Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: varati-ego ili greh  (Pročitano 9213 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 151
thanks; onima koji me razumu- bila sam prevarena i znam kako to boli i ja sam tu istu glupost uradila - mislim da mi je to dovoljna skola
ej da- stvarno ti je pesma super shaolin  Smile  - mora da je i tebe neko dobro zaj.........  Smile:    
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Nije prevara problem vec sto hoces da je precutis.Kazes da si bila prevarena.E el ti lepse da to saznas od njega licno,mozda da pokusa da ti objasni zbog cega,kako ili da cujes od nekog desetog?Daj i ti njemu sansu da odluci.Mislim da je nisko da se pravis kao da  nista nije bilo,mozda te decko voli i ima ozbiljne namere.Ja sam se samo stavio u njegovu poziciju,pa zamisli da covek sazna npr.na internetu kako ga stvarno volis?!?Takve "greske" se ne cine ako nekoga stvarno volis!!!Pogresi se trola ili telefonski broj,a ne partner.Sta,bio mrak,nije se videlo?Daj.Mislim da si se kasno setila da vec imas decka.Nemam nista protiv tebe,naprotiv,zao mi je sto si se dovela u ovu situaciju.Da se zezate,nista ozbiljno,da imate neku bezze vezu,pa menjaj partnere svaku noc,to je ok i nemam nista protiv toga...Ali.....

Budi 'covek' pa mu priznaj.

Ne ljuti se za pesmu.Nista licno.Vise je tipologijska.4 your kind
Wink
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
Citat: Pahuljica
pa dobro... mozda ga stvarno voli.. a u tom trenutku nije razmisljala i sad se kaje... ne treba je napadati, dovoljno je sto se nervira.


1. Je6esh ti takvu ljubav;
2. Lepo je gore rekla, posle je6anja nema kajanja. E sad kao sto ovaj sensei kaze, bolje je da dozna od nje, nego da mu se svi smeju iza ledja, a da jelen kapitalac dozna zadnji. Chim je imala muda da to uradi, nek ih upotrebi jos jednom, pa neka prizna, pa dupe uza zid i neka stojeci izdrzi posledice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 151
za posledice vec znam unapred  Smile - znam da bi me ostavio i onda sta sam uradila    -neke stvari u zivotu je bolje skrivati e pa ovo je to-da imamo dece i da smo vencani mozda bi mu i rekla ali samo mozda  Smile:  Smile
jeste da sam ga  varala ali nije nasa veza bila med i mleko nego  Smile  :anger:
tek smo sad kao malo    
 nikad mi nije govorio volim te
rodjendan zaboravlja svake godine- moram ja da mu spominjem-
a nenzni dodiri nisam osetila mesecima -  nisam ni ja stvorena od kamena-sve ono sto je vazno bilo za mene nije mi pruzio - pricali smo o tome tako da je rekao da sam u pravu pa se stvarno i promenuo  - videcemo cemu ovo vodi
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
Citat: vicki
za posledice vec znam unapred  Smile - znam da bi me ostavio i onda sta sam uradila    -neke stvari u zivotu je bolje skrivati e pa ovo je to-da imamo dece i da smo vencani mozda bi mu i rekla ali samo mozda  Smile:  Smile
jeste da sam ga  varala ali nije nasa veza bila med i mleko nego  Smile  :anger:
tek smo sad kao malo    
 nikad mi nije govorio volim te
rodjendan zaboravlja svake godine- moram ja da mu spominjem-
a nenzni dodiri nisam osetila mesecima -  nisam ni ja stvorena od kamena-sve ono sto je vazno bilo za mene nije mi pruzio - pricali smo o tome tako da je rekao da sam u pravu pa se stvarno i promenuo  - videcemo cemu ovo vodi


Ako ti je stalo do njega, a znas da ce te ostaviti ako mu kazes, onda cuti i moli boga da ne dozna sa strane.
Bolje ti je da se sad izduvavash, nego posle u braku.
To za rodjendan mu je krupna greska, ali ipak nije dovoljno za prevaru :-)
Ako se decko menja na bolje, daj mu podrsku da tako i nastavi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
slazem se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
ja sam za to  da mu ne kazes,ako vec nema sanse da sazna


(Shaolin,a ti bi oprostio devojci prevaru ako ti je prizna?)
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 11
Uvek ima opcija....ako ti neshto smeta menjaj....
Ochigledno je da si to uradila.....prevarila si ga.....kapiram da od neke osobe jednostavno mozesh da imash neke stvari.....a one koje ti fale mozesh potraziti kod druge......niko nije savrshen.....`ebiga....
Sve sad zavisi od osobe koju varash.....ako ti je istina jedan od vaznih principa u zivotu reci mu i ispostuj svoj princip......ako nije.....nemoj....nisi ni prva ni poslednja koja je to uradila......e sad koliko tebe pece savest to je druga prica....znam ljude koji mogu mirno da zive sa time......a znam ljude koji su varali i pritom rekli svom partneru da su ga prevarili.....i dalje ostali u vezi sa njim....sve zavisi od vasheg medjusobnog razumevanja...od toga koliko radite na vashoj vezi.....ochigledno da si u vezi dobijale te stvari koje su ti falile ne bi se odlucila na takav korak.....
Mada...chitaju tvoj post da ti zaboravlja rodjendan.....da ti ne kaze da te voli...nema neznosti....ej zeno budi hrabra pa promeni neke stvari......zavrsi tu vezu ako ti ne prija......lako je prevariti nekoga i tako povremeno imati izlete....u fazonu......sad mi neshto fali idem da se kresnem sa nekim drugim......ali da li zelish da zivis tako ili ne na tebi je da odluchish.....
IP sačuvana
social share
Physical education is the best prevent for healt and body desease..... :dance:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
#Tomahavcic

Mislim da ne bih jer kad nema poverenja u vezi nema ni veze.

#Vicki
Naravno da nisi od kamena i da tvoj decko gresi sto ti se ne posvecuje dovoljno...ali zar nije bolje probati resiti taj problem nego biti nezadovoljni i popunjavati "praznine" na nacin na koji se posle jos vise komplikuje sve  Smile:
Probaj sa dijalogom,nekad cuda cini pre nego sto uradis glupost,jer tvoj decko ce ostati isti ako mu ne ukazes na to(a posto vec ne zna nista o izletu,nece ni da se menja,jer za njega je jos uvek sve po starom)
Ako vec mislis da budes sa covekom pa reci mu ovo sto si nama napisala
Smile  Smile  Smile
All we need is love(after-all) Smiley
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.