Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:20:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vaše mišljenje o generaciji '90?  (Pročitano 9685 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Pa i ne bas, zato sto su sve te generacije koje se secaju sranja malo svesnije samog zivota...Valjda si majku mu svesniji nekih stvari...Mladje generacije su razmazenije, totalno nezainteresovane za bilo sta, uzasno su drske a da ne prichamo sto su pod ogromnim uticajem medija i svakojake propagande. Ne mora da se odnosi konkretno na 89-0 ili 90-o i naravno ne na sve osobe tog godista neophodno, ali to su neke karakteristike generacije koje su cak sasvim logicne kad se o tome razmislja...Na kraju krajeva svaka generacija ima neke svoje karakteristike u zavisnosti od vremena, mesta zivljenja i okoline i raznoraznih drugih faktora....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
znam ih buljuk tih nekih godista..joksim batio,prespavali su oni sva ta sranja...bili mali,ja se uvek pitam sta je sa onom generacijom koja je '92 imala 16,18,19.. godina?
sve mi se nesto cini da su ipak oni najgore prosli
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Samsung s3
Nisu oni svesni tih stvari iz 90-tih. ovo je tek njihovo odrastanje. Myspace, i msn. Cak ni ja (iako sam '83) nisam osetio prave 90-te
Nego sada klinci imaju manje roditeljske paznje, pa ih izbijaju djavoli, i zeljni su dokazibanja i necije paznje, ma kakva bila. Muka je bila '94 da ti otac kupi
Nike, a sad se razmecu sa skuterima... nisu generacije posle Ante Markovica pogodjene uopste toliko koliko se prica...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ja sam musko-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1673
Zastava nedodjija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
SonyEricsson f500i
ma ludi su ko struje  Smile
IP sačuvana
social share
volim i ja vas .... 90.1 fm
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tennis

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6233
Ok.... SNB!
IP sačuvana
social share
VOLIM SEX
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
znam ih buljuk tih nekih godista..joksim batio,prespavali su oni sva ta sranja...bili mali,ja se uvek pitam sta je sa onom generacijom koja je '92 imala 16,18,19.. godina?
sve mi se nesto cini da su ipak oni najgore prosli
od 80 do 85 mozda 86 godista je najgore pa svim pokazateljima !!  Smile
jednostavno mozete da odete u SUP i ja vam garantujem da ce te naci vishe ljudi 85 sa kriminalnim dosijeom nego iz '89,90 zajedno Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:20:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.