraljica Titanija(opjevao ju je i Shakespeare u "snu ljetne noći") i upozorila me na događaje koji će uslijediti.I sve je bilo u rimama.
Naravno da sam mislila koji glupi san, ali kad se počelo odigravati znala sam da sam imala kontakt, zato u ime zahvalnosti nosim njezin nick, kako mi je  i rekla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Juce u pregledanju tema, naletih na ovu vasu i odlucih da ju pricitam . Malos te me vratili u djetinjstvo i svijet u kojem sam nekada vjerovala u te stvari. IStinski i duboko kako samo djeca i mogu. A onda, nakon posla odem an seminar iz energetske medicine koji se odrzava jednom mjesecno i na kome bas dugo nisam bila, no, bas juce me nesto povuklo i na moje iznenadjenje tamo pricaju o vilama, vilenjacima i uopste takvim bicima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


fist of zen

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 3334
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ja obožavm priče i bajke ove tematike Smile

kao mala(a bome i sad) čitam sve o njima što mi dode pod ruku. nekad sam i sama pisala bajke, no nisam nikad bila zadovoljna napisanim.
IP sačuvana
social share
Varljive su zvjezde u ochima, a ne one na nebu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
pa hite dragon bas mi mogla da nam ispricas o cemu se pricalo na tom tvom seminaru
pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Smiley Izacicu ti u susret vrlo rado, mada je prica slicna naucnoj fantastici, ali...mozda se neko i nadje u ovim redovima...Prema nekim saznanjima (kazem saznanjima, jer su ljudi koji su iznosili ove podatke uceni, intelektualci, priznati u svojoj oblasti) , svijet vila i vilenjaka tj. neobicnih bica koja bi se tim imenom ponajprije mogla nazvati je postojao nekad. RAdilo se o bicima koja su bila laksa po sastavu fizickom , nego sto je to covjek danas i nekako oblakasta, gotovo prozirna. Njihova sezitivnost je bila velika i smatra se da su bila povezana sa prirodom kao i skrivenim energijama kosmosa, te da su uticala na dogadjaje i stvari oko sebe , ali u pozitivnom smislu...da ne duzim desilo se gotovo kao u Tolkinovoj prici, usljed ljudske nepaznje koja je narusila toliko toga i ovaj svijet je morao da se spusti za par nivoa (po njihovoj procjeni oko 4 nivoa) nize, te da izgubi neka od svojih 'magicnih' svojstava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
nastavak slijedi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Always look on the bright side of life!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 248
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3510i
 Smile za temu

Imam 18 godina i otkad sam prvi put gledao Kaspera( pre 17 god) verujem u duhove. Smile

Da, zasto je nemoguce da duhovi, natprirodna bica, drugi oblici zivota stvarno postoje? Kao sto se i cuda desavaju, nije nemoguce da i cudna stvorenja zive oko nas...

Za danas predlazem www.politikin-zabavnik.yu : arhiva/broj 2862 od 15.12.2006./clanak "Kad Pera ubiva zmajeve"
Procitajte, svidece vam se

IP sačuvana
social share
Ljubav je zakon - ljubav ispod volje!
Čini ono što hoćeš i to neka ti bude jedini zakon!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.