Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veze na daljinu: Daleko od očiju, ali blizu srca  (Pročitano 15570 puta)
12. Jan 2006, 16:23:52
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
Unatoč uvriježenu mišljenju da ljubavne veze na daljinu ne mogu uspjeti i da je ona stara “Daleko od očiju, daleko od srca” istinita,  srcu se ipak ne može naređivati. Ono voli čak i ako je netko od vas udaljen i pet tisuća kilometara. Ipak, da bi veza uistinu opstala i jedna i druga strana trebale bi se pridržavati pravila koja su, tvrdi doktor Kuno Nensel, posljednja šansa kilometrima odvojenim ljubavnicima. Dakle, da bi vaša veza na daljinu bila uspješna, slijedite ovih deset nimalo lakih pravila.

1. Ako ste sigurni da ste i vi i partner dovoljno zaljubljeni da ste spremni “žrtvovati” se u vezi na daljinu, morate povisiti svoj prag tolerancije; sitnice vas ne smiju izbaciti iz takta, a rastanke ne smijete doživljavati tragično.

2. Ne zamarajte se pitanjima “što bi bilo kad bi bilo.” Vrijeme provedeno u partnerovu društvu nastojte iskoristiti na što bolji način. Isključite mozak i prepustite se. Živjela spontanost!

3. Razvijte perspektivu – u svoje kalendare upišite sljedeći sastanak i s veseljem ga čekajte.

4. Dogovorite vlastiti izmišljeni jezik ili bar neku “ključnu” riječ, koja će vas “vaditi” kad zapadnete u krizu.

5. SMS-ovi i e-pošta i više su nego dobrodošli, šaljite ih kad god možete, a telefonski seks prakticirajte kad god stignete. Iako će vam račun biti velik, veza će se učvrstiti.

6. Kad ga napokon vidite, partnera ne opterećujte svojim poslovnim problemima. Prepustite se i uživajte u svakom trenutku.

7. Odredite zajedničke ciljeve i rituale, tako da vam se budućnost ne čini utopijskom već kao sigurna luka.

8. Komunicirajte! Kao i u svemu, i u ljubavi na daljinu ključ je komunikacija, bez nje veza vam je osuđena na propast.

9. Partneru priređujte iznenađenja što češće možete. Pošaljite mu neki darak, razveselite ga omiljenim cd-om ili pisamcem. Romantika će vam vezu održati živom.

10. Naučite se nositi s ljubomorom koja je u svim vezama često glavni kamen smutnje. Ne zamarajte se time s kime je vaš partner i kako provodi vrijeme kad nije s vama, već se usredotočite na ljubav i sreću koju osjećate dok ste zajedno.
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3G
Smatram da to ipak nece moci da uspe, evo prostog primera:
Kako da utesis devojku kojoj se nesto desilo sto ju je potreslo ako si na drugom kraju sveta? Telefonom, e-mail-om, ma, nema sanse...
Veza se jaca u takvim trenutcima, a ako su partneri razdvojeni...
Zamisli ljubav bez prisnosti, dodira, mirisa, pogleda... nema leba od toga, pa nekaze se dzaba: "Zajedno smo","Sa njom/njim sam" i sl...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
pa ja znam jedan par koji je imao vezu na blizu 1000 km sa potrebom dobijanja shengen vize ako zele da se vide!

Zabavljali su se tako 2.5 godine, vidjali povremeno (ali opet retko)

sad chekaju dete, zive zajedno u evropi!

znachi moze da uspe!

IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ja sam imala vezu na 700 km, godinu dana. prekinuta je ne zbog daljine, vec zbog naseg dogovora (da ne idem u detalje).
emotivna veza jos uvek traje i nikad nece prestati verovatno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3G
Vidis, iskustva su razlicita, varovatno, kao i u svemu durgom uzivotu, i to zavisi od necije spremnosti da se uhvati u kostac sa problemom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mislim da sve to zavisi od te dve sobe koje su u vezi,odnosno d njihovog karaktera
npr. ja sam se zabavljala sa deckom koji je jako daleko sada ne znam koliko je to u kilometrima ali on je svajcarac ja sam sprkinja a vi vidite i odmah u startu sam znala da ce biti tesko ali mnogo mi je odgovarao i iskreno sam zelela da budemo zajedno ali
kad god mi je bila potrebna ljubav,neznost,pomoc, njega nije bilo tu.
izbusi mi se guma na autu ja moram da zovem tatu ili zeta da mi odvrce srafove ,mislim banalan primer ali tu sam pukla, sta ce mi momak koga ustvari i nemam,pozovu nas moji prijatelju na rodjendan ili tako nesto ja opet idem sama jer on ne moze tek tako da dodje kad mi treba
ma uzas
jako mi je bilo tesko da raskinem tu vezu i mnogo sam patila i sada osecam nesto renma njemu i zelim da budem sa njim ali ne tako,
nije daleko od ociju daleko od srce,to sam sigurna,mogla bih da ga volim godinama i da nikad ne dodje ali nije to to
nije to ono sto ja zelim a ne verujem da bilo ko zeli tako komplikovanu vezu koja je pre svega jako stresna
koliko sam puta plakala kada se dogovorimo da dodje za sledeci vikend pa mu iskrsne poslovno nesto i ne moze da dodje
UZAS za emotivnu osobu koja se vezuje za ljude,to moze biti jedino neka neobaveznqa veza pa kad se vidite vidite a ja to ne zelim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
ajde da se prikljucim klubu...
moji roditelji su se zabavljali na daljinu, imali brak na daljinu, i kada su posle 15 godina napokon sticajem okolnosti poceli da zive zajedno, pa... nije bas bilo dobro... ni sada nije... nema nasilja, svadja, etc... ali da smo prava porodica.. nismo.. vise smo kao tri stranca koja dele stan... doduse, ima emocija.. o praznicima, godisnjicama, rodjendanima i u stresnim situacijama.. Smiley
elem... i ja sam bila u vezi na daljinu.. 80km... verovala sam u takve stvari jer je to kod mojih koliko-toliko uspelo.. sta ju je unistilo.... nepoverenje i nezrelost, plus jos neke nesuglasice... izgleda da ziveti u velikom gradu i biti zensko neke muskarce asocira na prevaru... ali.. jbg... bilo pa proslo...
danas vise cenim vezu na umerenu daljinu... ni da mi decko zivi u kraju, pa da moram da ga vidjam svaki dan... ni da zivi previse daleko, pa da vidjanje zavisi od finansija, vremenskih uslova i sl. stvari... vec razdaljina 5-10km... idealno... pola sata GSP-om.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tzv "ovlastena lica" koja sebi daju za pravo da otvaraju i zadrzavaju tudja pisma, a to se za ovih 20tak godina nije promenilo, takva je sudbina ovakvog naroda.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 0.9.2
mob
Nokia E71
Imaginelo, danas si krajnje nerazumljiv.  Smile
IP sačuvana
social share
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imao sam devojku, pred moju vojsku smo raskinuli. Ona je od nekog saznala moju vojnu postu i napisala mi tri pisma. Oficiri su ta pisma otvorili i zadrzali kod sebe. Onda su ta pisma bila na stolu mog vodnika a ja na raportu. Dan danji ne znam sta je bilo u tim pismima. To je bilo '85 kad je bahatost JNA bila na vrhuncu.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.