Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Za koga smatrate da ce vas najmanje zeznuti na ovim izborima?
SNS
3.6%  (5)
SPS
4.3%  (6)
DS
2.9%  (4)
SRS
19.3%  (27)
DSS, Dveri i "patriote"
15%  (21)
LDP
1.4%  (2)
DS-pokajnici
0.7%  (1)
Radulovic i DS\SPS\SNS pokajnici
20.7%  (29)
Ostale levicarske partije
0.7%  (1)
Ostale desnicarske partije
2.1%  (3)
Partije nacionalnih manjina
1.4%  (2)
Necu glasati
7.1%  (10)
Ne znam
3.6%  (5)
Bez obzira za koga glasam, bice isto
9.3%  (13)
Deadpool
7.9%  (11)
Ukupno glasova: 107
Idi dole
Stranice:
1 ... 476 477
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Уз покрајинске и локалне иду и ванредни парламентарни  (Pročitano 323772 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.79
Crowz nisi ti ispao glup nego su sve nas izigrali iskusni i školovani majstori laži i prevare. Ne može jedan čovek koji izlazi sa iskrenim namerama i osim zajedničkog cilja, nema nikakve veze niti koordinacije sa ostatkom protestantske mase... da se takmiči sa mnoštvom kriminalnih mastermind-ova koji se manipulacijom i pljačkom bave od malena. Još kad se uzme u obzir da je sve to dirigovao zapad, nije ni čudo što su nas tako slatko i elegantno zaleteli u zid a onda nas pustili da se izlomimo.

Citat
Barem dve decenije u nazad, kada srpske ekskurzije idu ka madjarskoj, italiji i grckoj, obavezno je svracanje u soping molove, dal se kupi nesto pored trsta, karavan sir u segedinu ili u kosmosu pored soluna, najmanje je bitno ali to je prakticno imperativ. I to je ok, al ako se poseti delta ili usce, e to je popisavanje po svemu, po propasti skolstva i svemu ostalom.

Mi smo na ekskurziju u trećoj išli u Grčku, a u četvtoj godini do Barselone. Sigurno jesmo svratili u neki tržni centar, ali nije bilo dela ekskurzije gde smo odvajali pola dana za TC nego bismo svratili usput, pa nastavili dalje. A pritom je moja gimnazija po kvalitetu i sastavu učenika bila daleko od jedne Prve ili Pete. Pa ipak, čak ni nama nisu stavljali na red TC nego smo išli po muzejima, do Meteora,Sintagme, odnosno do Akvarijuma, Sagrada Familije, itd... A ja danas viđam ekskurzije, i to čak ekskurzije osnovaca, dakle male dece, koju vode do Ušća i DC, kao glavne delove ekskurzije. Ok, kapiram da je to sad popularno, i kapiram da je nažalost, zbog situacije u zemlji, velikom broju te dece čak i jedno Ušće atrakcija, i prilika da kupe nešto interesantno... ali mislim da treba paziti da to ostane na tom nivou usputne stanice, a ne da se ide ka tome da odlasci u tržni centar budu atrakcije same za sebe i jedna od glavnih uspomena ekskurzije.

Što se tiče onoga za Cecu, ok, ispostavilo se da je sve bila laž i novinarsko lupetanje. Ja sam komentarisao tada u skladu sa saznanjima koje su nam tada servirane. Ruku na srce, od svih pevaljki i ''estradnih ličnosti'', Ceca jeste jedna od normalnijih. Ali to ne znači da bih voleo da kad svojim parama pošaljem klinca na nastavnu ekskurziju, da on ide da gleda njenu kuću. Opet kažem, u redu, to se nije desilo, novinari su me prevarili, svaka im čast na aljkavosti i alavosti i samo neka nastave da potvrđuju svoju reputaciju, a ja sam istrčao pred rudu. Ali sam dakle komentarisao tada u skladu sa tadašnjim informacijama. I sem toga, nije to retkost ovde. Možda Ceca to ne radi, ali rade drugi na sto raznih načina. A i na kraju krajeva, možda je ta Ceca normalnija od većine ''koleginica'' ali to ne menja činjenicu da je udovica čoveka koji je stekao bogatstvo pljačkajući i otimajući i da ona ne bi danas bila u toj vili da nije bilo njega i tih para koje je on drugima oteo.

Što se tiče promena, nažalost, ne radi se tu samo o Lazinoj generaciji i samo na tertoriji Srbije nego je to sad tako u celom svetu i u svim uzrastima. Al kako ne bi i bilo kada su tvoja, moja i njegova generacija odrasle u vreme kada se preko noći rušilo nešto što se gradilo decenijama - čitavi blokovi zemalja i ideologije, a onda se još nastavilo srozavanjem suverenih država i uspostavljanjem jednog velikog globalnog korporativnog sela gde nisu više važne države, kolektiv i ideali, nego samo novac novac i novac. I svi kao imamo slobodu govora ali smo u stvari potpuno beznačajni. Al to je već druga tema.

S ostatkom se uglavnom slažem, s nekim delovima se ne slažem ali sam reko šta sam imao pa da se ne vrtimo u krug nek ostane na ovome.
« Poslednja izmena: 06. Jun 2016, 15:23:19 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.4
Browser
Safari 601.5.17
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja nisam ispala glupa. I dalje se ne kajem sto sam isla na izbore i setnje.  Smile

Ali, kajem se sto trenutne politicke partnera nisu pokosili kad je trebalo...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
mob
LG Nexus 5
Glup ili izigran, bar je meni svejedno. Nedugo posle neuspesnog povratka silnih milijardi sa Kipra koje je Slobo pokro, mahinacijama zemunaca sa pokojnim premijerom i slicnim dogodovstinama sam prestao da ocekujem da ce neki politicar da mi obezbedi bolje sutra.

Nazalost, veliki broj ljudi i posle ovih 16 godina ceka tog novog mesiju i cim taj novi dodje, krenuce ruze da cvetaju, vece plate i penzije, u prevodu, nisu se jos pomerili od petog oktobra, a 16 godina su stariji. To je alarmantno i veoma zabrinjavajuce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Samsung GT-S7580
Мићуновић неспособан да води Скупштину
Посланици су као ђаци.. док не подобијају пацке, неће се смирити.. сви.
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.112
mob
Nokia 33-10
Smirivanje poslanika nije demokratija...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.79
mob
LG G3
Mićun stara komunjara iskusno poprckuje  Smile Šta onaj buljavi Radučović predstavlja neku kasirku,samo neke račune i cene pominje  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Srbi chekaju, i na kraju ce da se probude u zemlji koja vise nije njihova
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Srbi nemaju elitu a glupi su ko i ostali narodi Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Srbi nemaju elitu a glupi su ko i ostali narodi Smile
Ub'o si Smile

Inače juče uključim na 5 minuta parlament i zakačim individuu koju potpisaše profesor doktor(fuck!) Marko Atlagić kome je neko napisao tekst izvlačeći stenogramske beleške šta su govorili Pajtić,Živković i ostali,naravno tema je izbor predsednika parlamenta,a finale govora kao šlag na tortu je bilo da Srbija ima deficit 3,5 posto BDP-a(iznenadjenje na njegovom licu kad je pročitao taj podatak vam ne mogu opisati,cenim da nije pročitao taj svoj govor nijednom pre toga) i da smo na duing biznis listi (ovde je isto bilo malo problema sa čitanjem jer ko će znati šta je jebote duing biznis lista) skočili za 32 mesta.Kraj govora je dočekan sa oduševljenim aplauzom kompletne opozicije,dok se kolega naprednjak iza ove individue cepao od smeha celo vreme dok je ovaj nesrećnik govorio.
« Poslednja izmena: 07. Jun 2016, 09:38:50 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.4
Browser
Safari 601.5.17
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 476 477
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.