Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:06:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vanstranacke licnosti  (Pročitano 866 puta)
11. Nov 2006, 12:38:28
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Mislim da je svaki posetilac ove teme cuo za izraz "vanstranacke licnosti" Periodicno se proturaju price o aktivnom ucescu u politici vanstranackih licnosti u smislu postavljenja na vazne politicke funkcije. Imaju li takvi bilo kakvog smisla u danasnjoj Srbiji kad znamo da je politicka scena u Srbiji bogata, imamo stranke najrazlicitijih profila od ekstremno-prozapadnih pa do psovacko-sovinistickih, pa se svako zeljan politickog angazmana moze ukljuciti u neku od stranaka, ili bez vecih problema osnovati svoju, kao i opcija da na izbore izadje sa svojom listom, pa koliko dobije.

Trebaju li Srbiji vanstranacke licnosti u politici?
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Motorola V3i
Mislim da ih treba mnogo vise! Jednostavno, kod nas je demokratija izuzetno mlada, ako se to uopste moze nazvati demokratijom. Stranke su izuzetno liderske, i ko se ne povinuje sta 2-3 coveka u stranci misle moze da izgubi funkciju. Zato su vanstranacke licnosti nezavisnije i iskrenije u svojim analizama i predvidjanjima i preporukama.

Moj omiljeni vanstranacki komentator: Ljubisa Rajic.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
@vanja_gator slazem se sa tvojim postom, ali sam ja mislio na izbor takvih na politicke funkcije. Svaka ozbiljna stranka bi morala da ima kadrovski potencijal da popuni ono sto dobiju na izborima ili koalicionom nagodbom, nezavisno od toga da li imaju istaknutog lidera koji vodi stranku. Takodje da stranka snosi punu odgovornost za svakog svog clana na funkciji, barem u smislu sledecih izbora.

Nisam protiv toga da se nestranacki zaposljavaju kao  drzavni sluzbenici, jako smo tanki sa sposobnim ljudima koji su voljni da rade za malu drzavnu platu. Ne mora da se menja kompletno ministarstvo zbog novog ministra.

Nestranacki koji su javne licnosti (novinari, knjizevnici, pevaci...) su dragoceni upravo zato sto mogu izreci svoj stav, a da to nije citiranje saopstenja ove-one stranke, a navijanje je dozvoljeno, zasto da ne. Mislim da su neki koji su se dokazali van politike sebe kompromitovali strancarenjem, kad vidis da pametan covek slepo citira svog stranackog lidera.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Motorola V3i
ali sam ja mislio na izbor takvih na politicke funkcije.

u Srbiji? Tesko. Jel tu mislis na neku ekspertsku vladu, ili samo na pojedine pozicije?

Licno znam za neka ministarstva i neke ljude koji se nisu menjali tokom godina, pa cak i iz vremena Slobe, i to ne mislim u losem smislu, vec da su strucnjaci, da znaju sta rade, i zato su tu. Naravno mesta ministara, podpredsednika, itd. ce u Srbiji jos dugo ici po partijsko/rodbinskoj ( Smile) liniji.

Naravno da je navijanje dozvoljeno, pa i ti ljudi ce za nekog glasati.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Pa jedno vreme je plasirana prica o nestranackoj vladi experata, kao prelaznoj vladi posle Slobifa. Stranka koja dobije mandat na izborima moze slobodno da angazuje nestranackog experta, stim da ga kao stranka podrzavaju. (ne vidim kako drukcije?) kao sto su SPS-SRS angazovali Dedu-Avrama kad im je sa dinarom dogorelo, pa su mu davali podrsku kao stranke. Opet se prica svodi na stranke koje su onda poslodavci i zastitnici nestranackog koji je na drzavnoj funkciji.

Malo je off-topic, ali kroz deset godina ce vladu Srbije birati 20 najmocnijih kompanija, kako god raja glasala.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Motorola V3i
Malo je off-topic, ali kroz deset godina ce vladu Srbije birati 20 najmocnijih kompanija, kako god raja glasala.

Trzisna ekonomija  Smile

To skroz podrzavam. Ja i kad pomislim sta bi bilo kad bi radikali dosli na vlast, samo se setim Telenora, USSteel-a, itd. To me smiri  Smile
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
BlackBerry bold
Malo je off-topic, ali kroz deset godina ce vladu Srbije birati 20 najmocnijih kompanija, kako god raja glasala.

Trzisna ekonomija  Smile

To skroz podrzavam. Ja i kad pomislim sta bi bilo kad bi radikali dosli na vlast, samo se setim Telenora, USSteel-a, itd. To me smiri  Smile

nemoj da plasis ljude, to uopste nije trzisna ekonomija. tr. ekon. je zapravo ekonomija kapitalizma i tu nema drzavnog uplitanja. morao sam ovo da ti popsaljem, jer se zalazem za tr.ekon. i glavni argument protiv ovog oblika ekonomije koji polupismeni gmazovi iznose jeste da se tu narod nista ne pita i da tu vladaju korporacije. nije tacno, ljudi biraju vladu na najdemokratskiji nacin (ne kao mi ustav). samo sto su ti ljudi na mnogo vecem nivou svesti i znaju da su jake kompanije  i preduslov za jak budzet, visoku stopu zaposlenja itd.
da ne bude da ignorisem temu, vanstranacke licnosti su kategorija koja ce u buducnosti dominirati drustvenim zivorom srbije. ministar ce uvek dolaziti iz stranke, ali upravnik pozorista ako bog da, nikad vise!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Razmenili ste misljenja, zasli malcice o off, i sada je dosta.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:06:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: licnosti

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.