Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:45:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: vezivanje za kućnog ljubimca  (Pročitano 11405 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
gulas od zecetine '?? Smile

kazi klincima da je pile sa velikim nogama...tako mene mama zeznula  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
onda stvarno pre je moguce vezivanje tog zecetinu vertikalno Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Одлична тема!
И ја сам имао много кућних љубимаца, две мачке су тако једноставно нестале. Није ми било лако.
Други проблем је што углавном кратко живе. Не знам, можда папагаји и корњаче живе дуже, али не волим много те врсте. Сада имам куче које има 13 година и рак. Знамо да још неће дуго, мада се за сада нормално понаша. Мачку смо пре две године морали да успавамо, исто је имала рак... Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
duše, pa ti si dobra duša. ljudi koji vole i čuvaju životinje ne mogu biti loši. Smile
ja imam mačke i obožavam ih. još su mlade i potrudiću se da ostanu što zdravije pošto pri pomisli da nešto može da ih snađe, poludim. više se brinem za njih nego za sebe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat
Сада имам куче које има 13 година и рак.

Gledaj na to kao na poklon.
Za pasminu koju ja gajim vec neko vreme kazu: "3 godine imas mladog psa, 3 godine zrelog, 3 godine starog.. a sve ostalo je blagoslov".
Da ne pricam o tome kako je kada uspavas kuce od 7 kao sto sam ja pre 7 meseci ili jos neke gore varijante ljudi kojih znam.
Do pre neki dan sam je sanjao...griza savesti valjda..to ti dodje kao dete, a ugine...ko je trebao da se brine za nju ako ne ti.

Tako da, uzivajte sa njima dok mozete, ako pozivite duze od njih uzmite novo i usrecite sebe i njih...
Ljudi obicno kazu "Ne, ne mogu novo.." jer im je srce slomljeno verovatno i zele da ga pamte, da daju do znanja da im je bio poseban tako sto vise nece paziti drugo kuce ... glupost, nista te ne sprecava da pamtis i prvo kuce.
Sve ostalo je nebitno.

(postovao sam ranije na prirodi , deset psecih zapovesti, nesto me zeza search..gledacu da postavim link ovde)

http://forum.burek.com/index.php/topic,189302.0.html
« Poslednja izmena: 24. Dec 2007, 13:23:01 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Ma ne, ja sam pacifista. Nikad ja njoj ne bih stavila čiodu u bravu pa zalila superlepkom. Smile

 Smile  Smile  Smile

drago mi je da se macan vratiJo  Smile

pretposlednji macan moje mame je nestao (bar ona tako misli) u ljubavnom zivotu (- nasla sam ga u dvoristu ispod drveta i tu i sahranila krisom da ne vidi i ne zna- mislim da je otrovan, kako, zasto, pojma nemam... nesto je pojeo, mucenik  Smile )
mami sam posle mesec dana donela drugog macka, maleno mace... i zena je prokomentarisala kako je njeno da ga odgaji, a kako ce dalje ziveti, hoce li ostati sa njom ili otici, neka sam odluci  Smile inace zivi sama, tako da joj ljubimac puno znaci... macak je sad vec veliki, deb'o i lep domaci zutobeli macan  Smile milina ga videti  Smile a sto je mazan...  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mace su čudo jedno, svojeglava i zeznuta biža. one nas dresiraju a ne mi njih. jao kad se naljuti na mene ja je jurim po kući da se mazimo a ona me kulira. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.24
duše, pa ti si dobra duša. ljudi koji vole i čuvaju životinje ne mogu biti loši. Smile
Neosnovana teorija. Postoje ljudi koji su brizni prema zivotinjama iz revolta prema ljudima, i isto tako losi prema svojoj "vrsti". Kompleksi, sta li vec...
Bio sam svedok slucaja kada je pas "ljubimac" ugrizao coveka za nogu, na sta je njegov hranitelj izjavio da je ta osoba "sigurno zla, cim ga je pas ujeo iz cista mira".

Ovo, naravno, nema veze sa temom... Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
duše, pa ti si dobra duša. ljudi koji vole i čuvaju životinje ne mogu biti loši. Smile
Neosnovana teorija. Postoje ljudi koji su brizni prema zivotinjama iz revolta prema ljudima, i isto tako losi prema svojoj "vrsti". Kompleksi, sta li vec...
Bio sam svedok slucaja kada je pas "ljubimac" ugrizao coveka za nogu, na sta je njegov hranitelj izjavio da je ta osoba "sigurno zla, cim ga je pas ujeo iz cista mira".

Ovo, naravno, nema veze sa temom... Smile


ti baš na svakoj temi moraš da kontriraš
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat
Neosnovana teorija. Postoje ljudi koji su brizni prema zivotinjama iz revolta prema ljudima, i isto tako losi prema svojoj "vrsti". Kompleksi, sta li vec...
Bio sam svedok slucaja kada je pas "ljubimac" ugrizao coveka za nogu, na sta je njegov hranitelj izjavio da je ta osoba "sigurno zla, cim ga je pas ujeo iz cista mira".
Ovo, naravno, nema veze sa temom... Smile

To se tesis jer ne volis zivotinje ili kako .. ? Smiley


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:45:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.