Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Utisci sa Burek Okupljanja-Banja Luka 17.11.2007  (Pročitano 159432 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2519
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Siemens 
Proslo tri, a nijedne slike
a nema ni gostujucih komantara, ,da se nisu momci izgubili u povratku?  Smile
IP sačuvana
social share

Only good die young!
Born To Be Hated!
Dying To Be Loved!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Ericsson T28
Evo i mog viđenja čitavog Burek Okupljanja u Banjaluci!

17.11.2007. u 19:00
Počinjem da se spremam za Okupljanje, imam malu tremu, jer upoznaću The Big Guy i ostale članove koje znam i ne znam sa foruma!

19:35
Na dogovorenom sastanku u centru grada nema nikog osim MilanaRS i Vodiš li na pivo, ali tad ja nisam znao ko su oni , a nisam se ni usudio da pitam. Vidim da na dogovorenom mjestu sastanka nema nikog, šaljem SMS Blackiju87 i on mi odgovoara dođi u Cubanu, krenuo sam sam! Tamo srećem Balackija87 i Gazda Stevu, tada sam se upoznao sa njim i mogu reći samo riječi hvale za organizaciju i da su me razočarali likovi koji su obećali da će doći, a nisu! Takvi će se sami pronaći u ovom postu neću ih imenovati!
Pio sam točeni Nektar umjereno čitave noći i nisam pretjerivao Smile

20:00
Vodiš li na pivo i MilanRS dolaze u Cubanu kad su vidjeli da niko neće doći! Šta da kažem za njih dvojcu, pala im je na pamet sjajna , koju smo svi mi realizovali! Iako su mladi obećao sam im da ćemo se mi češće viđati i da će Mini Okupljanja pored ovog glavnog postati praksa! Smile
Potom dolaze Skubi i Bambuča, pozitivni i opušteni likovi sa njima sam se upoznao , ali me je Bambuča podsjetio da smo se nas dvojca i ranije sreli. Ali to je bilo ono samo zdravo za zdravo!

Sate sam prestao borjati Smile

Eto poslije nekog vremena dolaze momci sa Romanije, Vlado85 i Milan84RS, drago mi je što sam moderatora Vladu upoznao uživo, jer sam ga poznavao preko Forum i imamo slične poglede na svijet! Milan84RS je isto OK, sa njim dvojcom sam se napričao o svemu i svačemu! Nadam se momci da ćemo imati i kod vas u bliskoj budućnosti Burek Okupljanje! Smile

E sada dolazi vrhunac priče Smile

Gazda i članovi iz Srbije! Znao sam da je Gazda krupan, ali uživo kad sam ga vidio, kao od planine odvaljen! Za nekog ko ne zna čime se bavi rekao bi da radi u zašiti nekih krupnih faca, a ne da se bavi informacionim tehnologijama! Gazda je jednaput spomenuo kako je sve drugačije kad se vidimo uživo i bio je u pravu! U stvarnosti on je lagan i jednostavan tip, prije toga mislio sam da će mi reći, pošto se znamo više od godinu dana: kakave ti to Igorexxx pišeš gluposti na mom Forumu? Čak šta više dobio sam od njega savjete i neke informacije koje su me intersovale iz prve ruke o Bureku. On nije mogao bez Bureka ni na Okupljanju. Svesteran je, ali isto tako ima tolerancije i razumjevanja! NenadS i Đole242 su ležerni i jednostavni tipovi iako sa njima nisam imamo nikakvog kontakta na Forumu, e to će biti promjenjeno u budućnosti obećavam. Pozdrav za vas trojcu od mene!
Vatepolista i CrniŠkorpion vas dvojca ste pozitivno otkačeni likovi, naročito ti Vaterpolista, samo što ja po prirodi nisam takav, falio nam je V3K4 i banjalučanke koje ste očekivali , ali ih nije bilo ni za lijeka! Baš mi vas je žao vas dvojce, toliku kilometražu preći zbog Okupljanja bez forumašica!
Niko79, kako se dobro slažemo na Bureku tako  je bilo na Okupljanju, dogovarali smo se šta ćemo dalje  činit na  Politici i naconalističkom forumu  ideje i slično! Drago mi je što sam te upoznao uživo. Tu su bila i dvojca njhovih kolega, ali sa njima sam se samo pozdravio, jer kako su rekli oni su samo posmtrači! Uopšte ih nisam poznavao


Pilo se i jeo se Burek, gazda Stevo je to obećao i ispunio! Imali smo rezervisane stolove , tu smo se smjestili i sjelo je počelo. Gazda i njegovi su bili za jednim stolom u centru, dok smo mi ostali zujali tu i tamo! Smile
Falile su forumašice! Smile

Upoznao sam par posmatrača, to su oni koji su bili prijatelji članova foruma i kod kojih su naši gosti spavali! Svi su dobri momci i bili su sa nama do dolaska Gazde, a onda su se nečujno povukli i izgubili u Cubani. Sa njima ću se viđati , a možda se i oni učlane u našu polamilionsku zajednicu!

Sve u svemu osim onog malog ekscesa , koji nam je priredio talentovani student medicine u Beogradu, sve je išlo glatko!

Hvala svima što ste došli, hvala organizatorima, hvala inicijatoru i toliko od mene

PS

Anea i Crowz šteta što vas dvoje niste došli i vas dvoje bih volio upoznati! Slike ću kačiti drugom prilikom, jer ih moram prvo smanjiti! A ostale ako sam zaboravio pomenuti nek mi orpste, jer pišem čega se sjećam!  Smile Smile Smile

Ostali gradovi i sela pridružite se u budućnosti!

Turban sam zaboravio kod kuće, baš mi je bilo krivo, što ga nisam ponio na Okupljanje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 3Gs
Bilo je odlično. Izuzevši pomenuti incident (koji je gazda, btw, ekspresno riješio - svaka čast Smile)

uuuu ..jadan decko Smile

Drago mi je da ste se super proveli.. steta sto nije bilo zeMskog dela foruma.. i zao mi je sto nisam bio u prilici da dodjem.. I ajmo sa tim slikama malo.. da vidimo..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Ja sad cekam slike pa da se vise ne pojavljujem na forumu Smile


P.S. Ako sam ikada starcima malo "pokazati" burek to kad objave slike Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia N95 8gb
Stigli smo pre 20 min. glasne zice ne osecam, boli me glava ...stomak prestao sa radom jos sinoc....

Svoj utisak o okupljanju cu ostaviti sutra sad iskreno nemam snage....bilo je odlicno...

Videcu bar pre spavanja da postavim par slika... Smile
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
Bilo je odlično, ja sam jedno vrijeme strahovao od nečega, što se na kraju i ostvarilo.
Ovim putem želim javno da se izvinem zbog incidenta koji je napravio moj prijetelj, i neprijetnosti prouzrokovane istim. Ja sam ga doveo i na neki način sam odgovoran al "ajd". Na brzinu su tragovi ukljonjeni i dalje je okupljanje nastavilo da teče u još boljoj atmosferi.



Moj dan (vezano za okupljanje) je izgledao ovako:

Negdje oko 11 dobijam poziv od Vlade da dođem u Cubanu, on i društvo su već bili tamo da ispitaju teren. Tu provedem jedno sat vremena sa njima i dobro se ispričamo, čak se sjetim da znam jednog druga njegovog sa Pala. Tu upoznam jos dva gotivna člana foruma. Negdje oko pola 1 javljaju nam se crni, niko... da su stigli na odredište. Scooby i ja odemo pred njih i smjestimo ih kod Scooby-ija. Ostatak dana smo proveli drružeći se, pokazali smo im "znamenitosti" grada Banjaluke (što je trajalo oko 5 minuta) i vrijeme do okupljanja u Cubani smo proveli zajedno.
Jako mi se svidjela jedna rečenica koju je crni scorpion rekao dok smo bili u roštiljnici "Kod Muje", :

 "Ovo je okupljanje, sve ovo je okupljanje, ne samo Cubana. Počelo je..."



Došlo je vrijeme i za Cubanu, svi su se skupili do pola 9, ispočetka (normalno) su svi bili malo uštogljeni ali jako brzo smo počeli da komuniciramo i da se "upoznajemo". Sve je bilo onako kako smo i zamislili, osim pomenutog problema koji se dogodio. Kad sam odveo druga kući, dvomuo sam da li da se vratim ili da ostanem kući. Vratio sam se! Niko se nije previše uznemirio, šta više okupljanje je počelo da poprima novu dimenziju. Atmosfera je postala više nego odlična svi su se sjajno provodili. Neću nikog da ističem jer svi su otkačeni i veseli. Tad je došla roštiljnica - cirkus pravi, sjajno!
 Šta više da kažem osim da je bilo fenomenalno. Trudili smo se da budemo dobri domaćini, jesmo li bili neka ocjene naši gosti.


Slike ću okačiti za koji dan a do tad evo ove sa telefona koje i nisu neki kvalitet, a šta da im radim. Inače aparat sam zaboravio kad sam otišao kući tako da najbolji dio večeri nisam zabilježio al zato ima ko jeste, vidjećete sve uostalom

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Cubana.jpg
(134.8 KB, 800x600)
Cubana2.jpg
(133.31 KB, 600x800)
Cubana3.jpg
(129 KB, 600x800)
Cubana4.jpg
(133.18 KB, 800x600)
Kod Muje.jpg
(132.44 KB, 800x600)
Kod Muje 2.jpg
(128.43 KB, 800x600)
Kod Muje3.jpg
(135.83 KB, 800x600)
Kod Muje 4.jpg
(126.62 KB, 800x600)
« Poslednja izmena: 18. Nov 2007, 18:58:50 od blaCkie87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Samo bih zeleo da kazem da smo stigli zivi i zdravi, da nam je bilo jako lepo, i da nam je veoma drago sto smo otisli...
Ne mogu da mnogo duzim, ali zaista nemam reci u vezi organizacije i Stevinog zalaganja... retko kad me je neko u zivotu tako pozitivno iznenadio.
Hvala!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia N95 8gb
...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

0.jpg
(299.05 KB, 1600x1200)
0 (2).jpg
(332.29 KB, 1600x1200)
0 (1).jpg
(330.92 KB, 1600x1200)
0 (3).jpg
(288.34 KB, 1600x1200)
0 (4).jpg
(274.02 KB, 1600x1200)
0 (5).jpg
(274.93 KB, 1600x1200)
0 (6).jpg
(345.05 KB, 1600x1200)
0 (7).jpg
(55.5 KB, 1024x768)
0 (8).jpg
(49.85 KB, 1024x768)
0 (9).jpg
(156.72 KB, 1600x1200)
0 (10).jpg
(165.03 KB, 1600x1200)
0 (11).jpg
(263.26 KB, 1600x1200)
0 (12).jpg
(247.03 KB, 1600x1200)
0 (13).jpg
(216.79 KB, 1600x1200)
0 (14).jpg
(192.36 KB, 1600x1200)
0 (15).jpg
(185.56 KB, 1600x1200)
0 (16).jpg
(74.16 KB, 1024x768)
0 (17).jpg
(211.38 KB, 1600x1200)
0 (18).jpg
(172.94 KB, 1280x960)
0 (19).jpg
(371.9 KB, 1280x960)
« Poslednja izmena: 18. Nov 2007, 19:45:27 od crni scorpion »
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia E50
Joj...stigosmo i ranije neg sto smo se nadali.
Organizatori,domacini momci nemam reci svi do jednog... Smile
Sad idem se najest pa prileci,slike cu kaciti sutra,posto mi je baterija od aparata prazna(posle polivanja pivom).
Momci Banja Luke,jos jednom svaka cast i hvala na svemu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Motorola V3i
Momci hvala vam puno i svaka vam chast!

Bilo je nezaboravno i za pamcenje!

Odoh da se odmorim posle voznje, pa cu kasnije pisati! Smile Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.742 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.