Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veliko novogodišnje CQ okupljanje! (Svetac plaća piće!)  (Pročitano 7680 puta)
01. Dec 2010, 10:49:13
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
Kao što znamo u petak 24.12. je poslednji ovogodišnji turnir. Dva dana kasnije dolazi nedelja, dan kao stvoren za masovno okupljanje našeg malog CQ kolektiva. Kako je nekima poznato takva okupljanja su već održana kako u Beogradu i Nišu tako i u drugim gradovima. Predlažem, da se ovaj put, nađemo u Beogradu, u renomiranom SUR-u " Zona Zamfirova" poznatom po velikom pivu i pečenim rebarcima, u nedelju u 18h. Ovim javno izjavljujem da ću prvoj trojici sa turnira koji se pojave platiti celovečernje piće. Ne bi bilo loše da se kroz odgovore na ovu temu najavi dolazak kako bi mogli da utičemo na rezrvaciju astala. Password za druženje je "ja sam sa mladine strane". Eto...Svetac je rekao svoje a Vi pronađite malo dobre volje, udružite se lokalno i dođite. Istetovirajte na čelu svoj nick ili ga možda stavite na bedž, da se prepoznamo. Mene ćete prepoznati po oreolu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Vec vidim Salka kako dozviljava slom nervne jedinice, dok mi placa pice koje lagano ispijam.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Je l' placas ako neko naruci Don Perinjon iz 1876? Smile
« Poslednja izmena: 01. Dec 2010, 11:34:09 od RASMC »
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
atendujem i biti cu fina  Smile
sportski program - grudvanje u parkiću na slaviji   Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
O, super, idem odmah podmazati skije da budu što brže.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Blago onom ko prvi do njega.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung S8000 jet
Lepo, lepo. Dobar predlog, a sto  ne bi moglo. Hajmo mi iz Nisa da odemo malo i do naseg nam glavnog grada??? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 209
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Oooo lepo , svaka cast!! A ja koja sam u Nisu? Idem da proverim da li mi je lanac na bicikli u redu, i, eto  mene!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat
Lepo, lepo. Dobar predlog, a sto  ne bi moglo. Hajmo mi iz Nisa da odemo malo i do naseg nam glavnog grada??? Smile
Sve se bojim da ces doci Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Pod obavezno treba promeniti lokal! Osim po velikom pivu i pečenim rebarcima, renomirani SUR " Zona Zamfirova" je poznat i po tome sto je u njemu zabranjeno pusenje! Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 3Gs
Pod obavezno treba promeniti lokal! Osim po velikom pivu i pečenim rebarcima, renomirani SUR " Zona Zamfirova" je poznat i po tome sto je u njemu zabranjeno pusenje! Smile

Pa mogu nepusaci da duvaju ispred, sta fali? Smile


U svakom slucaju, ako ostanete pri ideji, a ja budem u mogucnosti, vidimo se Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.