Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:14:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vampire - The Masquerade  (Pročitano 8369 puta)
13. Mar 2005, 14:19:35
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 118
Zastava Novi Sad
jel pika neko ovo, kakva je igra Smile:  čuo sam od druga da je bolesno dobra i zanimljiva pa planiram da je skoro nabavim...kakva su iskustva sa zahtevnošću Smile: imam Athlon XP 1600+, 256mb ram-a, GeForce 2ti 64mb..
IP sačuvana
social share
(\_/) - This is Bunny.
(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him
(> <) - on his quest for world domination.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Ja imam slicnu masinu (samo jos 256 mb ram-a Wink ) i secka ko nenormalna... Jbg-a nije troika naucila da koristi source onako kako su to Valve-ovci zamislili Wink ipak su oni doktorirali 2d igre...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
inache igra je jedino zahtevna za ram memoriju minimum 384 RAM memorije.A shto se tiche seckanja i meni secka
to ti je najvishe zbog losheg cracka.
ja imam bartona 2500+,768 rama,Gforce 5200 pa i meni secka.
Ali je igra extra.

p.s. Ako imate nameru da instalirate patch 1.2 preko igre nemojte to da chinite iz sledeceg razloga:
1.kada se odluchite da uninstalirae igru sa kompa patch vam opet ostaje samo boga pitaj u kom folderu i gde
(mozda ostaje samo registry key ili tako neshto i skoro ga je nemoguce naci(ja josh nisam uspeo)).
2.Ovaj patch koji vam ostaje ce vam zadavati probleme sledeci put kada budete zeleli da igrate ovu igru i ponovo je instalirate na komp.(exe file ce da vam baguje jer ne moze ranija verzija da radi preko nove,samo nova preko stare).

jedino da kupite original disk tada vam nece ni seckati ,a verovatno necete imati ni ovaj problem

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 114
Zastava Beograd
mob
Nokia 6230
Patch treba instalirati, jer igra drugacije ne moze da se zavrsi. Jednostavno zaglavi na kraju nivoa "The society of Leopold", izbaci na desktop i to je to! Ovo se desava cak i kad kupite originalnu igru, zanci da je nephodan. Inace, on opstaje u folderu u kom je bila igra i moze se lako izbrisati. Problem je, ako pachujete igru u toku igranja, nece vredeti, pa morate da je obrisete, ponovo instalirate, pachujete i piciiiii!!
Inace, igra je fenomenalna (a ovo je blaga izjava). Voice ower gluma je sjajna, mada su mogli da odrade animacije lica malo bolje. Ima fenomenalnu pricu i milion sub questova, pa ako ih sve resite, stvarno postajete mocan baja. Takodje, postoje tri alternativna zavrsetka, pa razliciti klanovi... moze se odigrati nekoliko puta.
Ja sam je, inace, zavrsio sa svim klanovima i sa svakim je iskustvo drugacije.
Ako vam treba jos neki savet, javite se!
P.S. Igra se zove Vampire-The Masquerade Bloodlines, posto postoji jos jedan krs koji se zove Vampire-The Masquerade.
« Poslednja izmena: 21. Maj 2005, 02:42:22 od Malkavian_primogen »
IP sačuvana
social share
Peace is a lie. There is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory my chains are broken.
*=Sith code=*
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Sta god da radite, nemojte citovati, ako u igri radite stvari kako treba, bicete dovoljno jaki, a sa citom igra puca na kljucnim mestima.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 114
Zastava Beograd
mob
Nokia 6230
Eh, da zaboravio sam za cheat...
To je veliki NO-NO Smile Smile
I zaista, ako se potrudite i provalite sve sub-questove nece biti problema za udobno prelazenje!
IP sačuvana
social share
Peace is a lie. There is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory my chains are broken.
*=Sith code=*
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
ne znam ja sam koristio cheatove i nije mi pucala mada se lik koji mi je dao igricu isto zalio da mu na desktop izbacuje kada iz society of leopold spashavam profesora.A shto se tiche patcha igricu sam skinou i obrisao folder sa svim fajlovima i kada sam ponovo instalirao igru exe fajl baguje,a patch registruje kao da je vec instaliran.tako da ne znam o chemu se radi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 114
Zastava Beograd
mob
Nokia 6230
Pa ne znam kakvih problema imas oko patcha, jer je on u folderu igre. Pokusaj da ispraznis "Temp" folder.
A ako nisi patchovao, videces kad stignes do tog nivoa, neces moci da predjes.
Sad sam se setio jos jednog problema, tj. baga:
Kada predjete Society of Leopold, princ ce vas poslati da pregovarate sa Anarhistima. Na raskrsnici, blizu Tremere chantry-a ce te cuti glas, koji kaze nesto kao "Wait, stop!", lik ce da se zamrzne i necete moci da nastavite da se krecete, vec ce kao drvo da stoji. Postoje 2 resenja:
1. Lakse: Idite kroz kanalizaciju! 
2. Malo teze: U opcijama ukljucite subtitles i onda ce sve biti ok...ovo i nije tako tesko...
Lepo rekoh u predhodnim postovima, za svaku pomoc u vezi sa ovom igrom slobodno mozete da mi se obratite!
IP sačuvana
social share
Peace is a lie. There is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory my chains are broken.
*=Sith code=*
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
ja sam igru preshao prvi put kada sam je igrao opushteno sa cheatovima nije mi igra nigde pucala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 114
Zastava Beograd
mob
Nokia 6230
Ma, sve zavisi kako su je crackovali... generalno, na nasem trzistu je najbolje kupiti original (ne verujem da ovo izgovaram), jes su je gusari gadno zeznuli. Cuo sam da postoji i verzija, mislim 1.12, koja funkcionise OK, ali ne mogu da je pronadjem nigde!
IP sačuvana
social share
Peace is a lie. There is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory my chains are broken.
*=Sith code=*
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:14:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.