Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 36 37 39 40 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veza u raspadu - Kako da je popravim,ili neko drugo resenje  (Pročitano 40448 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.28
mob
SonyEricsson k610
samo kazi - nije to za mene Smiley
Pa i nije iskreno  Smile kasno je bilo dok sam shvatio da je to sto jeste....dok je ovako izgledala kao pravo nevinasce  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2107
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 
Mala ima lepu masku i kada si zavirio iza maske ona je neko drugi po tvom misljenju fuksa.To je u sustini i povrsna veza i zezanje nemoj zbog toga da gubis zivce.Naucio sa da vidis sta ljudi rade a ne sta pricaju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.28
mob
SonyEricsson k610
Znam da ne treba da gubim zivce ali ja ih i nemam vise. Ona je mozda u pocetku bila ok....ali da li je ova njena drugarica uspela toliko brzo da je promeni. Pa i moguce je  Smile
« Poslednja izmena: 31. Maj 2009, 23:11:06 od Deksi85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i

...  Svi koji su jedva cekali,tema moze biti lokovana ...


   Khm...

   Pliiiiiiizzz....  Smile



   Salim se ja... Ma, sta te briga sta je u pitanju, covece, i ovako je sve gotovo... ili nije?  Smile Smile Smile Smile Smile

   E, imam ja jedan dobar savet za tebe koji ti niko nije do sada udelio: mani se. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ako ja ovde više nešto shvatam... Smile
Bio si s njom koliko, 10 meseci i tad si bio slep kod očiju, a sad kad te šutnula, eto, čudom si progledao i video da je fuksa... Smile
sujeta je gadna stvar...


mislim da ti ne bi škodilo da pročitaš ovo, koliko sam primetila, ti se baš ponašaš po šemi.... http://forum.burek.com/index.php/topic,359523.0.html


Citat
U poslednjih nekoliko dana sam pricao s jednom devojkom,lepo sve...da se vidimo kao danas
i ona mi posalje ujutru poruku    "ali da znas,mi mozemo biti smo drugari" hahahahahaa 
ma znate sta je8e mi se vise za devojke u smislu veza i tako to....ja sam stvoren da budem samo drug
eto


Nije ni to strašno, i ja sam prolazila kroz tu situaciju...
Trebaš sebe ubediti da na svetu postoji neka koja će tebe maziti i paziti, voleti i biti neko samo tvoj. Kad to shvatiš, lepo ostavi to iza sebe i okreni se drugim stvarima, i ona (kad kažem ona, ne mislim na bivšu nego na buduću) će sama doći. Koliko god ti jurio za pravom, ona će bežati, okreni joj leđa i sama će doći. Lepe stvari se dešavaju obično kad se najmanje nadaš....


I, što kaže Jarooko, mani se više nje, čoveče.
Postoje na svetu još milijarde žena koje jedva čekaju da ih usrećiš, a ti si se zalepio za tu jednu...
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.28
mob
SonyEricsson k610
Pa upravo to,zalepio sam se za nju kao da je jedina. Ali opet ponavljam da nisam imao puno veza pa moram da priznam da mi je bilo super dok je trajalo e kada se stvari otrgle kontroli onda sam ja video da gubim nekog koga volim i hiljadu drugih stvari zbog kojih sam bio srecan i zadovoljan a imao i volje za puno stosta.
Taj gubitak sam ja hteo da povratim i bude kao ranije. E kada sam uvideo da sam prelazio preko puno stvari i oprastao samo da bi sve opet bilo lepo tu je negde puklo. Uz pokusaj da je vratim ja sam i otvorio temu ovde ali kada je sve bilo uzaludno napustio sam sve i prestao da se trudim. To je nesto ukratko...

Jednoga dana kada kupim neki extra auto i imam puno para. E tada cu naci devojku koja ce da me postuje [a da voli...hm to neznam vec]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Prvo izlijeci komplekse, zivota ti ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
E moj dechache ... promashio si temu za kilometar. Kad budesh imao pare devojka ce te prevariti sa studentom koji jede jeftine pice, jogurte i suvu hranu. Smile Takva ti je karma.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia No kašlje
A postovat ce te koliko i postansku markicu... Hahaha
Decko, ti si jedan klasicni kompleksas. Tebi covjek da da sve pare, i sve uslove... ma da ti da sve sto trazis, ti opet nebi bio kompletan, jer ti fali daska u glavi...

Moj predlog ti je da odes do nekog psihologa, da se malo sa njim konsultujes, pa ako ni to ne pomogne, bar ce da dobijes kosuljicu... super su!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.28
mob
SonyEricsson k610
Ne,kada oni izlece svoje komplekse da su pare sve ja cu onda svoj.
« Poslednja izmena: 01. Jun 2009, 13:24:51 od Deksi85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 36 37 39 40 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.