Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vazno, pogledajte  (Pročitano 15567 puta)
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Ne znam, ja bih na njegovom mestu poludio i tukao ga svaki dan pa bi vidio svog boga, ali u drugu ruku to uopste nije resenje zato pekom izbegavaj ga i sve ce doci na svoje...Pozdrav
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 153
Batine nikada nisu resenje...U tim godinama pogotovo...
I kao roditelj mogu reci da je ovo sve definitivno do vaspitanja i stojim iza toga...
Nisu svi ljudi dobri roditelji nazalost...Ne kazem da tvoji nisu, ali imaju pogresnu taktiku vaspitanja definitivno...Treba samo naci sta ga to toliko boli, sta mu smeta i time ga kazniti...Ja da sam na mestu tvoje mame zapamtio bi kada bi dobio patike od mene...Poslala bih ga s tatom u grad, naravno sa ogranicenom svotom novca pa nek sam izabere...Mozda se zato buni jer u tim godinama smatra da nije mali da mu vise drugi odlucuje o garderobi i o tim kaobajagi sitnim stvarima o kojima im treba dozvoliti da sami odlucuju...Naravno ne da se unakazi pa da tako seta ulicom, ali pohvaliti izbor garderobe, kao np. super ti je majicica lepo ti stoji, ali mi se cini da ta suknjica(da ne kazem krpica oko guze) mozda moze da ti donese neprijatnosti i nelagodnosti vise nego sto ces se u njoj osecati kao dobra riba...Ovo je za curice, a za decake nesto slicno smisliti...
Kazem da je sve do vaspitanja, oko sebe imam gomilu rodbine i prijatelja i pomno posmatram kako se ko ophodi prema svojoj deci, koliko i kako prica s njima toliko i dobija zauzvrat...
Ja svoju decu ne udaram vec nadjem nekako da im ukazem na to da su pogresili ili ih kaznim. Np. cerka (11g) nesto pokusala da precuti sto je ubrzo izaslo na videlo, i ja kazem ovo zasluzuje batine donesi varjacu. Suprug i mladja cerka zinuli, kao sta sad radim...Ona dosla, stala ispred mene i ja onako "diplomatski" pokusam: "Mozes da biras izmedju deset varjacom po guzi ili da ti oduzmem mobilni telefon tri dana da stoji kod mene naravno ugasen jer me ne zanima ko ti pise". Ona sirota iskrivila usta i prkosno kao:"Udri kol`ko hoces!"...Naravno da sam htela da puknem od smeha, ali sam je fino ubedila da joj je to bolje od batina, i znam da ako sledeci put nesto pogresi bice u frci da joj opet ne "uzmem" mobilni...
Znaci naci im samo slabe tacke...I strpljivo s njima...Ako ti mnogo ide na zivce ignorisi ga malo...Mozda to upali...Sve ce to doci na svoje...Nije mala stvar imati brata...Videces koliko ce ti znaciti kad budete obojca zreliji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
mob
SonyEricsson K530i
Ma svi mu udovoljavaju... Kad odemo u Kolasin kod caleta onda je jos gore... onda ja njemu samarcinu, pa se on pozali caletu, pa onda vika u stilu "on je mladji..." i tako dalje... Mada ovi metodi nijesu losi. Smiley
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije mi bas najjasniji odnos roditelja prema tebi i njemu... al dibidus....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.