Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:34:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vaš momak vam je nešto čudan...  (Pročitano 6114 puta)
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Znas kako se kaze: svi cemo jednoga dana biti roditelji...nasa deca ce biti roditelji...
Postavlja se pitanje sta je neophodno pruziti svojoj deci da bi ona razvila svoju svest. Hajmo prvo da postanemo roditelji, da izvedemo svoju decu na pravi put, pa onda da donosimo zakljucke. Najlakse je reci "ja cu biti fantastican roditelj", zar ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
ko je rekao da ce da bude "fantastican roditelj" ?

sta se cudite, pa bar 10 brakova znam da su takvi, a verujem i vi, na ovaj ili onaj nacin..  ccc, jadno..

ja znam 12  Smile

Nije u pitanju shta dvoje rade izmedju sebe,brachni parovi zhive na mnogo razlichitih nachina,mislim da je ovde poenta bila u tome kakve to konkretno posledice ostavlja na decu koja zhive i odrastaju u takvom "nezdravom" okruzenju.Mislim da ovde prichamo najvishe o tome kako su ljudi u stvari nehajni (meni bar tako u ovom sluchaju deluje), obraca se pazhnja samo na sopstvene potrebe ,roditelji misle ako su deci obezbedili hranu,odecu i igrachke, vrtic i skolovanje i da ni u chemu ne manjkaju, onda se smatra da su ta deca podmirena svime i to je kraj.Ne obraca se pazhnja na to da deca takodje imaju razum i emociju, da ce pre ili kasnije pocheti da osecaju da neshto nije u redu i s'obziorm da su mali i da ne mogu bash sve da razumeju, osecace se iznevereno i bice povredjeni jako saznanjem da se mama i tata u stvari ne vole kao mama i tata...Neko ce reci "pa ima mnogo sporazumnih brakova" koji ne ostavljaju posledice na potomstvo...ja mislim da takva okruzenja u kojima je sistem stvari poremecen ostavljaju posledice i to velike na decu, iako se to u prvo vreme ne oseca i pokusava da se nadomesti ljubavljui svim ostalim shto je potrebno za normalno odrastanje.

Sledeci put kad koristis moje teorije bar imaj pristojnosti da me potpises ispod toga  Smile Smile i odakle ti ono za bracnog savetnika u Srbiji ti bolje da promenis nik u YorkNew  Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

paaa... ja bih se slozila s tim da o svemu treba pricati,
uostalom ne znam koji je bas procenat brakova gde se roditelji vole bezrezervno i vaspitavaju decu kako se samo pozeleti moze
jesmo li svi mi rasli u takvim brakovima? bogme nismo, sem ako necemo da se debelo lagimo Smile

lako je reci 'to ne valja i tako ne treba...'
uostalom, i roditelji su ljudi, i sem roditeljske (hraniteljske i vaspitne) uloge imaju i oni raznoraznih drugih uloga na ovome svetu... i tako  Smile

ne sporim da je licni primer ono sto dete skenira i analizira, pa eventualno uzme sebi za primer ili anti-primer pre ili kasnije
« Poslednja izmena: 05. Jul 2006, 16:51:56 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
ne pricam o prosecnim brakovima niti o tome da se neko "voli bezrezervno" tj, savrsenstvu , pricamo o "sporazumnim brakovima" tj.

Ja sam u braku 18 godina. Moj suprug  menja ponasanje svakih sest meseci. Jos nikada do sada nije izdrzao  da ispuni do kraja ono stoje obecao. Zato sam sa njim okej ortak,a za ljubav imam drugog postojanog starijeg od mene 13 godina. . Nepromenljivost ide sa godinama. Stariji ruuuulllzzzzzzz! ! ! Zamislite muza i zenu koji spavaju zagrljeni u krevetu kao dobri prijatelji,bude se nasmejani i piju kafu ,gaje decu,a svako ima svoju ljubav van kuce. . Kada to postignete i lepo ostvarite svoj zivot javite mi se. Dogovor kucu gradi,cemu  svadje?

i slazem se sa tobom u vecini stvari ali 
uostalom, i roditelji su ljudi, sem te roditeljske uloge imaju i oni raznoraznih drugih uloga na ovome svetu... i tako 

 Smile oba roditelja trebali da imaju ulogu oko dece, kuce, ali da se deo njihovih zivota vezan za ljubav i seks odvija ven te porodice jer "boze moj" oni su 15-20 godina zajedno , posto koliko ja kapiram da diskutujemo o postu Crna_Vila, jbg. to se u mom selu zove razvod
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Neko vec rece...  Smile nije sve bas crno-belo, ima tu i malo sarenog...pa na tufnice....
Jedno je govoriti, a drugo ciniti. Nikada ne znamo sta nas ceka u zivotu i koliko cemo biti snazni da se odupremo iskusenjima koja nas cekaju.
S'toga, poenta svega sto sam rekao je da ne treba kritikovati druge samo recima, vec i licnim primerom.
...Savete i sugestije prihvatam samo od iskusnijh i dokazanih. Sto znaci da necu niti kritikovati niti savetovati autora ciji je post izazvao burne reakcije, upravo zbog toga sto me iskusenja koja je ona imala u zivotu tek cekaju.
Da li je sve ovo vezano za temu?  Smile
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
 Smile nemam pojma, mozda je interresantnije od teme  Smile , pa dobro to je lepo sto neces da kritilkujes i savetujes, ali ako nisi bio roditelj bio si dete, video mnogo brakova, procitao po nesto...  tako da mislim da moze da se kritikuje i ...
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
da, mogli bi da preimenujemo u  'brak vasih komsija vam je nesto cudan...  Smile'

povodom razvoda i razvodjenja.... vidis, mnogi se zbog tih vankucnih ljubavi bas i ne razvode
sad, zasto i kako... da li i zato sto im se ne zapocinje iz pocetka bracni zivot, ili sa tim nekim sa strane ni ne zele takav odnos, vec samo taj nekakav prijateljsko-ljubavno-vanbracni... kao dopunu onoga sto im nedostaje u braku

mislim da je odnos u kome se roditelji medjusobno vredjaju, ne podnose, svadjaju i prebacuju vecito nesto jedno drugom taj koji je zaista 'vredan' razvoda... jer takav odnos uzasno utice svojom zatrovanom atmosferom na decu...
a ono sto deca kao po pravilu nece da prihvate i dozvole svojim roditeljima, jeste to da i pored toga sto imaju njih, roditelji imaju puno pravo i na svoj zivot, dopadalo se to nama ili ne.
ovde je jako vazna i komunikacija roditelj- dete
« Poslednja izmena: 05. Jul 2006, 17:38:53 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Smile nemam pojma, mozda je interresantnije od teme  Smile , pa dobro to je lepo sto neces da kritilkujes i savetujes, ali ako nisi bio roditelj bio si dete, video mnogo brakova, procitao po nesto...  tako da mislim da moze da se kritikuje i ...
Opet se vracamo na temu "lako je kritikovati...." .
Ma mogu ja da kritikujem sve sto ne valja (k'o radikali  Smile ), i brakove, i politicare, i fudbalere...ali poenta nije u kritikovanju vec u zdravom savetovanju (i to samo ako me neko pita za isti) ili mozda u prepricavanju nekog licnog iskustva, ali i to ume da bude veoma, veoma nezahvalno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
ja ti bas nikad nisam ni bio u toj temi  to ti "furas neki fazon" - po toj logici manje-vise ovde niko ne  bi trebalo onda da pise, sem ljudi koji imaju preko 60 godina.....  Smile
zdrav savet obicno (ako je potreban) osobi kojoj se upucuje i jeste kritika, zavisi samo kako je upucujes ako si fin daces mu i objasnjenje i resenje koje ti mislis da je najbolje , a mozes da budes i totalno nekulturan samo da izkritikujes bez resenja... obrni okreni dao si kritiku nekome ....

dakle sto se mene tice crna vila bi mogla da se razvede... ima nesposobnog muza koga ne ceni bas nesto i jos oboje imaju ljubavno - seksualnu vezu van tog braka, ali biznis-porodica im ocigledno fukcionise... "sijo mi ga djura" ... to se ne zove brak to je hipi komuna....

a sto se prve teme tice.. sto bre teme uvek moraju da budu ovakve, momam je cudan.. a devojke kao nisu  Smile...ovakve teme bi trebalo da budu uniseks

IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

pa jes', bunile se cure na onoj drugoj temi ('lepe zene neverne?') za istu stvar

dakle, sta smo naucili? nasi momci su cudni, a lepe zene neverne...   Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:34:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.