Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Да ли сте за издвајање РС из наметнуте БиХ?

Glasanje završeno: 05. Jan 2007, 10:44:12

DA
77.8%  (42)
NE
22.2%  (12)
Ukupno glasova: 54
Idi dole
Stranice:
1 ... 36 37 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vas glas za plebiscit i nezavisnost Srpske!  (Pročitano 19475 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
šta je tebi stalo do rata pa ti više voliš dudlanje, zar ne? Smile
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Jedva pročitah sve ove postove. Načitah se svega i svačega! Smile

Ja živim u Banjaluci ( jedini grad u BIH u kojem nije bilo ratnih dejstava) i nisam za otcjepljenje RS iz sastava BiH, a naročito ne pripajanju (tobože - našoj ''majci'' Srbiji. Prije sam za to da se naši političari ( mislim na političare iz RS srpskog - ne srBskog predznaka) ujedine oko jedne stvari - BIH je srpska država koliko je i muslimanska ( pardon - bošnjačka- kako se sada nazivaju) i hrvatska. Treba da jačaju Srpsku, ekonomski i politički u svakom smislu.
Ako neko iz Sarajeva traži da se ukine Republika Srpska, onda i vlasti RS trebaju da priprijete otcijepljenjem. Ne može meni niko pripisati ni masakr u Srebrenici, ni na Markalama ni bilo gdje drugdje, kao što ni ja ne mogu pripisati ubistvo starog svata na Baščaršiji, masakre u kasarni Viktor Bubanj u Sarajevu i masakr u Tuzli... nikom.
Ne može meni niko reći da ja idem ''odavle'' zato što ne želim BiH onako kako je zamišlja Sulejman Tihić ili Haris Silajdžić ( kao Iran ili Pakistan ili bilo kako).

Znači za RS u sastavu BiH kao entitet ili možda još bolje kao federalna jedinica, ( zašto ne bi napravili dvije ili tri federalne jedinice koje bi činile BiH)


Srbin iz Banja Luke ( rođen, živio i nadam se da ću ostati živjeti u najljepšem gradu na planeti)


свака теби част, али ниси ти баш чист Србин....или си изадјица своје земље као код нас Чедомир Јовановић.... није теби лако.
Највећих глупости о Србима сам се наслушао на жалост од Самих Срба (горе наведени случај,Воридија)

стварно су сви у праву када кажу да смо сами себи најгори непријатељи...
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Topaz
ajde ovako, da pogledamo jednu hipoteticku situaciju:
desi se jos jedan rat, i recimo, hrvati iz bih protjeraju sve bosnjake i srbe iz cijele hercegovine...zavrsi se rat, ostane etnicki cista hercegovina...i onda 10 godina kasnije, hercegovci traze referendum, jer kao, 99% ce ih glasati za otcjepljenje...
malo preuvelicano, ali ovako izgleda RS sada...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
hoce, do sljedeceg rata, koji bi ako tako stvarno bude, trebao ubrzo.
 Smile

vidje sad ovog borca u čizmicami  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
ajde ovako, da pogledamo jednu hipoteticku situaciju:
desi se jos jedan rat, i recimo, hrvati iz bih protjeraju sve bosnjake i srbe iz cijele hercegovine...zavrsi se rat, ostane etnicki cista hercegovina...i onda 10 godina kasnije, hercegovci traze referendum, jer kao, 99% ce ih glasati za otcjepljenje...
malo preuvelicano, ali ovako izgleda RS sada...


Sta treba da traze... Hrvati su vec napravili svoju etnicki cistu Hercegbosnu...

You are funny.. Smile


Citat
Ajde da pustimo na miru sve sto nema veze sa temom.

Mada mi se cini da ce uskoro biti zakljucana, jer su sve price ispricane, i vrte se u krug. Ali ajde da ostavim jos malo, mozda se i kaze nesto novo.

Slazem se.. suprotna strana nije iznela ni jedan iole odrziv argument protiv otcepljenja RS.
Sta vise, u svojim izlaganjima su potvrdili da je odvajanjem Hrvatske i Slovenije stvoren presedan kojim je omoguceno i drugim narodima da ostvare svoje pravo na samoopredeljenje propisano cak i Poveljom UN.
Doduse, usput je zaboravljeno da je ta stavka unesena zbog osamostaljenja kolonijalnih drzava, pa je cak osnovan i Starateljski savet, ali kao i mnoge druge stvari, pravo je ziva materija podlozna promenama...
Ja licno nemam nista protiv otcepljenja Slo i Cro upravo zbog toga sto je time dat jak argument RS...
Toliko od mene...
Ove politicke govore, prepucavanja i lupetanja stvarno ne zelim da komentarisem...
Kao i uvek.. one su odraz jedne stvari.. neznanja... Klasicna rutina: ako ne znas odgovor na pitanje, ako nemas argumente, pljuj i ponizavaj... Srecom, ja nemam ambicija da se bavim politikom, tako da taj primitivan nacin ponasanja ostavljam politicarima u pokusaju....
Dnevne novine su dnevne novine... pisu onako im gazda kaze  Smile
« Poslednja izmena: 17. Nov 2006, 12:47:18 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Pa i Srbi su RS , ali oni uvjek streme ka više , brže, bolje - tako da sad žele nešto najnovije što niko nema ....  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Topaz
znaci, treba dati podrsku etnickom ciscenju radi mogucnosti odcjepljivanja?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, mi Srbi smo glupi, tako da samo pratimo ono sto vi radite...
Ocigledno nismo dobri ucenici, posto pre ili kasnije teritorije na kojima mi zivimo postaju multietnicke...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Topaz
to mi bas i nije poznato istorijski  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Bosanski muslimani su veći  turci od samih turaka. Nek se zadovolje dobijenim komadom države jer ko hoće veće, izgubi iz vreće !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 36 37 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.