Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:54:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Video studio  (Pročitano 2988 puta)
13. Jul 2009, 22:07:59
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
ejjj  pozzzz  ljudi  ovako  ja  bi  da  otvorim  Video graficki  studio da  snimam  svadbe da  radim  raklame  koje  ce  biti  na  tv i  tako  svasta  ali  neznam  sta  mi  sve  treba  od  opreme  i  kolko  kosta  jel  mi  moze  neko  reci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Uglavnom svi svode na dobar fotoaparat, i idu kod fotografa da razvijaju slike. Ima tu para al nije iz moje oblasti zanimanja pa možda neko bolje zna. Ja sam znao više njih koji samo to rade i uživaju. Slikaš, ješ pečenje, podvriskuješ starojku...

Dakle za početak neka naprava od 500 do 800 € a kasnije vidi po potrebi. Nije loše da imaš i blic, najbolji su oni sa dva blješteća tela, da bi dobio dufuno osvetljenje od plafona (ako nije mnogo visok).

 Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
care  ja  trebam  video kamere  i  ostalu  opremu  da  mogu  raditi  video
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Treba ti znanje. Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Video oprema.... to je već amo skuplje ali stvarno ćeš morati da poradiš na softveru zbog onih prelaza i napisa tipa 'Eve nam se žemu Milisav i Stamena'

I kao što je njena preuzvišena milost Anea rekla.... znanje! Bez obzira šta to tačno znači  Smile
« Poslednja izmena: 14. Jul 2009, 17:46:22 od pilot »
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
pa   doso  sam  u  na  forum  da  steknem  malo  znanja reko  mozda  ima  neko  odvas  ovdje  pametan  da  objasni  sta  treba  kako  ovo  ono
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
Polako samo... Smile
Niko nece da sedne pa da te poducava... Procackaj sta ima o tome ovde, dosta se pisalo... Kad vidis malo, postavi neka konkretna pitanja, pokreni pricu i slicno. Tada ces sigurno dobiti odgovore sa kojima ces biti zadovoljan. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
pa tema  je  koji  su insttrumenti  potrebni za  obradu video  snimaka   sta  je  sve  potrebno da  bi  se  video  mogo  jako  dobro  obraditi  sa  efektima  i  ostalo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Sony xperia
@Trzac u prvom postu jedno trazis, a u ovom nesto drugo. Daj reci sta nameravas da radis i koliko spreman da ulozis. To sto si naveo u prvom postu, moze a i ne mora se radititi istom opremom.
Snimanje svadbi i izrada reklama, su daleko kao neba i zemlja. Ne toliko u tehnickom, koliko u bilo kom drugom smislu.
Za obe namene mze posluziti i mala digitlka od kamere. Sada ih ima i u HD formatu, ali ukoliko zelis da nemas nekih primedbi na velicinu, treba ti veca. Od vecih, opet zavisi koliko novca ulazes. Za svadbe, neces toliko cesto koristiti reflektor, ili uopste i neces. Mora dati koliko toliko dobar snimak i u najgorim svetlosnim uslovima. Za reklame, moras imati osvetlenje, dodatnu opremu, ... U vecini slucajeva Sony 2100 ce ti zavrsavati itekako posao za takve stvari, i u tom opsegu kvaliteta. Nki za svadbe koriste i Panasonic kamere, ali te nisu toliko vec za reklame. To kazem ako mislis da si na visem nivou i zaista mislis da pruzis kvalitet i profesionalizam
Od racunara, sigurno sto mocniji to bolje. I sporiji ce zavrsiti posao, ali u mnogo duzem vremenu, i sa puno manje komoditeta. Programi koje bi koristio, opet zavisi sta bi radio. U osnovi za obe stvari, Premiere ili Vegas su dovoljni kao pocetak. Kao osnova. Medjutim, izrada efekata je sasvim druga prica. Nece se moci ostati samo na plugin-ovima. Moraces uvesti mnoge druge programe, Corel, Photoshop, 3D max, Sound forge, ...

Da ne duzim na dalje, moras prvo znati koliko znas. A onda na osnovu toga i sredstava koje bi ulozio, mogao bi se naci neki kompromis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
super  za  premiere so  si  reko  malo  dosta  si mi  pomogo  sa  svojim postom
lightsoft
evo  sad  sam  narucio sony 2100 nije  problem nauciti  se r aditi sa  programima  ako  covjek ima  volje  za  to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:54:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.