IN < - Vase misljenje - >LO
(1/31) > >> :: Odgovori!
Autor: Alexa81 :
Zeleo bih da cujem vase misljenje savete i sl.Naime krenuo sam sa devojkom na njen nahovor u teretanu (ona vec duzi period trenira) inace veoma je uspesna i jaka mentalno.Mahom idemo pre podne da bi izbegli guzvu e sada juce sam primetio nesto cudno bili smo sami,vezbali a onda je dosao tip koji joj se javio,nizi je od mene veoma dobro gradjen i uljudan.
Dakle javila mu se,osmeh koj je na licu bila je u helankama sa golim stomakom,zatim je otisla tamo gde je on vezbao ja sam radio svoje vezbe ali sam pratio sta se zbiva,pricali su on joj je pokazivao uz osmeh nesto na telefonu,sela je na benc klupu on se udaljio i krenula da ga posmatra kako vezba a onda sam primetio osmeh i prlaz jezikom preko gornje usne munjevit ali mi nije promakao,otisla je i krenula da radi trbusnjake pored njegove benc klupe dok je on vezbao i to sa nogama ka njemu naocigled mene.
Dok smo se vracali kuci rekla mi je da je on dugo tu i da ima 41u godinu ali i da joj se dopadaju njegovi bicepsi.Pitanje je da li mi jebe devojku? Ona ponekad zna da ode tamo sama.


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 13. Jul 2018, 21:52:24)

Autor: Alexa81 :
Da napomenem da je strankinja i da smo u inostranstvu,takodje se izvinjavam zbog gresaka pri kucanju.
Autor: sasaveliki :
Moje mišljenje je da ide LOCK!
Autor: Wayfarer :
Citat: Alexa81 13. Jul 2018, 19:57:24

krenula da radi trbusnjake pored njegove benc klupe dok je on vezbao i to sa nogama ka njemu naocigled mene.


Očigledno je, riba želi da je gledaš dok se pamprči sa tim baticom. Pripazio bih se da sam na tvom mjestu 
Autor: jasikasi :
"Pitanje je da li mi jebe devojku" 
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana