Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:39:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vaš momak vam je nešto čudan...  (Pročitano 6108 puta)
29. Jun 2006, 12:48:11
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Vaš momak vam je nešto čudan...

Upoznale ste finog momka, dopao vam se, dopali ste se i vi njemu, i sada ste zajedno. Dovoljno ste dugo zajedno da biste stekli neku zajedničku rutinu - ne rutinu u lošem smislu, da vam je postalo dosadno, već, jednostavno, rutinu koja vam oboma odgovara. Zna se ko šta i kad radi, zna se kada se viđate, ako ste i dalje studenti, zna se kada se uči (možda se i uči zajedno ili u istom prostoru)... Lepo ste se uhodali, prijatno vam je i udobno, oboje ste vredni, imate dobre radne navike i poštujete to jedno kod drugog. A onda...

Onda se stvari promene, to jest, vaš momak promeni navike. Više ne uči onako revnosno kao nekad, ili kao da zabušava na poslu, ni inače mu ponašanje nije onako ustaljeno kao što je bilo... Zbunjeni, menjate i vi svoj raspored ponekad da biste mu se prilagodili, a kada ne promenite raspored, nema nikakve ljutnje s njegove strane, jednostavno prihvati da ste isplanirale tako-i-tako da provedete vreme i ne insistira. Ne razumete zašto se promenio. Šta li mu to znači? Muče vas pitanja, a, kako se stvari ne vraćaju na staro, počinju da vas muče i strahovi. Ne mislite da ima drugu, ne izgleda vam tako, ali te promene u navikama i manji entuzijazam za ono čime se bavio (bilo da se radi o učenju ili o poslu) - ma, da se on ne drogira? Čudan vam je nešto - stvarno, da se ne drogira? Ako je tako, da li bi trebalo da pobegnete sad, dok ne budete povređene?

Da li vam ova situacija zvuči poznato? Prepoznajete se u njoj? Onda se verovatno prepoznajete i u latinoameričkim sapunicama - niko ni sa kim ne priča kako treba, niko ne pita direktno u čemu je problem i zašto se nešto promenilo, svi oklevaju da kažu bilo šta i tako se nesporazumi i njihove posledice vuku kroz nekoliko stotina epizoda. Ovo vam verovatno ne zvuči kao nešto što želite u svom životu. Dakle, šta učiniti? O tome pročitajte sutra.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
znaci.. cekamo sutra  Smile

mada.. moj je cudan od kada sam ga upoznala... i dalje ga ne kapiram.. posle skoro 4 godine...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Sedi i razgovaraj..jednostavno ako ti nesto nije jasno pitaj..i po mogucnosti nemoj da tripujes...polazim od sebe..nekad se opterecuejm bezveznim glupostima poput one...jbt ne mogu da verujem da mi se nije javio punih 7dana..wow..pa sta...verovatno postoji valjan razlog za to...sedi pitaj ga, saslusaj ga....danas imam utisak da me ne podnosi...mozda decko ima problem o kojem trenutno nije spreman da razgovara...mozda uopste nisam ja u pitanju..razgovor resava mnogo toga..samo i za to treba odabrati pravo vreme...
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ono što treba da učinite kad ne razumete poreklo promena nastalih u životu svog momka jeste jednostavno - razgovarajte s njim. Možda su mu učenje ili posao dosadili, pa traži malo "lufta", možda ima neki problem u porodici, možda mu je naizgled udobna rutina postala dosadna pa se trudi da unese malo živosti (a da pri tom ne poremeti vaš život), možda... Nećete znati dok ne razgovarate s njim. Najverovatnije se radi o nečemu sasvim bezazlenom i slatko ćete se smejati svojim strahovima jednom kad saznate o čemu se radi. Naravno, ako je njemu postala dosadna rutina u vašem životu, trebalo bi i da zajednički smislite kako bi vaš život trebalo dalje da izgleda, pa da oboje budete zadovoljni.

A ako se stvarno drogira? Onda je na vama da odlučite hoćete li biti uz njega i pomoći mu da se izbori s problemom (ako želi da se izbori s problemom - ako samo želi da nastavi da se drogira, definitivno treba da pobegnete od njega, bez i najmanje griže savesti). Ukoliko smatrate da nemate snage da se borite s takvom vrstom problema, najbolje što možete da uradite i za sebe i za njega jeste da mu to otvoreno priznate (i opet, bez griže savesti - zaista nije svako u stanju da se suoči s takvim problemima), kako bi znao da će s tim problemom morati da se izbori sam.

Ipak, bez straha! U ovakvoj situaciji drogiranje zaista nije baš toliko često objašnjenje, tako da je najverovatnije da se radi samo o tome da je njemu nešto u životu dosadilo, da nešto u svom životu želi da promeni (ovo je naročito verovatno ako se radi o mladom muškarcu). Glavno je da se ne povlačite u sebe i ne "uzgajate" strahove koji, tako gajeni, zaista mogu izrasti do neslućenih razmera (kad tako krenete, počnete da zamišljate i nekakvu grozomornu bolest (njegovu ili u njegovoj porodici), i potajno bavljenje kriminalom, i mračnu tajnu iz prošlosti, samo što još i uticaj malih zelenih ne počnete da zamišljate - baš kao u nekoj "sapunici"), već da otvoreno razgovarate s momkom i da tako saznate otkud i zašto promene u njegovom životu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
boze.. kakva gomila gluposti...

ka da svaki covek mora da bud po PS-u  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


if you see a fairy ring in a field of grass...?

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam u braku 18 godina. Moj suprug  menja ponasanje svakih sest meseci. Jos nikada do sada nije izdrzao  da ispuni do kraja ono stoje obecao. Zato sam sa njim okej ortak,a za ljubav imam drugog postojanog starijeg od mene 13 godina. . Nepromenljivost ide sa godinama. Stariji ruuuulllzzzzzzz! ! ! Zamislite muza i zenu koji spavaju zagrljeni u krevetu kao dobri prijatelji,bude se nasmejani i piju kafu ,gaje decu,a svako ima svoju ljubav van kuce. . Kada to postignete i lepo ostvarite svoj zivot javite mi se. Dogovor kucu gradi,cemu  svadje?

[Edit by shone83: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 30. Jun 2006, 20:37:15 od shone83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Ja sam zatecen.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
e, pa sad je to sasvim druga krajnost...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 440
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia N80IE Black
By:"Dogovor kucu gradi",hoces da kazes da on zna za njega a ti za"neku"nju i to vam nijednom ne smeta!?!?I ti to volis baaaas starije,cim si skoro 2 decenije u braku,verovatno si jos toliko prozivela kao devojka plus njegovih 13 godina razlike... zar je stvarno toliko lepo sa tipom koji je zasao u sestu deceniju!?
Izvini ali meni je to devijantno,kao prvo i takav vas nenormalan dogovor a i deda sponzor,to bi bilo kao da ja imam za svalerku neku od 40 godina pored devojke od 23 godine,ma odvratno!!
Pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share
Uuuuu booooj,krenite junaci sviiiii,kreeeen'te i ne zal'te zivot svooooj,Partizane mooooj,Partizane sada ti pobeeeeeeediiiii,prooooootivniku nek se krv u zilama zaleeeeeeediiiii!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
crna vilo ... tako sam se slatko nasmejala chitavshi tvoj post Smiley Ti si 18 godina u braku sa nekim ko nikada nije ispunio do kraja ono shto je obecao  Smile  i zato si sa njim ok ortak  ?!?! wtf ??? Kako mozes biti ortak takvom choveku,a kamoli zhena ? Spavate zagrljeni u krevetu kao dobri prijatelji ?!?! Mislila sam da je poenta imati ljubav u kuci a ne izvan kuce kao shto ti kazes ... i pri svemu tome gajite decu ... c,c,c ... ne znam shta da kazhem na sve ovo,sem da koliko smeshno zvuchi,toliko i zhalosno zvuchi,mada cesh ti , sigurna sam,reci kako vam je oboma super u takvom braku,ja mislim da treba da posetite brachnog savetnika,ili psihologa ili da se jednostavno razvedete.Ta sirota deca jednog ce dana skapirati na koji nachin zhive njihovi roditelji i nimalo im se to nece dopasti,chak verujem da ce ostaviti duboke posledice na njihov buduci odnos prema braku i porodici. Nikad mi nece biti jasno zahto se ljudi odluchuju za brak,ako nisu sposobni da da isti i odrzhe... Brak nosi premnogo problema,reshivih i nereshivih,i na supruzhnicima je da se iz svega toga izbore,ali ako imash ljubav na drugom mestu,i on ima ljubav  na drugom mestu,onda ne vidim poentu braka.Osim ako poenta nije : kako shto gore sjebati decu.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:39:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.