Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vazno, pogledajte  (Pročitano 15571 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Vec sam pisala odgovor na ovo, ali ocigledno nije ostao snimljen.
Ukratko ti treba da budes uzor i da pokusas da mu obajsnis sta ti smeta kod njega da bi on malo poradio na tome.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Na prste jedne ruke mogu se izbrojati ljudi kojima su trajno pomogli psiholozi, psihijatri...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne bih se bunio ni da mi privremeno pomognu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Slusaj, ja imam jednog rodjenog brata i njega volim vise nego samog sebe... Sto puta mi se desilo da je nesto zasro, da mi je upropastio planove, da je ispao kreten, da sam hteo da ga otkinem... Sto puta smo se pokoskali, zakacili, pljustali samari (nikad nista vise), ali ja jednostavno ne mogu da zamislim da bih mogao da ga mrzim... On je jedna od retkih osoba, ako ne i jedina, zbog koje bih svoju glavu poturio na panj, zbog koje ne bih zalio da poginem... Nista na svetu ne volim kao njega... /cit.DellBoy

Ovaj me je tip bacio na koljena svaka ti cast!Ja imam u zivotu puno stvari zbog kojih mogu reci da sam sretna osoba, imam divnu porodicu roditelje, posao, bla,bla bla medjutim jedina stvar za koju bih sad dala 10 godina zivota pa i vise, je da imam brata ili sestru.Mislim da je tvoj osjecaj trenutan, pa makar trajao i nekoliko godina.Imas jedno neprocjenjivo bogatstvo kraj sebe, i kad god pogedas njega sjeti se mene, i svakog praznika, udaje, rodjenja djeteta, bolesti roditelja i svih dobrih i losih stvari koje nam se desavaju u zivotu, kada te ophrva tuga i kada se prije svega dobro isplaces, zeleci da neko samo MOJ podjeli to sa mnom.Ne mozes ni da zmislis koja je tuga biti sam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dell uvek svojim postovima baca na kolena.... zaista neverovatan covek.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Neraspravljaj se sa njim nabodi ga ......

Ma iskuliraj ga .... samo se opusti , bice sve ok

Hvala Bogu ja sa mojom sekom nemam takvih problema .....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
Citat: selena
Ovaj me je tip bacio na koljena svaka ti cast!Ja imam u zivotu puno stvari zbog kojih mogu reci da sam sretna osoba, imam divnu porodicu roditelje, posao, bla,bla bla medjutim jedina stvar za koju bih sad dala 10 godina zivota pa i vise, je da imam brata ili sestru.Mislim da je tvoj osjecaj trenutan, pa makar trajao i nekoliko godina.Imas jedno neprocjenjivo bogatstvo kraj sebe, i kad god pogedas njega sjeti se mene, i svakog praznika, udaje, rodjenja djeteta, bolesti roditelja i svih dobrih i losih stvari koje nam se desavaju u zivotu, kada te ophrva tuga i kada se prije svega dobro isplaces, zeleci da neko samo MOJ podjeli to sa mnom.Ne mozes ni da zmislis koja je tuga biti sam.


I ja sam jedinac Smile
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 26
vidiš, ja nemam brata al bi voljela ga imat makar i da ga mrzim u slobodno vrijeme...
IP sačuvana
social share
"... i kad stignem tamo gdje se čekam, zaspat ću mrtva od smjeha..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 308
mob
BlackBerry bold 9000
Citat: selena
Ovaj me je tip bacio na koljena svaka ti cast!


Citat: SerbianFighter
Dell uvek svojim postovima baca na kolena.... zaista neverovatan covek.


 Smile  Smile  Smile

Joooooj, ja pocrveneo... Smile
IP sačuvana
social share
This time next year we'll be millionaires !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 20
Brat. To se postuje. To se voli kao roditelji. To se voli i cuva kao oko svoje.
To je nesto najmilije na svetu. To ti je zakletva. Kako mozes krv svoju da mrzis?
Slazem se potpuno sa Ktantonet i Dell Boy da s tobom nesto nije u redu i zato idi i leci se dok je vreme.
IP sačuvana
social share
ko nadje gramaticke greske moze slobodno da ih zadrzi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.