Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veliki racun za fiksni telefon  (Pročitano 3731 puta)
16. Okt 2009, 22:56:30
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Bijeljina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Danas mi je doslo mnogo mnogo vise da platim za fiksni telefon nego inace. Ovaj mjesec mi je doslo 200 KM ili cca. 9000 dinara a prije mi nije prelazilo 70 KM. Racun je za mjesec septembar, jer nama uglavnom oko 15. u mjesecu dolaze racuni za prethodni mjesec.

Kada je stari otisao da uzme listing u posti i kad ga je donio kuci imao sam sta i da vidim. Bilo je poziva sa pozivnim brojevima kao da sam zvao Litvaniju, Sveti Toma i Princip... i jos par brojeva za koje sam 100% siguran da niko nije birao sa fiksnog telefona u nasoj porodici? Uglavnom, ti sumnjivi brojevi su opisani sa zadnje strane racuna kao pozivi prema fiksnim i mobilnim zemljama svijeta

Prije dok nisam imao uveden kablovski internet, povremeno sam koristio dial-up konekciju koju sam mogao da koristim bez prethodnog uplacivanja sati, vec mi je dolazilo na racunu za fiksni telefon kao medjumjesni pozivi jer je internet provajder od koga sam koristio taj kako su ga oni nazvali promotivni dial-up u gradu koji se ne nalazi u lokalnoj mrezi vec spada u medjumjesne pozive.

Stranice koje sam uglavnom koristio kad sam isao preko dial-up interneta su facebook i neke domace stranice za horoskop. Da li to moze da prouzrokuje toliki broj impulsa i samim tim ogroman racun za telefon ili je to neko se nakacio na nas telefon i zvao ko mu padne na pamet?

Da li je neko imao slican slucaj? Sta da radim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy SII
Moguce da si zakacio neki malware koji ti je okretao neke XXX strane (ili sta god).
Ili te je provajder zafrknuo nekako za dial up...

Sta da radis? Trenutno ne vidim nikakvo resenje osim da platis taj racun, koristis kablovski net i skeniras komp...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.9
mob
Nokia Neka stara nokia
cek,ti sad ne koristis dial up,i celog meseca na kom je racun 200 maraka - da li si koristio dial up tokom njega ?
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 4
ako ne koristis dialup nemoj uopste da konektujes PC na telefonsku mrezu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Do As I Say, Not As I Do.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 994
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia e72
adsl? Smile
IP sačuvana
social share
From ex girl to next girl.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 4
adsl? Smile
Da li si procitao prvi post, odakle sad ADSL?

Prije dok nisam imao uveden kablovski internet,...
« Poslednja izmena: 17. Okt 2009, 11:12:46 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Bijeljina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
cek,ti sad ne koristis dial up,i celog meseca na kom je racun 200 maraka - da li si koristio dial up tokom njega ?

Ne, ne koristim vise dial up, nego kablovski internet. U septembru sam nekoliko puta koristio taj dial-up i za taj mjesec mi je doslo 200 KM
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.