Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Vas favorit je:

Glasanje završeno: 31. Dec 2007, 22:42:57

Tanja Obradovic (21 godina, Loznica) - izbacena u 6. nedelji
1.2%  (14)
Zivan Janicijevic ~ Burek (26 godina, Leposavic) - izbacen u 4. nedelji\vracen u 12.
19.2%  (222)
Suzana Pavlovic (22 godine, Smederevo)
4.3%  (50)
Milos Vasiljevic (20 godina, Gornji Milanovac) - izbacen u 5. nedelji
0.5%  (6)
Dijana Micic (21 godina, Bijeljina) - izbacena u 13. nedelji
4%  (46)
Natasa Ilic (26 godina, Nis)
2.2%  (25)
Ranka Radankovic (22 godine, Curug) - izbacena u 1. nedelji
2.2%  (25)
Marina Ignjatovic (30 godina, Sabac) - izbacena u 11. nedelji
2.5%  (29)
Jelena Zezelj (19 godina, Beograd) - izbacena u 5. nedelji
10.8%  (125)
Danilo Tomic (29 godina, Uzice) - izbacen u 2.\vracen u 12.\izasao u 13. nedelji
1.2%  (14)
Milos Novakovic (29 godina, Podgorica) - napustio kucu u 8. nedelji
3.4%  (39)
Stevan Zecevic(24 godine, Novi Sad) - izbacen u 3. nedelji\vracen u 8. nedelji\izbacen u 10. nedelji
0.9%  (10)
Elmir Kuduzovic (26 godina, Tuzla)  - izbacen u 6. nedelji
2.3%  (27)
Slavisa Lakic (29 godina, Prijedor) - izbacen u 8. nedelji
3.2%  (37)
Lik koji je slomio rucicu od Jelen tocilice (nepoznato, TV stanice RS)
16.9%  (195)
Miroslav Djuricic Miki (30 godina, Kupinovo) - napustio kucu u 11. nedelji
10.7%  (124)
Aleksandar Kocic (26 godina , Vranje)
0.5%  (6)
Vesna Milovac  (27 1/2 godina, Novi Sad)
4.2%  (49)
Djordje Stojanovic (29 godina, Velika Plana)
4.7%  (54)
Zorica Lazic (24 godine, Suva Reka - Zemun) - izbacena u 9. nedelji
3.3%  (38)
Gojko Muzikravic (28 godina, Cacak) - izbacen u 7. nedelji
0.3%  (3)
Vesko Boskovic (42 godine, Niksic)
1%  (12)
Mirko Djuricic (56 godina, Kupinovo) - izbacen u 12. nedelji
0.6%  (7)
Ukupno glasova: 1157
Idi dole
Stranice:
1 ... 924 925
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veliki Brat:Sezona 2 ~ Glasajte za svog favorita  (Pročitano 280955 puta)
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple iPhone
S obzirom da je VB serijal za ovu godinu zavrsen, tema se zakljucava. Ovo je mozda trebalo i ranije da se uradi s obzirom da na poslednjih 40 strana ima najmanje o onome o cemu je ova tema.....
Diskusiju o saobracajnoj nesreci i stradalim ucesnicima Velikog Brata mozete nastaviti u sledecoj temi: Poginulo troje bivsih ukucana VB-a

Lock
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Đorđe se veseli skorašnjem susretu sa Rajkom i Kristoferom
Dolaze braća da tražimo oca

Autor: M. Radojković | 09.01.2008 - 09:36




- Sinoć sam se čuo sa bratom Rajkom. Planira da dođe u Srbiju sa porodicom kako bi svi zajedno posetili majku - kaže za „Blic“ Đorđe Stojanović, ukućanin koji se nedavno po izlasku iz kuće „Velikog brata“ prvi put u životu čuo sa bratom Rajkom, a posle deset godina sa bratom Kristoferom. Inače, to će biti prvi susret ove porodice, jer Rajko majku nikada nije upoznao, a Kristofer je nije video godinama.
Đorđeva braća Rajko i Kristofer

- Tražićemo oca kada se budemo sastali. Kristofer najviše zna o njemu, dok Rajko baš ništa ne zna. Kada se nas trojica vidimo počećemo potragu za ocem - kaže Đorđe za „Blic“ i dodaje:
- Baš sam sinoć pričao sa Rajkom. Doći će sa suprugom i ćerkicom i mislim da planira da duže ostane u Srbiji čim je rekao da hoće da poseti majku. Ugostićemo ga ovde kod nas u Velikoj Plani.
Đorđe dodaje da je sve ovo jako potreslo njega i braću.
- Rajko je malo tužan. On nikada nije video majku. Pitao me je kako će ona da reaguje na njega. Da li će ga prepoznati. Malo strepi. Pita se da li da povede i ćerkicu. Rekao sam mu da će majci biti milo da vidi unuče - kaže Đorđe i priča da je Rajko preksinoć prvi put video majku na slikama.
- Kada sam mu poslao slike, nije mogao da veruje. Plakao je. Uzvikivao je: „Ja prvi put vidim ovu ženu.“ I srećan je i tužan - otkriva Đorđe.
Inače, planirano je da prvi susret braće organizuje producentska kuća „Emotion“ koja, kako saznajemo već uveliko radi na tome.
Đorđe kaže da će se Kristofer i Rajko sresti ovih dana u Francuskoj kako bi uskladili njihove planove za predstojeći dolazak.
- Kristofer i Rajko se nisu videli tri godine, jer Kristofer stalno radi. Kristofer će uskoro posetiti Rajka da se dogovore oko viđanja, a i da upozna njegovu ćerkicu Milu koju ni on, kao ni ja, nikada nije upoznao - kaže Đorđe i dodaje kako je reagovao kada je video slike bratanice.
- Kada sam video sliku male Mile raznežio sam se i rastužio. Pa ona je ista ja kada sam imao tri godine. Ista - kaže sa osmehom na licu Đorđe.
Đorđe je u svojoj ispovesti za „Blic“ ispričao kakve je sve probleme imao tokom života. On ističe da je dugo preko centra za socijalni rad u Sopotu pokušavao da dođe do informacija o svojoj braći i ocu. Iako Đorđe kaže da su oni krili neke informacije od njega, Katica Žujović, direktorka Centra za socijalni rad u Sopotu, objašnjava:
- Njemu su ovde vrata uvek bila otvorena, i dalje su. Mi smo mu rekli sve što smo zakonski mogli da kažemo. Sve što smo znali o njegovom ocu, otkrili smo mu. A što se tiče usvojene braće, mi ne smemo, po zakonu, da odajemo informacije. Jedino ukoliko se upravo oni pojave u centru i traže svoju biološku porodicu - objašnjava Žujovićka.
Uprkos tome, Rajko i nije mogao da traži svoju braću jer su njegovi usvojitelji, kako nam je otkrio Đorđe, krili od njega da ih uopšte ima. Oni su mu, iako su znali gde se nalazi Đorđe, govorili da braća ne postoje i da apsolutno ništa ne znaju. Rajko nije imao šanse da ih nađe. Kristofer, koga Đorđe nije video deset godina, ipak je bio druga priča.
- Kristofer je centar posetio poslednji put 1991. godine i rekao da odlazi u inostranstvo. Mi smo tu informaciju preneli Đorđu, jer više od toga nismo znali - kaže Žujovićka.
Inače, Đorđe je u ispovesti pomenuo i stan koji je prema njegovim rečima bespravno prodat i zamenjen za duplo manji. On kaže da Centar za socijalni rad u Sopotu nije blagovremeno reagovao na tu prevaru. Međutim, oni to nisu želeli da komentarišu.
- Đorđe odlično zna kako sve to ide sa stanom. To ne želim da komentarišem - kaže Katica Žujović.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 924 925
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.