Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 04:15:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vaša drugarica sa vašim bivšim  (Pročitano 5256 puta)
21. Jan 2007, 08:36:37
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Vaša drugarica sa vašim bivšim   

Raskid je, sam po sebi, dovoljno bolna stvar, bez obzira na to ko je koga ostavio. Kao za inat, može se desiti i nešto što će bol pojačati - recimo, da se vaša najbolja drugarica "smuva" sa vašim bivšim.

Situacija je prilično nezgodna. Vi bivšeg još uvek niste prebolele, drugarici ste se isplakale na ramenu, a onda ih vidite zajedno. Igraju na žurkama, grle se, ljube se, maze se... Sve ono što ste vi nekada radile sa tim momkom sada radi ona, dok se vi trudite da "iskulirate" situaciju i da se pretvarate da vas je baš briga, a u sebi želite oboje da ih zadavite.

U ovakvoj situaciji, dobro je zapitati se - zna li vaša drugarica da vi njega još uvek niste prebolele? Možda ste se, u želji da se što pre oporavite od raskida, folirale pred svima da je sve "kul", pa ste čak i najbolju drugaricu, nakon početnog perioda plakanja, uspele da ubedite u to da vam taj dečko više ništa ne znači. Čak i tada, drugarica je trebalo da vas pita da li bi vas povredilo da izlazi sa njim; ako joj se on baš mnogo sviđa, mogla bi makar da ne bude toliko prisna s njim pred vama. Sigurno i same znate koliko je teško odoleti želji da budete sa osobom u koju ste zaljubljene.

Ako, međutim, vaša drugarica zna da ga još uvek niste prebolele, a ipak se smuvala s njim i još se pred vama s njim ljubi, igra, grli ga, onda bi trebalo da se zapitate da li vam je ona stvarno najbolja drugarica. Da li vam je drugarica uopšte.

Šta učiniti u ovakvoj situaciji? Razgovarati sa drugaricom i reći joj kako se osećate. Teško da će, kad je situacija već dotle stigla, zbog vas raskinuti sa dečkom, ali bi mogla barem da "smanji doživljaj" i da bude uzdržanija kad ste vi u blizini. Ona to ne prihvata? U tom slučaju, nažalost, ne samo da više nemate dečka nego nemate ni najbolju drugaricu - ako ste je ikada i imale. Tada je najbolje da počnete da se družite sa nekim drugim, ko bi više pažnje obraćao na vaša osećanja.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile dobro, ovde je opisana situacija kada ona nije prebolela... u praksi, cest je slucaj 'ono sto je jednom bilo moje, zauvek je moje' tako da stoji veto na bivse momke (i devojke), bez obzira na preboljevanje

kako vi reagujete kada/ako vam se drug/drugarica smuvaju sa osobom koja vam je nekada znacila?
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ne reagujem... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ne dotiche me. Kad se stavi tachka, tog momenta prestaje interesovanje za bilo shta u vezi te osobe.
A druzim se sa osobama koje nemaju teranje na bilo shta shto ima falus, pa tako i nemam takvih dogadjaja u zivotu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Too, baci kosku...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
meni je to bezveze..bas mi se nedavno bivsi od prijateljice, koji jos uvijek nesto zeli s njom, kao nabacivao...jadno Smile  
ne znam, nije mi se to nikad dogodilo, ali da je to stvarno neka velika ljubav, da mi je prijateljica sretna i da prije toga razgovara sa mnom, jer se razgovorom moze rijesit sve, e mislim da ne bih imala nesto protiv...mada bi mi bilo malo cudno, ta situacjia je sigurno nekako "osjetljiva"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Najbolje da mi bude cool da mi se nabacuje drugaricin bivshi momak ...
Ni to mi se nije desilo hvala Bogu, ali kad bi se desilo ... ne bi proshlo bez kvalitetne scene  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

ala ste iskljucivi... svako je neciji bivsi ili bivsa bwe  Smile

eto emni se desilo da mi drugarica zameri... smuvala sam se sa momkom sa kojim je ona bila u vezi 4 dana, i to godinu dana pre moje veze  Smile
a pritom mi i nije bila nesto bliska  Smile
sad mi uopste nije ni malo bliska  Smile
...a i meni je sad taj momak odavno bivsi... bili smo 3 godinice u vezi, inace  Smile

sta znam
nisi nasi bivsi i bivse kreteni, pa da su nasi prijatelji zato imuni na njih  Smile
a ponekad je preterano zahtevati ili ocekivati takvu vrstu lojalnosti...
mada je ocigledno svima jako neprijatno sretati svoje drugare sa svojim bivsim ljubavima, pa jos oni u ljubavi  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jan 2007, 17:03:24 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
A kako bi tebi bilo da se sad tvoja najbolja drugarica smuva s' njim pa da
dolaze u goste kod tebe i tvog dragog?
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
i da ga nisam tada prebolela ne bih pravila problem

stavljena je tacka na tu vezu i tu vise nema mesta histeriji

rekla bih im u lice:srecno!
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 04:15:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.