2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vaterpolo reprezentacija Srbije ~ svetski prvak!  (Pročitano 11805 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Davidovac, pripazi šta pišeš ubuduće, ovo nije jedina tema na kojoj vređaš...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Ватерполисти пресрећни по доласку у Београд


БЕОГРАД, 2. августа 2009. (Бета) - Ватерполисти Србије, нови светски шампиони, допутовали су данас у Београд где их је аеродрому "Никола Тесла" дочекало неколико стотина навијача са трубачима.

"Тек смо сада, када смо видели колико вас је овде, схватили шта смо постигли. Ово је велика ствар за српски ватерполо, велика ствар за нас лично, велика ствар за Србију", рекао је на конференцији за новинаре капитен екипе Вања Удовичић, који је са пет голова, два са петерца, био најефикаснији у синоћној победи над Шпанијом у финалу турнира.

Србија је Шпанију победила тек после бољег извођења пенала, пошто је регуларни ток меч завршен резултатом 6:6. (3:2, 0:0, 1:2, 2:2), док је у продужецима било 1:1. Победника су одлучили петерци - 7:6 за Србију.

"Велика је част бити овде пред вама као број један на свету. Хвала свим људима из репрезентације, саиграчима, стручном штабу, свима. Учинили су ме веома поносним", додао је Удовичић.

Селектор Дејан Удовичић захвалио се играчима на великом успеху, али и упозорио да после победе на Светском првенству у Риму не би требало заборавити основни циљ Ватерполо савеза Србије.

"Ово сада су дани славе, али морамо да будемо обазриви, да останемо на земљи, јер нам је главни циљ и даље Лондон и Олимпијске игре 2012. године", казао је Удовичић, а потом изнео занимљив предлог управи аеродрома Никола Тесла.

"Ови момци, али и наши пливачи који су се такмичили у Риму, заиста заслужују да их по повратку у Србију дочека парола 'Ово је земља шампиона', која је не знам због чега скинута, а била је овде", навео је Удовичић и изазвао салве аплауза.

Најбољи стрелац Светског првенства Филип Филиповић био је врло кратак, али и јасан.

"Направили смо буквално чудо, право спортско чудо", истакао је Филиповић, док је Никола Рађен додао да су српски ватерполисти "крваво зарадили златне медаље".

Славко Гак је оценио да је турнир углавном граду Италије био "сјајан почетак једне нове генерације, док је Андрија Прлаиновић навео да се не може ни замислити колико је био поносан када је на победничком постољу слушао химну Србије "Боже правде".

Присутна је, међутим, била и доза незадовољства код неких ватерполиста, којима је засметало одсуство подршке јавности, пре свега медија.

"Пре 17 дана у Рим нас је отпратио један новинар и једна камера. Надам се да се то више неће поновити. Да људи и не знају да је Светско првенство почело", рекао је Слободан Никић.

Стефан Митровић, који је због болести играо само на првој утакмици, саиграчима се обратио речима: "Те медаље које носите око врата потврђују да сте стварно најбољи".

Председник Ватерполо савеза Србије Велибор Совровић наступ "делфина" у Риму упоредио је са бајком легендарног данског писца Ханса Кристијана Андерсона.

"Све ме ово подсећа на бајку о ружном пачету из које се овај пут изродило 13 белих лабуда", истакао је са осмехом Совровић.

Србија је у Риму освојила четврту титулу првака света, прву као самостална држава. Екипе Мађарске, Шпаније, Италије и Русије, односно бившег Совјетског Савеза, освојиле су по две.

Грађани Србије своје најбоље ватерполисте моћи ће да поздраве и сутра у 18 сати код торња на Ади Циганлији, где ће они играти ревијалну утакмицу. Свечани дочек ватерполиста, али и српских пливача, биће организован у понедељак у 21 сат испред Градске Скупштине.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Srbija Srbima - Srbin za Srbina

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4294
Zastava Srpsko Kosovo i Metohija
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
jes u prvih 5,al kazem ti nije bolji od navedenih barem trenutno,ako gledamo u proslost onda normalno da je prvi....i za ovaj komentar dok je Jadran iz Novog onda je cg klub....a kad ga preselite u beograd onda pricajte sto ocete....

ko da je sprski... tamo vishe vole Srbiju ne CG, koliko znam, kad je neki novopecheni crnogorac (koji ne zna ko je ni shta je, ne zna svoje pravo poreklo) ushao u neki kafic sa crnogorskom zastavom i dobio batine, i to bash dobre  Smile
IP sačuvana
social share
Svako zashto ima svoje jebi ga...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Херцег Нови, српски град, већина људи који тамо живе су Срби, навијачи Јадрана су просрпски орјентисани... Дакле, српски клуб, српски град, српска Бока, српска Црна Гора... Поздрав!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Srbija Srbima - Srbin za Srbina

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4294
Zastava Srpsko Kosovo i Metohija
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Херцег Нови, српски град, већина људи који тамо живе су Срби, навијачи Јадрана су просрпски орјентисани... Дакле, српски клуб, српски град, српска Бока, српска Црна Гора... Поздрав!

 Smile Alal vera  Smile
IP sačuvana
social share
Svako zashto ima svoje jebi ga...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Jel zna neko, hoce li biti snimak utakmice Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung 
Био је,јутрос, сам гледао,не знам да ли ће бити вечерас Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Био је,јутрос, сам гледао,не знам да ли ће бити вечерас Smile
Kad bre... od 11 sam pored tv-a Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung 
Па негде је било 4-7,негде у том интервалу Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Ако неко хоће да скине утакмицу, нека ме цима на пп.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.