Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:03:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uticaj roditelja na nas zivotni put  (Pročitano 89064 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
Jednog dana nece biti nikog od njih,a gde si ti u svemu tome?! Svaki chovek ima svoj put... Znas li ti gde je tvoj? Jedino ti sam sebi mozesh odgovoriti na to! Sam donosis odluke i snosis posledice za to,kakve god da su,bez obzira da li te neko nagovorio,rachuna se kao tvoja odluka,jer svako sam sebi trazi mesto pod suncem.Koje sunce je tebi toplije?
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


I dva prsta su deo pesnice

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6
Zastava Pvo
U pravu si moja je odluka da se vratim i ne nameravam da druge okrivam za to. Ipak konstatovao sam da su ljudi oko mene drugaciju pricu pricali dok sam ziveo tamo pa su me pozivali sa nestrpljenjem, ali koji je moj put ? jos nisam otkrio. Jedan moj bivsi kolega je znao da kaze : " Zivot ce ti biti onakav kakvim ga ti sam uredis ". Njega nisam voleo ali ovu njegovu sam upamtio...
IP sačuvana
social share
Mnoge stvari su nadohvat ruke - treba samo saviti kicmu !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
Pa,jeste,ali da zavisi samo od nas to *uredjenje*... Bice to sve dobro na kraju,nemoj posustajati.Znas kako kazu-ko zna zbog cega je to dobro! Jeste da mnogo puta pomislimo:...dobro,koje dobro? Zivot obicno ne ide onako kako smo mi zamislili,ali kako bismo onda naucili *plivati*?(*Nije reka kriva,sto ja ne znam da plivam*) Svi se mi bacakamo kroz tu reku,nekad vise,nekad manje uspesno,ali bitno je odrzati glavu na povrsini vode,jer covek se ne udavi zato sto je upao u vodu,vec sto mu je glava ostala ispod povrsine vode!  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


I dva prsta su deo pesnice

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6
Zastava Pvo
Milosava, Hvala !

Neke indijske religije – filozofije, potenciraju razmisljenje i planiranje porodice. Naravno na osobit nacin... ali ima tu necega,  pa i parovi koji zele decu u to ne ulaze tek tako – vec se o svakoj pojedinosti u vezi buduce osobe detaljno razmislja. A ne poput mnogih nasih savremenika, i kao ste ste rekli da deca radjaju decu bez ikakvih razmisljanja o njihovoj buducnosti vec jednostavno – doslo im slatko i hajde, a sta ce biti posle sa njima - pa to neka se sami misle vazno da su ziva i zdrava ... (stara fraza)

I ovaj moj slucaj mozda procita neko kome se misli o povratku motaju po glavi, jos davno (tamo vani) jedan iskusniji poznanik mi je rekao, a ja nisam hteo verovati u to : nakon povratka bice vam dobro prvih par meseci jer ste zeljni jedno drugih ali kad to prodje budi uveren da ce ti poceti prebacivati te ovo te ono, jer to su stariji ljudi koji su se odvikli od tebe a i ti si od njih pa cete poceti smetati jedno drugome... !
Pametan covek..., kojeg nisam poslusao...
IP sačuvana
social share
Mnoge stvari su nadohvat ruke - treba samo saviti kicmu !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
mob
Samsung 
Uticaj roditelja je veliki, hteli mi to da priznamo ili ne. Sada sa stanovišta roditelja mogu reći da deci uvek želimo najbolje ali to vrlo retko i ispadne tako.
Znam dosta primera da su se deca sama upropastila tako što su dokazivali roditeljima da mogu nešto da urade npr  upisati i završiti fakultet koji ne vole
to je nešto što ti definitivno odredi život

IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
Roditelji na nas zivotni put do neke 10 godine snazno uticu,a posle,kad pocnemo da odrastamo:
Uticu samo onoliko koliko im mi to dozvolimo....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


All I dream is to be with you

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 6241
Zastava Srbija/Beograd/Dortjol
mob
Nokia 6600
Uh ja se sa roditeljima nikad nisam slagala.Uvek smo imali razlichita mishljenja i poglede na svet.I dan danas je tako.Upisali su me u osnovnu u koju su oni hteli, u gimnaziju po njihovom izboru,chak su me naterali da upishem fax po njihovom izboru...I onda sam ja pukla i pobunila se.Napustila fax, zaposlila se, radila u kafitju godinu dana, upoznala masu ljudi i evo vetj skoro godinu dana radim u firmi posao koji mi odgovara, imam cool ekipu, platu vetju od mojih matoraca i potpuno sam zadovoljna svojim zivotom.A i matorci su konachno popustili.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
@sc
i roditelji su ljudi,i oni grese,ali i kad grese to je iz najbolje namere  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


All I dream is to be with you

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 6241
Zastava Srbija/Beograd/Dortjol
mob
Nokia 6600
@milosava  znam.Oni tje nam uvek biti tu.

Ali ja sam takva,svojeglava, sve shto u zivotu radim,radim sama i na svoj nachin.Greshila sam dosta [i stekla veliko iskustvo], ali i nebrojano puta sam uspela.
Meni je bitno da sam ja zadovoljna svojim zivotom i svojim odlukama, a to je valjda najvaznije.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
pa,jeste,najvaznije je da si zadovoljna svojim zivotom  Smile
i ja sam dugo bila nezadovoljna nekim stvarima i pritiscima od strane roditelja,ali se svaki put ispostavilo da je dobro zbog necega sto sam ih poslusala,bez obzira sto se to meni nije dopadalo
u zivotu ima stvari koje nam nisu po volji,ali su u datom momentu najpovoljnija opcija
sve zavisi kako ko gleda na stvari i kakva ima ocekivanja  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:03:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.