Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:32:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vi ga nećete, a on vas juri  (Pročitano 2363 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 460
OS
Linux
Browser
Mozilla
um...   Smile ljubav je kao senka, ukoliko trcis za njom nikad je neces stici, cim joj okrenes ledja pratice te svuda.

Ponekad svesno(iz egoisticnih razloga=gore pomenutih vec, i najcescih), a ponekad i nesvesno dajemo nadu partneru da nije kraj.
Mada mi je interesantnija pojava kada se partneru apsolutno da do znanja da je sve gotovo. Na to se razlicito reaguje. Ponekad je coveku povredjen ego, ukoliko je ostavljen, pa juri za partnerom da bi ga osvojio i dokazao nesto sebi i drustvu. Drugi tip reakcije je zelja za pomirenjem, bez skrupula jurnjava za partnerom koji nas je ostavio i zbog cega ga dozivljavamo u jos nedostiznijem svetlu, a sve sto je nedostizno je sladje... Treci tip-ne zelimo da priznamo sebi da je zaista kraj, vec iluzorno pokusavamo dalje...

Kako god bilo, uvek se okrene na tu pricu "decaka i devojcice"...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
S. Fighter, ako ovo ima veze sa jednom tvojom poznanicom odavde, koja je skoro proshla kroz raskid, a ime joj pochinmje na Z....., a nickname joj ima veze sa ovom temom, onda bih ja verovatno bio taj koji je ostavljen... E pa u sluchaju da se nisam ispalio i da je ona pretpostavka tachna, vidish, ja nju volim, iskreno! I sklanjao sam joj se sa puta koliko sam mogao, a ''mali znaci'' su ponekad poveliki!!! Voleo bih da mi se vrati... Chekacu je do kraja zivota, pa chak i ako nema nade... Ko od vas zna kako je plakati svako veche... 2 meseca....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
naravno i ovdje postoji obrnuta psihologija. Vi jurite neku osobu, prestane odustanete pravite se kao da je nema pa ona juri vas. To se baš na cure odnosi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Delije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1803
Zastava Srbija BiH Trebinje
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson 
Citat
naravno i ovdje postoji obrnuta psihologija. Vi jurite neku osobu, prestane odustanete pravite se kao da je nema pa ona juri vas. To se baš na cure odnosi.
IP sačuvana
social share

Ако желите да дођете на турнир Бурекџија у фудбалу посетите овај топик
http://forum.burek.com/index.php/topic,215172.450.htm
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
i ja mislim da niko ne juri bez razloga ili povoda...i najcesci slucaj koji sam vidjala je taj da devojka prekine s momkom ali u stilu; " znas, ja moram razmisliti, najbolje je da se ne vidjamo neko vreme, ja cu tebe zvati, nemoj ti mene..."   Smile smesno  Smile
i nego da ce je juriti(narocito ako je on zaljubljen u nju, a ppritom ga ona vrtila oko malog prsta) ... a njoj to laska, drago joj, valjda joj se na neki bolestan nacin jaca samopouzdanje...svakakvih pacijenata Smile

elem, ako zaista hoces da prekines onda to treba jasno dati do znanja i bez ikakvih dvosmislenih reci i fraza Smiley
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
pa zato cesaricem moja najbolje prolaze gadovi koji su bezosjećajni i nemaju problema sa time da jure.

Ma tko je to vrijedan da ja na njega trošim suze i da ga jurim ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:32:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.