Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veciti Derbi  (Pročitano 15036 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
mob
Nokia 6610
Koroman, Savo, Krstajic... U fudbalu.
Danilovic, Savic. Kosarka.

Neki Srbi koji su iz Bosne koji su igrali za SCG. A i puno je Hrvata koji su iz Bosne a igraju za Hrvatsku.
Kontraprimjeri: Sliskovic je zvao u BiH reprezentaciju Purketa Stojanovica (mislim da je covjek iz NBG blokova), a za njih igra i Ninoslav Milenkovic, Suboticanin.
Mislim da je u Bosni specificna situacija i da u ovo ne bi trebalo dirati, ili bar preseliti na politicki forum.

Do sledeceg derbija...
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

kad ja tamo a ono medjutim...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 102
ovo sto pricate za Nadja...to niiiiiiiije istina!!! Smile Smile

stvarno ne znam covjeka privatno,nisam nikad pricao sa njim,druzio se,ali mogu da kazem da mi je on uz Ibrhimovica jedan od najmrznijih igraca ikad. poshtujem ja to sto on igra tvrdo,gine zna svaku loptu-sve to stoji,ali to automatski ne mora da znaci da moze da se rita,pljuje,udara i psuje protivnicke igrace i sudije! nikad necu zaboravit onaj krvnicki start nad Bastom prosle sezone,kad je vidio da ne moze da skine loptu i opet kliza i lomi  ruku covjeku koji je tad bio na vrhuncu forme,igrao za repku...uhhhhhhh,samo kad se sjetim Smile
mislim da ga Petko vise nikad nece zvati za repku,jer je vidio da isti ima kratak fitilj i da umalo nije dobio crveni sto bi nas tad upropastilo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
mob
SonyEricsson K800i
To za Bastu, uopšte nisi u pravu!  Smile
Bili su u istoj emisiji Basta i Nađ i lepo su objasnili da Nađ nije imao nikakvu nameru da ga povredi. Čak su oni u dosta dobrim međusobnim odnosima.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

kad ja tamo a ono medjutim...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 102
Da,sve je na tvu pred milionima ljudi htio da kaze kako je imao u planu da mu razbije ruku. . . Ma daj. . .

ne stvarno,ali stvarno ne kazem da je on htio,hteo,planirao da basti slomi ruku,naravno da nije,ali poenta je u tome koliko igrac u odredjenom trenutku moze da donese iole kvalitetnu odluku koja nece skoditi protivnickom igracu.

naravno da taj profil igraca kao nadj,dmc,treba da bude agresivan,da kida na svaku loptu. U to opet spadaju i grubi startovi,ali grubi=faul sa ledja,povlacenje. . . Ali da je toliko omasio taj iskusni igrac kao sto i jeste albert nadj,to mi ne ulazi u glavu. On definitivno spada u grupu igraca kao sto su di biagio,marko materazzi. . .

ponavljam,to je samo moje misljenje i niko ne treba da se vrijedja ilil osjeca prozvanim. Bez ljutnje. . .

pozdrav
« Poslednja izmena: 22. Okt 2005, 02:39:24 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jedan zanimljiv tekst, doduse a bit outdated, ali nema veze


Red Star vs Partizan Statistics

 
DERBI broj 113 - Partizan - Crvena zvezda

Muslinov bilans u derbijima:
57. derbi Crvena zvezda- Partizan 2:0
59. derbi Crvena zvezda - Partizan 1:0
60. derbi Crvena zvezda-Partizan 1:2
61. derbi Crvena zvezda - Partizan 1:3
63. derbi Partizan - Crvena zvezda 1:3
64. derbi Crvena zvezda - Partizan 3:0
68. derbi Crvena zvezda - Partizan 1:1

Jesicev bilans u derbijima:
67. derbi Partizan - Crvena zvezda 3:1
68. derbi Crvena zvezda- partizan 1:1
69. derbi Crvena zvezda - Partizan 1:0
70. derbi Partizan - Crvena zvezda 1:4
71. derbi Crvena zvezda - Partizan 1:1
72. derbi Partizan - Crvena zvezda 3:2
73. derbi Partizan - Crvena zvezda 0:0
74. derbi Crvena zvezda - Partizan 0:0
75. derbi Partizan - Crvena zvezda 2:1
76. derbi Crvena zvezda - Partizan 2:0


U samo jednom derbiju i to 68. igralki su i Jesic, sadasnji trener Partizana, i Muslin, trener Crvene zvezde i rezultat je bio neresen - 1:1. To je bio oprostajni derbi Muslinu.

Interesantan je i bilsans direktora klubova u derbijima:
Dragan Dzajic je odigrao 21 derbi od toga 12 je dobila Zvezda , 6 je neresenih i samo 3 je zvezda izgubila.
Nenad Bjekovic je bio akter na 12 derbija - 2 dobio Partizan, 3 neresena i 7 dobila Crvena zvezda.
Dzajic i Bjekovic su bili direktini protivnic na derbijima 7 puta, od toga 4 puta dobila Zvezda, 1 Partizan a dva puta bilo nereseno.
Dzajic je na derbijima postigao 8 golova, a Bjekovic 3.
Megdan su u derbijima podelili Muslin i Bjekovic i to u 57. derbiju kada je Muslin debitovao i Zvezda pobedila sa 2:0.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
 Smile gde si bre ovo našao? Smile
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Slucajno naleteo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
A kuda si leteo ako nije tajna, pa da i ja naletim?  Smile
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Trazio sam podatke o Pancevu, sta je i kako uradi posle zvezde, posto se tad o tome slabo sta i moglo cuti a posebno u mojim tadasnjim godinama.. i naleteo na spiskove koje sam objavio
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Najverniji navijači Crvene zvezde, Delije, izdali su u četvrtak saopštenje u kojem pozivaju sve kojima su "crveno-beli" u srcu da u subotu dođu na utakmici protiv Habitfarma.

U saopštenju, koje prenosimo u celini, piše sledeće:

"Nakon dugo vremena naš voljeni klub je ponovo u značajnom evropskom takmičenju. Na žalost, Mi, navijači Crvene zvezde, najveći smo krivci što će naš klub imati premijeru pred praznom Marakanom.

Na utakmici protiv Bazela sever će biti prazan. Naši igrači to nisu zaslužili, zato i pozivamo sve Delije i navijače Zvezde da masovnim dolaskom na subotnju utakmicu sa Habitfarmom pruže podršku i ohrabre naš tim pred start u ligi Kupa UEFA

Delije Sever
Hrabro Zvezdo!"
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.