Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 30. Jul 2025, 02:45:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne baš mirisna kosa  (Pročitano 560 puta)
11. Sep 2005, 06:34:47
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne baš mirisna kosa

Lepa kosa, mekana, prijatna na dodir super je i na devojkama i na dečacima - lepa kosa je sjajan adut u nečijem izgledu, a zagnjuriti lice ili ruke u kosu dečka ili devojke je veoma prijatan osećaj. Naravno, pod uslovom da je čista i negovana. Kada je kosa prljava i masna, pored toga što ružno izgleda (i apsolutno niko nema ni najmanju želju da je dodirne), često ima i izrazito neugodan miris, koji smeta svima koji se približe toj osobi. Ukratko: bljak!

Da do neugodnog mirisa i ružnog izgleda ne bi došlo, najlakši i najefikasniji lek je redovno pranje kose. Koliko često to treba raditi? Onoliko koliko je potrebno - najbolje je da, čim primetite da vam je teme masno, operete kosu. Masna koža i znoj će vam isprljati kosu i učiniti je masnom, a tada će i teme početi da širi neugodan miris.

Naravno, svako ima drugačiju kožu i kosu. Zato se može desiti da neko svakog dana mora da opere kosu, a nekome je dovoljno jednom u nedelju dana. Leti je, naravno, neophodno češće prati kosu, jer se više znojite - slično (mada vam može zvučati paradoksalno) važi i za zimu, odnosno, za period kada nosite kape, jer se i pod kapom koža glave pojačano znoji, a kosa brže masti.

Ukoliko češće morate da perete kosu, obavezno koristite neki sasvim blag šampon da ne biste oštetili dlaku. Može se desiti, naročito ako češće perete kosu, da primetite da vam je koža glave crvena ili da se ljušti; to znači da je osetljiva na neku od hemikalija iz šampona koji koristite. U tom slučaju može da bude dobra ideja da koristite šampon za bebe - i oni su prijatnog mirisa, a uz to su veoma blagi.

Postoji mogućnost da i pored sveg vašeg truda i zaista redovnog održavanja higijene glave, vaše teme i dalje širi neprijatan miris. U takvoj situaciji najbolje bi vam bilo da posetite dermatologa, jer je moguće da imate neke gljivice, pa treba odrediti koje su i kojim lekom se možete najefikasnije izboriti s njima.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 30. Jul 2025, 02:45:23
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: mirisna kosa

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.