Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veliki Brat - Biografije ukućana  (Pročitano 10274 puta)
23. Sep 2007, 11:07:46
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Tanja Obradović



Ime i prezime: Tanja Obradović
Nadimak: Tajči
Datum rođenja: 10.11.1985.
Pol: Ženski
Horoskopski znak: Škorpija
Zanimanje: Konobarica
Obrazovanje: Srednja Turistička škola
Mesto stanovanja: Loznica
Bračno stanje: Neudata


Izjava:

Ponoviću još jednom da sam ja prava osoba da Velikom Bratu budem „velika sestra“ i idealna za ovaj rijaliti šou.

Biografija:

Rođena u Loznici, ima 21 godinu. Završila je Srednju Turističku školu u Loznici, a trenutno radi kao konobarica u jednom kafiću u Crnoj Gori.

Omiljeni sport joj je odbojka, dok joj je naveći strah brza vožnja. Ako bi mogla da unese neke stvari u Kuću to bi bio telefon jer mnogo voli da priča i 24 kartona piva da se opusti sa prijateljima. Ako bi je Veliki Brat učinio poznatom ona misli da će joj biti otvoreno mnogo puteva koji sada nisu, a ona će to sigurno znati da iskoristi.

Moto:

Svaki rad se na kraju isplati.

Motiv:

Iskustvo da učestvuje u tako velikom projektu.

Savršen dan:

Ustala sam na obe noge, popila dobar espreso i otišla na plažu, pošto sam trenutno na moru.



Živan Janićijević



Ime i prezime: Živan Janićijević
Nadimak: Burek
Datum rođenja: 28.01.1981.
Pol: Muški
Horoskopski znak: Vodolija
Zanimanje: Radnik
Obrazovanje: Srednja Tehnička škola
Mesto stanovanja: Sočanica, Leposavić
Bračno stanje: Neoženjen


Izjava:

Volim da sam iskren, i ono što mislim to i kažem. Nadam se da neću da se zaljubim u prvu devojku u kući.

Biografija:

Rođen je u Sočanici, gde i živi. Ima 26 godina. Trenutno je nezaposlen, a završio je Srednju Tehničku školu. Ima dva brata i sestru.

Igra fudbal, a bavi se lovom i ribolovom. Omiljena boja mu je crvena. Najviše se ponosi time što je napravio kuću i kupio auto. U kući bi voleo da su pozitivni i ljubazni ljudi. Kada bi ga Veliki Brat učinio poznatim, bio bi mu zahvalan do kraja života.

Moto:

Uživaj u životu.

Motiv:

Da steknem više prijatelja.

Savršen dan:

Piknik na Kopaoniku.



Suzana Pavlović



Ime i prezime: Suzana Pavlović
Nadimak: S
Datum rođenja: 23.10.1984.
Pol: Ženski
Horoskopski znak: Škorpija
Zanimanje: Student
Obrazovanje: Srednja škola
Mesto stanovanja: Smederevo
Bračno stanje: Neudata


Izjava:

Iskreno se nadam da ću sa Velikim Bratom samo prosperirati u životu – to je moj najveći motiv.

Biografija:

Rođena u Smederevu, ima 23 godine. Završila je Srednju Tekstilno – Tehnološku i Poljoprivrednu školu u Smederevu, trenutno je student Sportske Akademije na Starom DIF- u.

Trenirala je odbojku, u slobodno vreme voli da prati tenis. Omiljenja boja joj je žuta. Ima tri tetovaže i tri pirsinga. Ima fobiju od insekata i gmizavaca. Svojim najvećim dostignućem u životu smatra to što radi i samu sebe izdržava. Ako bi je Veliki Brat učinio poznatom bila bi mu zahvalna ceo život i trudila bi se da opravda ukazano poverenje.

Moto:

Život je lep!

Motiv:

Prosperitet u životu.

Savršen dan:

Ustanem, popijem kafu, prelistam novine, posle podne  odem negde sa drugaricama na ručak, nakon toga se odmorim jer uveče volim da odem u neku kafanu da lumpujem.



Miloš Vasiljević



Nadimak: Mišel
Datum rođenja: 02.03.1987
Pol: Muški
Horoskopski znak: Ribe
Zanimanje: Konobar
Obrazovanje: Srednja škola
Mesto stanovanja: Gornji Milanovac
Bračno stanje: Neoženjen


Izjava:

Mislim da trebam da učestvujem u Velikom Bratu zato što sam opušten, otkačen, druželjubiv, pozitivan i jedinstven !

Biografija:

Rođen u Gornjem Milanovcu, ima 20 godina. Završio je Srednju Ekonomsko-Trgovačku školu u Gornjem Milanovcu. Trenutno radi kao konobar, a u slobodno vreme voli da se bavi glumom.

Najviše se plaši insekata i visine. Najveći uspeh u dosadašnjem životu su mu pozorišne predstave u kojima je do sada glumio. Ako bi mogao da ponese nešto u Kuću to bi sigurno bio muzički stub, kasetu ili cd Lepe Brene i volkmen. Ako bi ga Veliki Brat učinio poznatim od kaže da bi jednostavno uživao u tome, i da bi ostao dosledan sebi bez obzira što je poznat. Ako bi ušao u kuću Velikog Brata u njoj bi širio pozitivnu energiju, pevao, imitirao...

Moto:

Život je lep i uživajte u njemu!!!

Motiv:

Novo iskustvo, studiranje svoje ličnosti i uživanje.

Savršen dan:

Rano ustajanje, vožnja bicikla, šetnja sa dragim osobama ( kada je sunčan dan ) ...



Dijana Mićić



Ime i prezime: Dijana Mićić
Nadimak: Diksi
Datum rođenja: 06.09.1986.
Pol: Ženski
Horoskopski znak: Devica
Zanimanje: Student
Obrazovanje: Srednja škola
Mesto stanovanja: Bijeljina
Bračno stanje: Neudata


Izjava:

Mislim da trebam da učestvujem u Velikom Bratu zbog toga što sam često interesantna i smatram da mogu da oraspoložim i zabavim ljude.

Biografija:

Rođena u Bijeljini, ima 20 godina. Završila je gimnaziju „Filip Višnjić“ u Bijeljini, a trenutno studira na pravnom fakultetu u Bijeljini.U slobodno vreme voli da ide na aerobik i trčanje. Omiljena boja joj je zelena, a u prošlosti je trenirala odbojku koja joj je ujedno i omiljeni sport. Ako bi joj Veliki Brat dozvolio da unese nešto u Kuću, ona bi svakako ponela mobilni telefon-zbog razgovora sa prijateljima, računar i neku dobru knjigu. Ako bi je Veliki Brat učinio popularnom ona bi svoju popularnost iskoristila u poslovne svrhe i za upoznavanje nekih zanimljivih ljudi iz javnog života.

Moto:

Imati jasan cilj u životu i biti istrajan u tome.

Motiv:

Novo, neobično iskustvo, popularnost i delimično novac.

Savršen dan:

Šetnja gradom sa prijateljima, ispijanje kafe i naveče odlazak u neki klub.



Nataša Ilić



Ime i prezime: Nataša Ilić
Nadimak: Nale
Datum rođenja: 22.08.1981.
Pol: Ženski
Horoskopski znak: Lav
Zanimanje: Student-Apsolvent
Obrazovanje: Srednja škola
Mesto stanovanja: Niš
Bračno stanje: U vezi


Izjava:

U Velikom Bratu trebam da učestvujem zato što sam provela zatvorena u stanu, gde sam učila više od tri meseca, pa zaslužujem da budem zatvorena i bez knjige! I ovaj svet bi trebalo bolje da upozna ovakve ljude kao što sam ja.

Biografija:

Rođena u Nišu, ima 26 godina. Završila je srednju školu, a trenutno je apsolvent na pravnom fakultetu u Kosovskoj Mitrovici.

Radila je sa mentalnom zaostalom decom u Rumuniji, radila je u sirotištu u Srbiji i Rumuniji, bila je vođa srednjoškolcima iz Švajcarske u dečijem selu. Omiljena boja joj je boja jorgovana, a omiljeni sport joj je plivanje. Za najveće dostignuće u životu smatra to što završava fakultet, što je sprovela akciju „čišćenje julovskog korova“ i što je svojim ambicijama uspela da vidi Milano, Cirih, Krajovu...

Ako bi joj Veliki Brat dozvolio da unese nešto u Kuću, ona bi svakako ponela muzički stub i knjige. Ako bi je Veliki Brat učinio poznatom ona bi to iskoristila za promociju organizacija koje se bave poštovanjem ljudskih prava u Srbiji. Takođe bi osnovala razne fondove za pomoć deci ometenoj u razvoju, a možda bi i postala voditeljka nekog tv šoua.

Moto:

ViVere militere est – Život je borba

Nakriviću kapu rodila mi njiva !

To Nale care !

Motiv:

Veliki izazov, volim izazove, da postanem poznata, popularna, da vidim može li mi se takvo čudo zaista dogoditi. Da me svi zaustavljaju na ulici i da me saleću frajeri.

Savršen dan:

Leto je, ja sam u vodenom parku sa svojim prijateljima. Nakon toga krstarenje brodićem na kome je glasna muzika po egejskom moru uz morske plodove, noć na plaži sa voljenim bićem.



Ranka Radanović



Ime i prezime: Ranka Radanović
Nadimak: Nema
Datum rođenja: 03.05.1985.
Pol: Ženski
Horoskopski znak: Bik
Zanimanje: Student
Obrazovanje: Gimnazija
Mesto stanovanja: Čurug
Bračno stanje: U vezi


Izjava:

Mislim da zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu zato što bih se zasigurno svidela velikom broju gledalaca.

Biografija

Rođena u Novom Sadu, živi u Čurugu. Ima 22 godine. Završila je gimnaziju u Novom Sadu, a trenutno je student Više škole unutrašnjih poslova u Zemunu.

U vezi je već 19 meseci. Omiljeni sport joj je košarka, a bavi se džudoom, džiju-džicom i karateom. U Kuću ne bi ponela ništa, jer se ne vezuje za stvari. Kada bi je Veliki Brat učinio poznatom ispoštovala bi ga. Za sebe kaže da ponekad ume da bude toliko brbljiva, da ljudi koji je i poznaju pohisterišu. Ponekad ima utisak da toliko pomaže drugima, da čak sebe zapostavlja. Ranije je radila u Dubaiu kao manekenka, gde je postala veoma popularna i tražena u roku od par dana. Obožava dobru šalu, stalno se šali, prima šalu na svoj račun, a često se i sama šali na svoj račun.

Moto:

Istrajaću dok ne uspem.

Motiv:

Izlazak iz anonimnosti.

Savršen dan:

Za mene ne postoji savršen dan. Nekada je savršen kada sam sa dečkom, nekada pak kada roštiljam sa društvom, nekada idem u šoping, uglavnom sama sebi napravim da je savršen na svoj način. Bitno je da je drugačiji.



Marina Ignjatović



Ime i prezime: Marina Ignjatović
Nadimak: Nema
Datum rođenja: 17.11.1976.
Pol: Ženski
Horoskopski znak: Škorpija
Zanimanje: Konobarica
Obrazovanje: Srednja škola
Mesto stanovanja: Šabac
Bračno stanje:
U vezi

Izjava:

U Velikom Bratu trebam da učestvujem zato što sam celi svoj život živela u snovima, nadanjima i nekim novim idejama.

Biografija:

Rođena u Šapcu, ima 30 godina. Završila je Srednju Medicinsku školu u Šapcu, a trenutno radi kao konobarica, a pre je radila kao plesačica.

Kada ima slobodnog vremena voli rekreativno da ide u teretanu. Omiljena boja joj je ljubičasta, a omiljen sport atletika. Ima pirsing na gornjoj usni. Ako bi je Veliki Brat učinio poznatim onda bi usavršila svoj frizerski zanat, doškolovala se i naučila engleski jezik. Ako bi ušla u Kuću bila bi istrajna i vredna, prala bi sudove, čistila, ali nikako ne bi želela da kuva.

Moto:

I posle kiše sija sunce.

Motiv:

Naravno „parice“, jer bi mi dosta značile, i možda bekstvo iz stvarnosti bar na neko vreme.

Savršen dan:

Za mene je savršen dan, dan ispunjen obavezama.



Jelena Žeželj



Ime i prezime: Jelena Žeželj
Nadimak: Žeža
Datum rođenja: 12.10.1987.
Pol: Ženski
Horoskopski znak: Vaga
Zanimanje: Student
Obrazovanje: Gimnazija
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje:
Neudata

Izjava:

Zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu baš zbog sebe same, zbog mojih osobina, zbog toga što sam lepa, pametna, zgodna, obrazovana osoba i što je najbitnije normalna uz poneku manu koja me čini drugačijom od drugih.

Biografija:

Rođena u Beogradu, ima 19 godina. Završila je VII Beogradsku gimnaziju na Zvezdari, a trenutno studira Učiteljski fakultet, u slobodno vreme honorarno radi promocije.

Uzor u životu joj je Viktorija Bekam jer je sama izgradila svoju karijeru i udala se za fudbalera. Omiljena boja joj je roze, a atletika joj je omiljeni sport. U slobodno vreme voli rekreativno da trči. Najviše se ponosi svojom samostalnošću, jer misli da je to osnov za sva njena dostignuća. Ako bi je Veliki Brat učinio poznatom, ona bi svakako davala primer drugima i bila bi ono što jeste.

Moto:

Jednom se živi.

Motiv:

Mislim da je učešće u Velikom bratu veliki izazov jer se u toj Kući susrećete sa raznim situacijama i različitim ljudima.

Savršen dan:

Za mene je savršen dan kada nemam obaveze i imam vremena da se posvetim sebi. Ustanem oko 10 sati, doručkujem, istuširam se, odem kod frizera, u šoping, na trčanje, u solarijum, dođem kući, malo odspavam pa oko ponoći krenem u noćni život sa tri drugarice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
SonyEricsson K800i
Mogo si brate na glavnoj temi ovo da postavis!!!
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.