Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vašington tajms: Hrvatska najveće razočarenje Balkana  (Pročitano 9806 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Pogledao sam dokumentarac o zverstvima sta su ustase zajedno sa crkvom radili, ono je uzas, ja bi se stideo da sam hrvat iskreno .....
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1989
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
ovako;stvarno se nisam mislio nikad javljati na ovom podforumu,jer me politika stvarno ne zanima,ali čitajuči tu neke komentare moram se bar izjasniti.
kako nikome ovdje nije jasno da je bilo dogovoreno humano preseljenje između miloševića i tuđmana,samo im se kasnije sve otelo kontroli,a ljudi ,odnosno svi narodi  bombardirani su svakakvim lažima režiranim u kontroliranim medijima.
i ne mogu shvatiti da neki koji su rođeni u to doba danas raspravljaju o četnicim i partizanima i ustašama.

a znam isto, da su oba režima u to vrijeme vršili zločine nad civilima iz vlastitih interesa,i vjerojatno neki zaboravljaju da su ta dva režima ubijali i svoje ljude i svoj narod(sjetimo se samo levara koji je trebao biti svjedok za ubojstvo srpskih civila u gospiču,a sjetimo se kako su i neki ljudi nestajali u srbiji).isto tako treba reći da hrvataska vojska(TZV.ustaše)nikad nije ratovala u srbiji,za razliku srpskih snaga koje su bile na cijelom području današnje HR,a ne zaboravimo jadnu obmanjenu mladež koja je poginula u vukovaru.

zato mislim da prije ovakvih ksenofobičnih i nacionalističkih izjava,bilo bi dobro da se glava malo razbistri i pročita nekakva nezavisna literatura,jer se ovako i dalje samo podpiruje mržnja koja nema veze sa stvarnošču,i ne kažem da sad moramo biti najbolji prijatelji,ali jednoga dana kad ovaj nepismen narod na ovim prostorima shvati da je bio obmanjivan cijelo vrijeme valjda če se nešto promijeniti,mislim na bolje.

a da je ovo cijelo područje nepismeno(ispričavam se ako se netko prepoznao)sada dokazuju i slovenci,zato mislim da nam je svima bolje da se uhvatimo nečega drugoga i biramo neke druge ljude pa pustimo da vrijeme napravi svoje.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Ma dosta mi je više druženja sa svima vama.
Daj neke Rumune, Bugare, bilo šta - samo da vas zaboravim!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3969
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Sta li bi Vasington tajms napisao da je kojim slucajem analizirao Srbiju .Sanader bi ovde sa tim bogatstvom bio pri dnu politicke elite.U ovoj zemlji moras da potplatis i babaseru a ako hoces posao zna se tarifa.Muskarci pare a zene u krevet.Ne daj boze da se razbolis,mozes odmah testament da pises.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Alcatel 
@Pravi  vidi se da si Pravi, Hrvat naravno? Ima li u Hrvatskoj Forum na kome bi ja kao Srbin mogao da iznesem svoje mišljenje , kao što ti ovde pametuješ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Citat
Ово више људи користи један исти налог ил шта???

И ја се упитам редовно?!  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Daj neke Rumune, Bugare, bilo šta -
posalji pm lightsoft-u  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1989
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
@Pravi  vidi se da si Pravi, Hrvat naravno? Ima li u Hrvatskoj Forum na kome bi ja kao Srbin mogao da iznesem svoje mišljenje , kao što ti ovde pametuješ?

sad ti govorim i neču dalje,uopče ne mislim nekoga ubjeđivati u nešto,niti preodgajati nikoga(boli me kurac),a to da sam pravi hrvat ne vidim ništa loše u tome kao što ne vidim ništa loše da si ti pravi srbin,s tim da to ne znači da mrzim ikoga.

...a isto tako vidim da si balavac koji bi se ovdje nadmudrivao,što mi nije nikako bio cilj pa dalje ne želim uopče raspravljati.

...a što se tiče foruma,ko ti brani da se logiraš na bilo koji i kažeš što misliš,ja još nisam vidio forum koji prepoznaje nacionalnost(možda u budučnosti)i koji ti neće dopustiti registraciju.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I`m a good guy

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 281
Zastava Jagodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Nokia N85
Ako se vi niste udaljili od teme ja onda brisem nalog odma  Smile Smile
IP sačuvana
social share
To sto sam cuo za hitlera ne znaci da sam nacista. To sto sam cuo za marksa ne znaci da sam komunista. To sto znam da postoje govna ne znaci da cu da ih jedem. Tako ja razmisljam. Ako se vase misljenje razlikuje bojim se da imate problem.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1585
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia N93
(boli me kurac)

Ili beše nježnik Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.