Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Verovali ili ne moja porodica vodi sudski spor koji traje vise od 44 godine  (Pročitano 14335 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
odlicna tema...neka rukovodstvo intergalakticke transmisije prebaci temu u top...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 389
Zastava
mob
Palm 
Moja zalba visem sudu i odgovor na zalbu i moje misljenje o svemu tome...koje ne mora da znaci da je tacno...ali ja sam samo citao kako pise i predstavio kako je sudija tumacila zakon a kako bih ga ja protumacio.Da je zatrebalo nekom njoj bliskoj verovatno bi ga opet tumacila (tumacili) drugacije jer ako niste znali isti zakon moze da se tumaci na vise nacina................                                   

Evo malo da pisemo i o postupcima viseg suda u Sremskoj Mitrovici...u stvari visi i osnovni sud su u istoj zgradi i svi se poznaju tako da ih ja smatram istim sudom jer svi rade zajedno i nikada ne protivurece jedan drugomPoslao sam zalbu visem sudu i dobio odgovor pa da napisemo nesto i o tome.Zalbu sam pisao sam jer mi je tadasnji advokat otkazao punomoc ali ne bih da da pricam o tome i da kinjim tog advokata i rusim mu reputaciju....verovatno je imao svoje razloge.Posto mi je isticalo vreme za podnosenje zalbe a nisam u Sremskoj Mitrovici mogao naci ni jednog advokata jer o mom slucaju pevaju i pticice u sudu a i van suda a mozda i sire..po celom gradu.Svi advokati koje sam pitao su mi rekli da ne zele da se kace sa sudom i svadjaju sa sudijama pa da time uniste svoju karijeru jer oni od toga suda zive i treba da rade u njemu jos dugi niz godina.Hvala im na iskrenosti.Zalbu sam napisao kako sam znao i umeo i obavestio visi sud da resenje koje je doneo osnovni sud nije doneto na osnovu prethodnog resenja nego na osnovu prvog.Takodje sam obavestio visi sud da sam dosao u posed izvoda iz mk rodjenih za osobu sa kojom vodim spor i da joj ime oca nije upisano a proglasena je neslednikom.Sud mi stalno namece temu da osporavam ocinstvo a ja sudu pruzam dokaz koji sam i prilozio uz zalbu a to je izvod iz MK rodjenih za tu osobu da ona ocinstvo i nema i da se ne moze osporavati nesto sto ne postoji..jer ne mozemo pricati o boji fascikle koja se nalazi na stolu ako oboje vidimo da fascikle i nema.Takodje sud tvrdi da je ona priznata pravosnaznom sudskom presudom koja u opste i ne postoji i u sudu se vodi kao cerka mog pokojnog ujaka i da je to u potpunoj suprotnosti sa zakonom o vodjenju maticnih knjiga...u ostalom videcete to u zalbi koju cu postaviti na dnu posta...meni je zanimljiviji odgovor sudije viseg suda pa bih radije pisao o tome....NARAVNO ZALBA JE ODBIJENA. Sudija navodi da su ostali naslednici priznali ocinstvo deteta ...to jest baba i tetke i citira porodicni zakon i to clan 51 i clan 52 koji glase:

Član 51

(1) Izjava o priznanju očinstva može se dati pred matičarem, organom starateljstva, sudom ili javnim beležnikom.

(2) Izjava o priznanju očinstva može se dati i u testamentu.

Opozivanje priznanja

Član 52

Ni izjava o priznanju očinstva, ni izjava o saglasnosti sa priznanjem očinstva - ne može se opozvati.

A da je sudija samo malo podigla oci gore ili spustila za jedan red dole videla bi i sledece:

Očinstvo

Član 45

(1) Ocem deteta koje je rođeno u braku smatra se muž majke deteta.

(2) Ocem deteta koje je rođeno u roku od 300 dana od dana prestanka braka smatra se muž majke deteta iz tog braka ako je brak prestao smrću muža i ako majka nije sklopila novi brak u tom roku.

(3) Ocem deteta koje je rođeno u novom braku smatra se muž majke deteta iz tog braka.

(4) Ocem deteta koje je rođeno van braka smatra se muškarac čije je očinstvo utvrđeno priznanjem, odnosno čije je očinstvo utvrđeno pravnosnažnom sudskom presudom.

Molim vas da posebno obratite paznju na stav 4 clan 45 ovde iznad.

Ko može da prizna očinstvo

Član 46

Očinstvo može da prizna muškarac koji je navršio 16. godinu života i koji je sposoban za rasuđivanje.

A da je malo bolje procitala zakon videla bi i ovo:

Saglasnost majke

Član 48

(1) Sa priznanjem očinstva mora da se saglasi majka ako je navršila 16. godinu života i ako je sposobna za rasuđivanje.

(2) Ako majka ne može dati saglasnost, dovoljna je saglasnost deteta, pod uslovom da je saglasnost data u skladu sa članom 49 stav 1 ovog zakona.

Saglasnost deteta

Član 49

(1) Sa priznanjem očinstva mora da se saglasi dete ako je navršilo 16. godinu života i ako je sposobno za rasuđivanje.

(2) Ako dete ne može dati saglasnost, dovoljna je saglasnost majke.

Tako da se lepo vidi ko moze dati saglasnost a ne baba ,tetke i ostala rodbina sto potvrdjuje i ovaj clan zakona:

Član 55

(1) Ako očinstvo nije utvrđeno priznanjem, može biti utvrđeno pravnosnažnom sudskom presudom.

(2) Pravo na utvrđivanje očinstva imaju: dete, majka i muškarac koji tvrdi da je otac deteta.

A sudija je SLUCAJNO previdela i ovaj po meni najvazniji clan

Ništavost priznanja

Član 53

Ništave su i izjava o priznanju očinstva, i izjava o saglasnosti sa priznanjem očinstva, ako nisu bili ispunjeni uslovi za njihovu punovažnost predviđeni ovim zakonom.

Znaci ocinstvo ne mogu priznati baba i tetke i to u toku ostavinskog postupka i to RESENJEM, ocinstvo se priznaje u posebnom sudskom postupku i to PRESUDOM ako do priznanja dodje.Eto toliko o znanju,umecu,sposobnosti i pravednosti sudije viseg suda....Dole postavljam slike pa kliknite na njih.Hvala     
Izvor:FB Palata Nepravde Sremska Mitrovica


По мени, судови су поступили исправно.У моменту када је дете било рођено, отац је био мртав и није могао признати очинство пред матичаром.Остао је судски поступак као начин признања очинства.Оставински суд је позвао наследнике другог наследног реда, и они су учинили неспорним да је оставилац имао кћи, која је једини његов наследник.Самим тим, није било могуће водити парницу за признање очинства, јер нема никаквог спора између наследника а постојање спора је предуслов за вођење парнице.

Признање очинства од стране наследника оца  пред судијом у оставинском поступку је ваљано.Оставински судија је такође судија, оставински суд је такође суд, и то је признање очинства пред судом.Небитно је да ли се очинство утврђује пресудом или решењем, у оба случаја је реч о судској одлуци.Такође, није толико битна форма судске одлуке, колико чињеница да су правни следбеници оца признали очинство пред судом.Реч је о изјавама датим пред судом, и оне обавезују и правне следбенике давалаца тих изјава.Оне се могу побијати у законом прописаним роковима, који су давно прошли, на шта указује и Виши суд у свом другостепеном решењу.

Дакле, није реч о "Палати неправде" већ о једном наследнику који би хтео да оспори изјаве својих правних претходника дате пре 45 година.То не може чак и овде у Србији.

Такође, није реч о неком судском поступку који траје 44 године.Оставински поступак из 1973 године је правоснажно окончан 1974 године и он није трајао 44 године.

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Po vama su sudovi postupuli ispravno...po meni nisu...
Ne zelim nista da otmem..pokusao sam na sve nacine da se dogovorim nudeci joj tri puta vise nego sto njen deo vredi i to deo onako greskom upisan veci nego sto stoji u presudi....
Da meni nije upisano ime oca u mk rodjenih prvo sto bih uradio je da utvrdim ocinstvo a ona to ne zeli.Iz kojih razloga ne znam....
Citirao sam porodicni zakon potkreplvsi time moje izjave..

U zakonu o nasledjivanju pise sledece:

NASLEĐIVANJE NA OSNOVU ZAKONA



I ZAKONSKI NASLEDNICI

Krug zakonskih naslednika

Član 8

Na osnovu zakona, ostavioca nasleđuju: njegovi potomci, njegovi usvojenici i njihovi potomci, njegov bračni drug, njegovi roditelji, njegovi usvojioci, njegova braća i sestre i njihovi potomci, njegovi dedovi i babe i njihovi potomci i njegovi ostali preci.

Nasleđuje se po naslednim redovima.

Naslednici bližeg naslednog reda isključuju iz nasleđa naslednike daljeg naslednog reda.

Republika Srbija je poslednji zakonski naslednik.

1. Prvi nasledni red

Ostaviočevi potomci i bračni drug

Član 9

Prvi nasledni red čine ostaviočevi potomci i njegov bračni drug.

Ostaviočeva deca i bračni drug nasleđuju na jednake delove.

Kad postoji ostaviočevo dete kome ostaviočev bračni drug nije roditelj, a imovina bračnog druga je veća od one koja bi mu pripala pri podeli zaostavštine na jednake delove, onda svako ostaviočevo dete može naslediti do dva puta više nego bračni drug ako sud, pošto razmotri sve okolnosti, oceni da je to opravdano.


Znaci da posto je osoba sa kojom imam spor svrstana u prvi nasledni red mora biti njegov potomak u ovom slucaju njegova cerka a to se u nasoj drzavi dokazuje samo na jedan nacin i to vazi za sve ustavove gde je potrebno dokazati svoje ocinstvo ili materinstvo a za to se kao jedini validni dokaz koristi izvod iz MK rodjenih.Na ostavinu se bez toga ne ide.Ako su sudovi po vama postupili ispravno ja vam mogu dati kontakt te osobe pa lepo otidjite zajedno u Sup bez izvoda i recite da vi smatrate da su sudovi postupili ispravno i da zelite da joj se u licnu kartu upise ime oca....bas me zanima da li bi to proslo.

I jos jednom ponavljam nista ne otimam...pokusao sam na sve nacine da se dogovorim..ali sam od te osobe i od suda bio takoreci samo samaran i posto sam video da od dogovora nema nista resio sam da okrenem drugi list...sto ne znaci da nisam i dalje za dogovor...sudsku medijaciju i sl.

Takodje vas molim da pogledate datume na dokazima koje sam prilagao i time ce vam biti jasno da postupci jos traju i nisu zavrseni.

I zeleo bih da vas zamolim da vase tvrdnje potkrepite bar jednim zakonom i citirate ga ovde.Hvala.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Obecao sam da cu pokusati da nadjem dokumentaciju o pokusaju ispravke pogresno upisanih katastarskih delova i uspeo sam..ali sam je nasao u kompu jer mi je advokat poslao mailom a nisam je imao na papiru kao sto sam mislio pa mi je trebalo vise vremena...jbg.

Prvo bih da napravim malo uvoda...Presudi prema kojoj su upisani delovi prethodila je slicna presuda iz februara te godine i ako se dobro secam suprotna strana se zalila..itd i nakraju odbijena i donosi se nova presuda 12.09.1988. godine koja postaje i pravosnazna.Moj advokat je pokusao da ispravi gresku prvo na jednoj nekretnini pa bi zatim na drugoj jer se ta druga vodila na dve a kasnije su nesto menjali pa se sada nalazi na tri katastarke parcele...tako su podelili plac...ali da ne duzim i da ne komplikujem stvari ono sto je najvaznije je da se tada katastar nalazio u zgradi suda i radili su kao jedna celina...mora da im je bilo milina.E, sad ja kao pristalica teorije zavere....citajuci odgovor katastra dolazim do zakljucka da je neko u medjuvremenu izmedju dve presude one iz februara i one iz septembra na neciju molbu (prckao po zk uloscima i prebacivao ko zna sta i ko zna gde) i napravio zajeb.Naravno slucajno....Takodje se secam da smo u katastru gledali pod lupom sitna slova pisana mastilom i tamo stoji da su delovi upisani na osnovu presude od 12.9.1988.Kako je onda upisano pogresno....? Pise datum molbe ali ne pise na ciju molbu....to sam podvukao crvenim.  E sad...ako su ovo sto je mene snaslo u ovom mom cudnom i dugotrajnom procesu sve slucajnosti i slucajne greske koje idu u korist suprotne strane a meni na stetu onda sam ja najveci baksuz na ovom forumu....ili mozda i nisu bile slucajnosti.U ostalom imate slike pa pogledajte i sami....poz

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

20161216_175204.jpg
(1292.78 KB, 1920x2560)
20170409_213118.jpg
(1272.74 KB, 1920x2560)
20170409_213143.jpg
(967.12 KB, 1920x2560)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 389
Zastava
mob
Palm 
Катастар никада није био целина са судом, него су до пре 10-15 година за вођење права својине на непокретностима били задужени општински судови.

Ја сам за то да Вам суд дозволи да вршите ДНК вештачење, мада нема законских могућности за то .

Драге бабе/деде, има да вам прекопавамо кости све док не исправимо све  сувласничке уделе у катастру.
« Poslednja izmena: 15. Sep 2018, 07:31:47 od milanb2014 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Катастар никада није био целина са судом, него су до пре 10-15 година за вођење права својине на непокретностима били задужени општински судови.

Ја сам за то да Вам суд дозволи да вршите ДНК вештачење, мада нема законских могућности за то .

Драге бабе/деде, има да вам прекопавамо кости све док не исправимо све  сувласничке уделе у катастру.

Umesto da iznesete vase misljenje zasto su dirani ZK ulosci pre donosenja i sprovodjenja presude vi govorite o prekopavanju mojih babe i dede....cije prekopavanje ne bi resilo suvlasnicke udele.Moje misljenje je da je do greske .....slucajne....doslo bas iz tog razloga zato sto su za to bili zaduzeni opstinski sudovi.A sto se tice zadnje recenice u postu mislim da vam ona ni malo ne sluzi na cast.....ali neka, idemo dalje.

Po novom zakonu ima pravo da radi dnk analizu.Pogledajte ga i obratite paznju na zadnji deo zakona.

Rokovi

Član 361

Rokovi za podizanje tužbi predviđeni ovim zakonom primenjivaće se na sve slučajeve u kojima rokovi nisu istekli po odredbama ovog zakona.

Na ovaj nacin joj je ponovo pruzena mogucnost za utvrdjivanje ocinstva.

A sad malo o kulturi ponasanja...ne znate me licno,ne znate kakav sam covek,uvek sam bio za dogovor makar on bio i na moju stetu...meni je samo da resim stambeno pitanje i da jednom sud bude gotov.Veliki su troskovi...i za mene i za nju...ali jako tesko se dogovoriti sa osobom koja ne zna sta hoce...sto joj je cak i jedna sudija rekla....ona ne moze da shvati da su na kuci posle smrti moga dede Dusana svi bili ravnopravni suvlasnici a bilo ih je cetiri sestre i brat i moja baba Mileva.Tako je moj deda hteo,da svi budu suvlasnici i ravnopravni.Ona je vaspitavana u duhu toga da je to sve njeno..da sve treba da pripadne njoj pa joj je malo i ovako sa greskom uvecanim delovima.Zato ona pokusava da izvuce sto vise,ucenjuje i sl.Kada sam ostale naslednike isplacivao svako je dobio para u vrednosti novog traktora IMT 560 ili ako vam je lakse za te pare su mogla da se kupe tri nova Juga 45...njoj sam prvoj ponudio isplatu,pristala je ..dosla u sud i na kraju odbila ponudu...tada su kuce vredele mnogo..danas na selu ne vrede skoro nista i sada ona pokusava da nadoknadi izgubljeno..nisam joj ja kriv sto je cena kuca na selu drasticno pala....nekoliko puta me je tuzila za kojekakve gluposti i gubila spor...moja majka joj nikada nije trazila naplatu sudskih troskova...ljudski je prastati.Ko me licno zna onda zna i koliko sam puta pomogao drugarima...a i potpunim strancima jer sam osetio radost davanja i pomaganja i ovime se ne hvalim jer to treba da cini svaki covek i da pomogne kada je u mogucnosti...neko to ipak gleda tamo gore...ako ne mogu pomoci necu ni odmoci....

Ali kada shvatite da dogovora nema,da je nemoguc,pa iako ste toj osobi zeleli sve najbolje a ona vam uvredi oca..majku..tada se u vama nesto prelomi i okrenete drugi list i kazete dosta sam na samare okretao drugi obraz sad zelim da vidim ko to mene terorise vise od 40 godina i sada se sa njom razgovara na drugaciji nacin.

Znaci do sada joj ni jednom nisam naplatio sudske troskove a ona ponovo podnosi tuzbu na nagovor svog advokata koji u njoj vidi samo izvor prihoda i koji je znao da pocinje parnicu koju ne moze dobiti...ali njega to nije briga njemu su vazne pare...ja sam joj to rekao kada sam joj nudio 8000 evra za njen deo...skoro tri puta vise...ali ona je verovala svom advokatu....i sada mi je na ime sudskih troskova duzna 168 600 dinara od dana  2.3.2017 sa sve zateznom kamatom plus troskovi za njenog advokata plus za placanje sudskih vestaka plus troskovi apelacionom sudu za dve zalbe....tako da sada ispadne da su njeni troskovi skoro premasili vrednost njenog dela..Nije htela da me poslusa a sve najbolje sam joj zeleo.A poznavajuci moju majku,moze se desiti da joj i ovaj put oprosti sudske troskove i ne pokrene naplatu jer je vec napomenula : kako ce ona to platiti..ima dvoje male dece i sl.Pokusacu da je urazumim da pokrene naplatu jer i moja majka ima decu..i ja imam dete...Tu osobu sam pokusao nebrojano puta dobronamerno da urazumim ,nije me poslusala,nije htela....smatram da je doslo vreme da snosi posledice...verujte mi sve sam pokusao ali drugacije ne vredi........nece se drugacije prizvati pameti.
Prilozicu slike kao dokaz za ovo gore izreceno.

Sve sto imamo moja porodica i ja smo zaradili mukotrpnim i postenim radom na selu tako da ove ispravke delova nisu zato sto zelim vise...sto sam proklet...sto bi da otimam vec sto zelim pravdu.....takav sam covek.

Nema potrebe da se prekopavaju kosti babe i dede vec samo da se uzme uzorak kosti mog pokojnog ujaka a to se radi sa skeniranjem i busenjem tako da ove vase reci smatram uvredom,a vi ako ste posten i castan covek naci ce te za shodno da mi se izvinete a i ne morate ...vasa slobodna volja.

Sve vam najbolje od srca zelim i takodje vam zelim da nikada ne osetite toliku kolicinu nepravde...nerviranja,neprespavanih noci u iscekivanju rocista ili presude i da nikada ne morate da odvajate pare za advokate,zalbe,vestake,sudske takse i sl a znajuci da ste te mukom stecene pare mogli da odvojite da priustite sebi i porodici nesto lepo i korisno a narocito da ispunite decije zelje koje meni moji roditelji nisu mogli ispuniti kao ni ja sad mom detetu....
« Poslednja izmena: 15. Sep 2018, 22:37:03 od motokultivatorr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Posto sam ja covek sa sela i bio sam u velikom poslu malo sam zapostavio temu ali posto sam i covek od reci u ovom postu postavljam dokaze o onome sto sam naveo u predhodnom.Sudija koja je vodila ovaj postupak je jedna od retkih sudija u Sremskomitrovackom sudu koja posteno radi svoj posao..redovno zakazuje rocista..korektna je prema obe strane u sporu i sa njom se tokom procesa moze lepo,kulturno i normalno razgovarati.Jedino sto nas je usporavalo bilo je cekanje na odgovor na zalbe apelacionom sudu.Ne hvalim ovu sudiju zato sto je donela presudu u moju korist....jer je pre par meseci donela resenje koje nije u moju korist ali je i dalje cenim i postujem a na to resenje sam se redovnim putem zalio visem sudu.Mozda sam nekim ljudima dosadan sa ovom temom ali ja moram nekom ovo da prikazem i ispricam....takav sam covek.Na slikama koje cu dole postaviti imate vrednost kuce....njen deo(onako greskom uvecan) ...imate koliko sam joj nudio...koliko je ona trazila.....sve se lepo vidi pa kome nije tesko nek pogleda....nek proceni kakav sam ja to covek i kakva mi je porodica ....majka....pokojni otac....I takodje obecavam da cu ubediti moju majku da pokrene naplatu troskova...jer smo dosta trpeli i bili dobri...ovo nam se sve i desilo zbog nase dobrote...od sada kada nas neko osamari vise ne okrecemo drugi obraz,vec pocinjemo da se branimo i borimo a tek ce mo da krenemo sa utvrdjivanjem sa kim se mi to borimo i da li ima zakonskog osnova da nam on to jest ona bude protivnik.Izostavio sam dve stranice iz presude da ih nepotrebno ne cenzurisem jer su pune imena a ne uticu na smisao onoga sto zelim da vam predstavim.Ako neko smatra da sam ih iz nekog drugog razloga izostavio ja cu ih objaviti.Slede slike i hvala vam na vasem strpljenju ako citate sve ovo.Zaboravio sam da napomenem da je ova presuda postala pravosnazna.I molim vas da pogledate koliko sam joj vise para nudio nego sto vrede njeni suvlasnicki delovi cak i onako greskom uvecani....a nisam bogat covek...svaku paru moja porodica sa mukom zaradjuje kao i vecina nas ovde.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

20170409_213156.jpg
(1462.71 KB, 1920x2560)
20170409_213209.jpg
(1597.66 KB, 1920x2560)
20170409_213221.jpg
(1606.67 KB, 1920x2560)
20170409_213303.jpg
(1515.39 KB, 1920x2560)
« Poslednja izmena: 27. Sep 2018, 22:54:12 od motokultivatorr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
I moram na drugom postu da postavim ostale slike jer pise da mi je fajl prevelik pa forum nece da primi post...ako moderatori mogu nek sastave ova dva posta ako ne nek budu ovako.hvala.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

20170409_213318.jpg
(1574 KB, 1920x2560)
20170409_213331.jpg
(1592.54 KB, 1920x2560)
20170409_213345.jpg
(1145.14 KB, 1920x2560)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Posto vidim da neko ipak cita ovo sto ja pisem ovde ...jeste da se slabije komentarise ali je vazno da su ljudi citali...ja nastavljam dalje.Zalba koju je moj advokat poslao sa sve datumom slanja u sud.Slike su dole.Ne znam koji je rok za odgovor na zalbu ali ja sam izracunao da je od dana kada ju je sud primio do danas proslo 105 DANA a i dalje nema odgovora.....da li su probili rok ne znam ali cisto sumnjam da nisu....i ne nadam se puno uspehu zalbe vec me zanima koji ce sudija viseg suda potpisati odgovor i svojim autoritetom stati iza toga....takoreci svojim autoritetom stati iza ove sprdnje koju sud pravi od ove ostavine....i iza svega sto ovaj sud cini mojoj porodici....odgovor ce stici kad tad....objavicu i to...sta da vam kazem kliknite na slike i poz.Crvenim je zaokruzen datum kada je advokat poslao zalbu ili mislim da je to ipak kada je sud primio zalbu...znaci 107 dana.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

20181008_122104.jpg
(1265.78 KB, 1920x2560)
20181008_122120.jpg
(1192.96 KB, 2560x1920)
« Poslednja izmena: 08. Okt 2018, 20:24:49 od motokultivatorr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Konacno malo i mene i moje probleme obasjalo sunce.Dobio sam mail od ZASTITNIKA GRADJANA i malo procitao sta pise na njihovom sajtu i koja su im ovlastenja.Nisu svemoguci al mogu dosta toga da ucine.Na sajtu takodje pise da ako nema osnova ne preuzimaju slucaj...a posto su moj slucaj preuzeli izgleda da ima osnova i izgleda da sam bar nesto u pravu od svega sto sam napisao na ovoj stranici,sto mi je narocito drago ...takodje sam im dao i link Facebook stranice time im pokazujuci nacin na koji moram da se borim za pravdu.Sta ce dalje biti videcemo...ali bar je neko od nadleznih obratio paznju na moj slucaj.Nadam se najboljem....i naravno kliknite na sliku......poz.
Izvor: FB Palata Nepravde Sremska Mitrovica

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Screenshot_2.png
(82.88 KB, 1501x641)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.47 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.