Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Verske slobode ne mogu da budu bezgranične u Holandiji  (Pročitano 4722 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Qtek 小米
Jeбо свињу, ако не заскичи добро пред смрт.  Smile

Овим Европљанима треба један рат, да не кажем један нови Хитлер, јер су превише залудни. Очекујем да ћемо ускоро добити хелсиншки одбор за свињска права, где ће ти фегети да траже од сточара да свињама пуштају оду радости и шпанске серије, као и да им дају препарате за мршављење.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Nokia 2610
Jeбо свињу, ако не заскичи добро пред смрт.  Smile

Овим Европљанима треба један рат, да не кажем један нови Хитлер, јер су превише залудни. Очекујем да ћемо ускоро добити хелсиншки одбор за свињска права, где ће ти фегети да траже од сточара да свињама пуштају оду радости и шпанске серије, као и да им дају препарате за мршављење.



a posto muslimani ili jevreji kolju goveda ili ovce onda ovako

IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
па ја ово и питах ... рачуна ли се секира у омамљивање  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Nokia 2610
па ја ово и питах ... рачуна ли се секира у омамљивање  Smile Smile

Najbolja je sto teza sa sirim usicama  ili macola od 10 kila  Smile
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Има нешто и у дужини дршке и замаху ... ал џабе све ако ударач није профи ... треба после јурити свињу по дворишту  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
HTC One
Neki ocigledno nisu razumeli moje pitanje.  Smile

Kao svaka druga sloboda, i religijska je ogranicena nekim stvarima. Jedna od njih jeste i nanosenje patnje i bola drugima. To sto ljudi moraju da jedu meso (vegetarijanci, zaobidjite me smaranjem) ne znaci da zivotinja mora da se muci.

Postoje nacini bezbolnog ubijanja koje podrzavam. Sve gluposti koje zahtevaju da se zivotinja muci su neopravdane, makar to bio i religijski obred.

Tako da zakon podrzavam u potpunosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Nacekace se muslimani dok ne postanu vecina po pojedinim evropskim drzavama. A jednom kada se to desi, ne da ce se zrtvovati samo zivotinje vec i jos ponesto o cemu sada ne zelim da pricam.
« Poslednja izmena: 30. Jun 2011, 20:23:19 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
Znaš šta je meni ovde problematično. Odža u Beogradu napravi halal klanicu i to je epohalno dostignuće na polju ljudskih sloboda koje podstiče ista ta krvava imperijalistička velesila Holandija. Kad bi neko odži zabranio da kolje halal u Beogradu drale bi se sve vrane i kokoši iz NVO u glas. Bombardovali bi nas opet.

I još mi je nejasno kako nisu zabranili obrezivanje dece.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
HTC One
To sa halalom jeste problematicno i nadam se da ce zabraniti.

Sto se tice obrezivanja, tu ne vidim problem. Ne utice na zdravlje, nije opasno, bezbolna je pocedura, prihvacena svuda u svetu. U velikom broju zemalja obrezuju se i ljudi kojima to nije religijsko nacelo pa i nevernici. Tripuju se da je higijenskije i jos neki estetski tirpovi.

Ali, to se ne razlikuje od odluke roditelja da malom detetu izvadi krajnik. Nije invazivno, i manje je bolno... odnosno skoro pa bezbolno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
To sa halalom jeste problematicno i nadam se da ce zabraniti.

Sto se tice obrezivanja, tu ne vidim problem. Ne utice na zdravlje, nije opasno, bezbolna je pocedura, prihvacena svuda u svetu. U velikom broju zemalja obrezuju se i ljudi kojima to nije religijsko nacelo pa i nevernici. Tripuju se da je higijenskije i jos neki estetski tirpovi.

Ali, to se ne razlikuje od odluke roditelja da malom detetu izvadi krajnik. Nije invazivno, i manje je bolno... odnosno skoro pa bezbolno.

Ko te slagao da je bezbolno i bezopasno. Jesi nekad video dete od 5-6 godina koje je sunećeno. Ja jesam i znam da su ta deca plakala danima. Naravno novorođenče ne može da objasni kako ga boli ali deca koja su malo odraslija mogu. A krajnici se vade samo uz lekarski uput, ne iz nekakve religiozne pobude nego iz zdravstvene neophodnosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.