Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uzaludna ratovanja i sve zrtve -vraca se YU nostalgija i brisanje granica ili???  (Pročitano 8265 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Koja grupa debila. Pa ja bi prvi zapalio vladu Srbije sa sve clanovima kabineta da potpisu sutra opet nekakvo ujedinjenje. Sa Hrvatimam u istoj drzavi opet? Ni u najludjem snu.

Ne boj se neće Hrvati, a da hoće..... ko zna? Smile
Veruj mi ni kod nas takve ideje vise nikad nece biti.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
BRATSTVO I JEDINSTVO!

CILJ UDRUŽENJA „NAŠA JUGOSLAVIJA“, NEDAVNO OSNOVANOG U HRVATSKOJ, BRISANJE GRANICA IZMEĐU DRŽAVA KOJE SU NASTALE POSLE RASPADA SFRJ


BEOGRAD - Osnivanje udruženja „Naša Jugoslavija“ u Puli u Hrvatskoj, čiji je cilj da jugoslovensku nacionalnost prizna međunarodna zajednica, kao i brisanje granica između država nekadašnje SFRJ, dokazuje da je „YU nostalgija“ „boljka“ i naših suseda.

Samo nekoliko dana posle osnivačke skupštine, ovo neobično udruženje već broji više od 200 članova iz svih bivših republika nekadašnje Jugoslavije. To, ističu u udruženju, osporava tvrdnju da je posredi samo pusta propaganda i „da neko hoće da zaradi pare“.

- Od moje nekada velike i lepe države napravili su šest nikakvih državica! Nametnute su nam granice, koje su uništile svaku od šest republika, a od jednog lepog jezika napravili su samo brojne loše kopije. Mi se osećamo kao Jugosloveni, ne kao Srbi, Hrvati ili Slovenci, i želimo da nas tako oslovljavaju. Ne želimo da nosimo pasoše kada putujemo kroz našu zemlju i spremni smo da se borimo za svoja uverenja - objašnjava jedan od članova, inače Srbin iz Subotice, koji je zamolio da mu ne navodimo ime jer, kako tvrdi, strepi da će mu komšije koje „drugačije misle“ kamenovati kuću.
Naš sagovornik dodaje da su propaganda i neki viši interesi naterali jedan narod da se podeli i zamrzi.

- Ali, ukoliko svako od nas ko je živeo u vreme stare Jugoslavije zaviri u svoje srce, priznaće da je to vreme bilo najlepše i najmirnije u poslednja dva veka.
Inicijativu za priznavanje jugoslovenske nacije udruženje je uputilo Hrvatskom saboru i Državnom zavodu za statistiku Hrvatske. Osnivačkoj skupštini u Puli prisustvovali su i pojedini hrvatski levičarski aktivisti, među kojima je bila i Štefica Žic, koja već godinama na dan Titove smrti iz Umaga dolazi u Beograd, u posetu Kući cveća.

Ljubav među susedima, prevladavanje uzroka međunacionalne mržnje i netolerancije, neki su od brojnih ciljeva koje su ovoj organizaciji postavili organizatori iz Zagreba i Pule.

HRVATI SE OPAMETILI!

Na pitanje Kurira kako Hrvati, poznati po mržnji prema Srbima, reaguju na udruženje koje propagira zaboravljeno bratstvo i jedinstvo, sagovornik Kurira odgovara da se poslednjih godinu dana situacija kod naših suseda dramatično promenila.
- Istina je da su Hrvati zatrovaniji mržnjom od Srba i da su godinama medijski „vaspitavani“ da budu netolerantni i agresivni. Ipak, u poslednje vreme stasali su mlađi naraštaji, koji su bili deca za vreme rata, a koji nemaju nikakve negativne emocije prema Srbima. Prošlo je dosta vremena od otcepljenja, mnoge rane su zarasle a ideja „ju nostalgije“ počela je da otapa srca svim Jugoslovenima, nevezano za državu u kojoj žive.

Izvor : Kurir

hahaha i onda nismo tolerantna država a ovi ruše ustavni poredak
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
SonyEricsson k530i
hahaha i onda nismo tolerantna država a ovi ruše ustavni poredak

Ма најтолерантнија,ко каже супротно а ти нож у ребра одмах  Smile
« Poslednja izmena: 06. Avg 2009, 19:56:54 od vl4d4 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
hahaha i onda nismo tolerantna država a ovi ruše ustavni poredak

Ма најтолерантнија,ко каже супротно а ти нож у ребра одмах  Smile

hahah bravo nizak udarac
al mislim da je ipak pitanje velikog broja tih opasnih urotnika presudna stvar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Ko zna zasto je to dobro?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 790
Zastava GB
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Pantech N73
Nikad više , milo moje.....................Ne daj bože. Smile

Како никад? Зар нећемо сјутра поново бити заједно у чудовишту званом ЕУ. Без граница... Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Treba Hrvatima reference. Da izvedu ono sa Krajisnicima kako valja.
Da sada jednostavno ne vrate imanja, ali da Krajisnici priznaju da nisu Srbi, nego Hrvati.
Pa sada kenjaju neku nostalgiju.

Mi kukamo na poremecen dnk, zbog Turaka, ali tamo gde su kresali Talijanske, Madjarske i Svapske sluge to je dnk koji generise univerzalnu pokvarenost.
« Poslednja izmena: 07. Avg 2009, 21:16:26 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson G 502
Ovi nemaju veze sa Hrvatima..Sve su to djeca iz mješovitog braka,djeca propalih vojnih lica bivše sna..
Bezzzvezze.Napuše se travurine i lupaju gluposti..
Smile
Sve na Goli otok poslati,5-6 mjeseci tucati kamen i brzo će im šabanoslavija izaći iz glave sunce li im bolesno..
Smile Smile
« Poslednja izmena: 07. Avg 2009, 21:42:44 od čmelka »
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia E
Ovi nemaju veze sa Hrvatima..Sve su to djeca iz mješovitog braka,djeca propalih vojnih lica bivše sna..
Bezzzvezze.Napuše se travurine i lupaju gluposti..
 Smile
Sve na Goli otok poslati,5-6 mjeseci tucati kamen i brzo će im šabanoslavija izaći iz glave sunce li im bolesno..
 Smile Smile
samo jos da napises na kraju za dom spremni i da kompletiras post Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Ovi nemaju veze sa Hrvatima..Sve su to djeca iz mješovitog braka,djeca propalih vojnih lica bivše sna..
Bezzzvezze.Napuše se travurine i lupaju gluposti..
 Smile
Sve na Goli otok poslati,5-6 mjeseci tucati kamen i brzo će im šabanoslavija izaći iz glave sunce li im bolesno..
 Smile Smile
Tako je bato. Daleko vam lijepa, izgorela, kuca!
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
a ne smeta im jedna zaostavstvina te Juge
Istra u Hr... Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.