Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesna Vukelić Vendi, pevačica ~ Šešelj je bio moja greška  (Pročitano 17010 puta)
12. Nov 2006, 13:30:01
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
INTERVJU Vesna Vukelić Vendi, pevačica

Šešelj je bio moja greška

Bila sam s njim sedam meseci iz čistih emocija, ali upakovanih u "patriotski sadržaj"! Sada mi je reč "patriotizam" ogavna zato što je sve u vezi s njim bila obmana



Vendi...
Moja ciljna grupa su poljoprivredni proizvođači i ja to poštujem

Na pomen imena Vesne Vukelić, poznatije kao Vendi, mnogi prevrnu očima. Da li zbog njenog slobodnog i za neke možda degutantnog ponašanja, erotski napadnog imidža gde sve kipi i svašta se vidi, ili zbog toga što govori šta misli o svojim kolegama? Za neke, ona je totalni treš čiju muziku ne slušaju. Razloga je mnogo da ne uživa simpatije, ali njoj je, kako kaže, jasno da je to cena onoga što radi. Sebe čak poredi s Eliotom Nesom na estradi i osobom koja ide "perorezom kroz prašumu"! U intervjuu za Press Vendi priznaje da je bila sedam meseci u vezi s haškim optuženikom Vojislavom Šešeljem iako sada tvrdi kako je shvatila da je njegova priča o patrotizmu bila samo obmana.
Gde pevaš?
- Pevam po opštenarodnim veseljima - od vašarskih do šatorskih manifestacija u našoj zemlji, a ove godine je bilo posla kao nikad do sada. Moja ciljna grupa su poljoprivredni proizvođači i ja to poštujem. Oborila sam rekord na šabačkom vašaru - šator gde sam pevala bio je najposećeniji. Vašari su trenutno najprofitabilniji.
Koliko može da se zaradi i da li možeš da živiš od toga?
- Ne može neka pompezna cifra. Od nekoliko stotina pa do hiljadu evra, ali dovoljno za život.
Da li je tačno da si naplaćivala obožavaocima da se slikaju s tobom dok im sediš u krilu?
- Nije tačno nego se nekome tako učinilo. Fotograf je bio uz mene sve vreme pa je ispalo da smo u dilu iako sam ga prvi put tada videla. On je naplaćivao fotografije, a ne ja. Čak je i meni naplatio.
Dobijaš li na vašarima nepristojne ponude od muškaraca?
- Neki umeju da budu jako vulgarni, ali ja nemam problema jer to nisu mesta gde ja idem prvi put. Dobro me poznaju, a neki me se čak i plaše. Doživljavam da me ljube u ruku, nude mi svašta - od aviona i kamiona, pa do olovke i papira da sama napišem šta hoću. Najveći kompliment sam dobila nedavno od jednog obožavaoca koji mi je rekao da sam žena s muškim mozgom.
Kakvu muziku slušaš privatno?
- Privatno slušam isključivo dnevopolitička dešavanja jer je to nešto što mi prija. Politika je smisao života i iza politike stoje sve vrste moći.
Izgleda da te sve što je u vezi s politikom fascinira?
- Tek sada raspetljavamo stvari. Naš problem je što patimo od kolektivne amnezije, nismo militantni, povodljivi smo, razmišljamo tuđom glavom i poistovećujemo se s vođom. Mi smo odličan teren na kome sve što što ne valja izađe na površinu, i to me podseća na vreme prohibicije. Patriote iz Miloševićevog vremena su kao mafijaši koji su se tada pojavili u Americi. Ipak, mafija se kod nas razlikuje jer su naši kriminalci jednom nogom u DB-u, a drugom na ulici i obezbeđeni su. Miloševićevo vreme je napravilo svoje favorite koji su imali svoje pevače kojima su napravili pozicije. Ipak, ja danas živim mnogo bolje jer nema jednoumlja.
A na estradi?
- I dalje dobro prolaze oni što leže, reže, idu na liposukciju, dok neko drugi stoji iza njih, a oni pričaju kako su uspešni. Kod nas je zastupljen haremski tip žena kojima ljubavnici plaćaju da bi od njih bilo nešto što one nisu. Ja se nikada nisam uklapala u kolektivne načine razmišljanja i nisam imala želju da budem nečiji klovn pa sam došla u sukob zbog drugih sa Sašom Popovićem. Pogledajte Brenine klovnove Zlatu Petrović i Gocu Božinovsku. Pa meni bi se lik u ogledalu prevrnuo kada bih pred publikom glumila zvezdu a da, s druge strane, znam da sam obični potrčko, da joj skidam paučinu, skupljam mrvice i udeljujem komplimente.
Šta misliš o fenomenu "urbani narodnjak"?
- Estrada počiva na obmani. Pojavljuju se pevači narodne muzike koji pevaju zabavnu muziku, što je odvratno. To je isto kao kada bi neko doterao traktor iz sela Gornje Brijanje sa sve drljačom i ostalom mehanizacijom i počeo da se penje Uzun-Mirkovom ulicom. Urbane narodnjake slušaju malograđani.
Kakav je tvoj tip muškarca?
- Kod muškarca mi je važan duh i to koliko je oplemenjen, požrtvovan i lojalan. Samo pametan muškarac može da osvoji ženu.
Ko ti je najseksipilniji od političara?
- Tadić, ali nema energiju. Posle Đinđića, koji je bio najveći potencijal, nema pravog, svi su kilavi. Treba nam pravi kormilar broda kao što su bili sveti Sava i sveti Vasilije.
Da li si bila u vezi s nekim političarem?
- Jesam iz čistih emocija, ali upakovanih u patriotski sadržaj! Sada mi je ogavna ta reč zato što me asocira na ratni patriotizam i obmanu u kojoj se našao narod, pa i ja kroz tu vezu od sedam meseci.
A ko je on?
- Neću da kažem jer mi deluje odvratno prepevavanje pesama "Milo za drago". Taj moj nije "Milo za drago", još je popularniji. On nije više ovde i suviše je u svojim problemima.
Da nije Vojislav Šešelj?
- Pa, da. Ali ne bih sada to da spominjem, čovek je oženjen i ima decu.
ANA SAVIĆ

Spasla glavu u kokošinjcu

Šta pamtiš sa svojih nastupa?
- Sećam se jedne svadbe kod Požarevca. Na momačko veče je došla neka banda. Izbila je tuča, a ubrzo i pucnjava. Praštalo je iz škorpiona. Muzičari i ja smo uleteli u neki kokošinjac i tu smo čučali dok su meci sevali na sve strane. Čula se vika, cijukanje, mladoženja je ranjen u nogu. Samo sam razmišljala da ne ostanem invalid.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung 
Citala sam...slikala se raskrecena sa plisanim igrackama izmedju nogu Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Citat
Kakvu muziku slušaš privatno?

- Privatno slušam isključivo dnevopolitička dešavanja jer je to nešto što mi prija. Politika je smisao života i iza politike stoje sve vrste moći.


koja ovca  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

IC XC NI KA

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 552
Zastava
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola ROKR E1
Gledao sam je veceras u piramidi!Spominjala je neku setnju sa ŠERIFOVIMA
Strasno je usta se pretvorila ovdasnja ''politicka'' scena!
IP sačuvana
social share
Рeчe безумник у срцу своме: Нема Бога. Пс.(13;1)
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.