Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vasi saveti za mene procitajte ako imate vremena  (Pročitano 7009 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
bavi se sportom, sto vise i sto cesce, ne slusaj glupe lekare koji samo znaju da seru i pisu recepte a ne znaju ni sta je gastritis.

Zasto ti mislis da znas sta je gastritis preko forumskih poruka, i bez medicinske diplome?

Mozda je neko tebi blizak imao, ali ne znaci da znas sve o tome. Nemoj da dezorjentises covjeka.
« Poslednja izmena: 14. Jun 2012, 23:13:04 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
u pravu si skroz .. sta kk ja znam o gastritisu..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Tako je,  pusti  ljude da rade svoj posao.
« Poslednja izmena: 14. Jun 2012, 23:58:20 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Nokia 
Slagvort,prvo si napisao nešto u smislu-ovdje neko izdvoji 5 minuta za tebe,i to većinom da ispadne pametan. a ti doktori ne izdvoje ni pet,ovdje se da neko mišljenje na osnovu iskustva koje sami imamo ili neko nama blizak. ako znaš nekog ili si sam bolovao ili boluješ,znaš ne baš kao doktor,ali za savjet sasvim dovoljno. dečko zna da mu možda par osoba ovdje može dati baaš stručan savjet ,a ostali više laički,ali s dobrom namjerom.
pita: doktori mi nisu pomogli,kljukaju me ljekovima,u lošoj sam situaciji-kako da se manje jedem,jer ovo ovako dalje nema smisla,nagrdih se?
e vala ne moraš biti doktor da za pitanje stresa,koje nam je svim manje-više blisko,daš kršteno mišljenje
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Kaze covjek da tablete pije, i da je on sam prihvatio.

Interesuje ga sta dalje.

-
S kojim ti pravom kazes "baci to, sta ce ti". To ima prilicnu tezinu reci covjeku da baci lijek.

Meni je prilicno neodgovorno, i za 5 minuta smisljeno reci nekom zajebi doktore, baci lijekove.. cak i u nasem zdrastvu.

Ok su neki konstruktivni savjeti.

I jeste stres svima blizak,  al nadleznost je ipak doktora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Nokia 
Brat da me pita,rekla bih mu: pošto nemaš tumor ili neku ozbiljnu bolest,ajde molim te pokušaj da bez tableta prebrodiš životne probleme. sa punim pravom,i još da mi bude zahvalan kad sve prodje
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.4
Browser
Chrome 19.0.1084.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Razmišljao sam o raznim stvarima ali imam kod kuće bolesnu majku i bolesnog kera tako da me to dodatno vezuje za kuću.

Ne bih da zvucim na kraj srca, ali... to su najveci problemi?

Dobrodosao u Zivot Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Brat da me pita,rekla bih mu: pošto nemaš tumor ili neku ozbiljnu bolest,ajde molim te pokušaj da bez tableta prebrodiš životne probleme. sa punim pravom,i još da mi bude zahvalan kad sve prodje

Neki pojmovi drukcije znace u zivotu i u medicini, pa tako i hronicni stres.

Mislim ljudi kazu cesto srce a pod tim podrazumijevaju simbol <3 i centar emocija. A nije ni jedno ni drugo zapravo, mnogo je slozenije.

Tako i stres. Ono svakodnevno studentsko  "ala se stresiram" nema bukvalne sa onim sto je zapravo stres, narocito Hronicni.

« Poslednja izmena: 15. Jun 2012, 00:23:56 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Slagvort, pre nego sto ista vise napises na ovoj temi, procitaj prethodne poruke forumasa koji je zapoceo temu..o  da bi shvatio neke stvari malo bolje.

A pristup: sta vi pisete kad licno niste doziveli, nije za forum. To je za kolegijum lekara i mozemo da zatvorimo forum, nek postoje samo smesne slicice i vicevi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Pa nije ni kolegijum lijekara nesto  "licno dozivio".. nije licno iskustvo jedino..
al opet

Ne zalazim ja u savjete kakve daju ljud ako su konstruktivni..   al baci lijek i pusti doktore oni jedu govana mi je bas onako smekerski anarhija.. nidje veze

--
Preko cega ti vidis da "nije gastritis" i sta tu treba da se radi? Nisi ni vidjela covjeka, doktor ga je makar vidio.
Ne kazem da je doktor sve i svja, ali taj dio sto se tice lijekova jeste. Neradih lijekova.
« Poslednja izmena: 15. Jun 2012, 00:50:06 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.