Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vase misljenje o ženama koje koriste usluge žigolo-a  (Pročitano 6971 puta)
15. Apr 2007, 20:23:46
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Имали смо тему "Vase misljenje o muskarcima koji koriste usluge prostitutki".

Да видимо шта је то у женској ћуди па је тера да користи услуге жиголо-a ?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Vec sam rekao nesto slicno na ovu temu u nekoj od drugih tema, posto imam i licnog iskustva i nekoliko drugara koji se time i dan danas bave i to im je jedini izvor prihoda ne bih da se ponavljam  Smile
Daleko od toga da se ponosim zbog onoga sto sam nekad radio, svako pravi greske.
To se radi iz ocajanja (cash) Smile, nema velike razlike izmedju zenskih i muskih kurvi, samo se na to drugacije gleda. Retki su oni koji to rade iz zabave ili iz hobija. Prodavati svoje telo nije nesto sa cim se covek ponosi i ja se duboko kajem zbog nekih stvari  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
@RaznosacPica

 Smile Smile Smile

Тема је " Vase misljenje o ženama koje koriste usluge žigolo-a"
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Namćor&Namćor&Namćor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1330
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vec sam rekao nesto slicno na ovu temu u nekoj od drugih tema, posto imam i licnog iskustva i nekoliko drugara koji se time i dan danas bave i to im je jedini izvor prihoda ne bih da se ponavljam Smile
Daleko od toga da se ponosim zbog onoga sto sam nekad radio, svako pravi greske.
To se radi iz ocajanja (cash) Smile, nema velike razlike izmedju zenskih i muskih kurvi, samo se na to drugacije gleda. Retki su oni koji to rade iz zabave ili iz hobija. Prodavati svoje telo nije nesto sa cim se covek ponosi i ja se duboko kajem zbog nekih stvari Smile

Isto važi i za one ko je kupuju tudje telo. To se radi iz očajanja.
Mislim da sam u situaciji da nemam , ne mogu da nađem niko me neće, to ne bih uradila.
Plaćati ljubav&sex to je beda najveća.

Svaka ti čast @RaznosacPica ne morališeš, što je uobičajeno na ovakvim temama.
IP sačuvana
social share
Ne volem,
nikog, lutko, takva mi je narav
kao odžak star i garav
puno dima je kroz mene proslo.
Ne volem,
ujne, strine, šogore, komšiluk,
nataknem ih na čiviluk
od njih ništa dobro nije došlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
http://forum.burek.com/index.php/topic,178926.msg2972011.html#msg2972011

Svaka ti čast @RaznosacPica ne morališeš, što je uobičajeno na ovakvim temama.
ne vidim zasto bih moralisao. to je iza mene, ne mogu da kazem da mi nije prijalo (zene su ipak drugacije od muskaraca u zahtevima, ne nisam bio sa muskarcima, pa sad kao uporedjujem, ali znam one koji jesu), toliko malo 'rada', a para imas kad hoces i koliko hoces.
Osecaj kada zadovoljavas zenu je zaista prelep, ali savest coveku nije cista, ma koliko 'lepo' se osecao posle toga.
« Poslednja izmena: 15. Apr 2007, 20:59:47 od RaznosacPica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fenix

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung 
@RaznosacPica  Smile....sve pohvale za iskrenost....a sto se tice zena,ne znam sta da kazem....ja se ne bih dobro osecala kada bih nekome platila za ljubav i sex.I nikada nisam mogla da shvatim zasto ljudi traze takve usluge...kakav je to ocaj?
IP sačuvana
social share
Fenix
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
@RaznosacPica  Smile....sve pohvale za iskrenost....a sto se tice zena,ne znam sta da kazem....ja se ne bih dobro osecala kada bih nekome platila za ljubav i sex.I nikada nisam mogla da shvatim zasto ljudi traze takve usluge...kakav je to ocaj?

pazi, ne dozivljavaju ni one to kao ljubav, daleko od toga. Tamo je i sam brak jedan veliki ugovor. Ono sto sam ja radio, je za njih samo sport, razonoda. One su to znale, ja sam to znao. Razlika izmedju zenskih i muskih kurvi je to sto kod muskarca taj osecaj 'iskoriscenosti' nije vidljiv kao kod zena.

Svakom ko moze, bih savetovao da proba, ne da se time bavi, vec da proba. Sve treba probati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1862
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
ne osudjujem ih...
malo paznje, toplinei divljeg sex-a svakome je potrebno.
@raznosacpica koji je to profil zena?nadam se das nisi bio (samo)babojebac Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
http://forum.burek.com/index.php/topic,178926.msg2972011.html#msg2972011

Svaka ti čast @RaznosacPica ne morališeš, što je uobičajeno na ovakvim temama.
ne vidim zasto bih moralisao. to je iza mene, ne mogu da kazem da mi nije prijalo (zene su ipak drugacije od muskaraca u zahtevima, ne nisam bio sa muskarcima, pa sad kao uporedjujem, ali znam one koji jesu), toliko malo 'rada', a para imas kad hoces i koliko hoces.
Osecaj kada zadovoljavas zenu je zaista prelep, ali savest coveku nije cista, ma koliko 'lepo' se osecao posle toga.
Ma daj,nisi bio uspesan u tome,priznaj. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fenix

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung 
Mozda sam ja luda ali ne mogu da zamislim da nekom platim da me zabavlja na bilo koji nacin....ne znam sta da kazem o tim zenama,ne sa moralne vec psiholoske strane.... Smile
IP sačuvana
social share
Fenix
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.