Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uticaj planete Neptun u natalnom horoskopu  (Pročitano 12155 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 65
U pravu si Andjela, ali meni nikako da spadnu te ruzicaste naocare. I jasno mi je da je on pogresan i da mi je potreban detektor lazi da bih pricala sa njim ali ne mogu da prekinem da pokusavam da shvatim njegovo ponasanje. A ne razumem ga...Sta se tu moze. Hvala svima za informacije o Neptunu  Smile  I nije mi uzela 50 evrica, uzela je 15. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
mob
SonyEricsson 
I nije mi uzela 50 evrica, uzela je 15. 


Smile Smile Smile Smile super si prosla ovog puta Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hajde da vratimo temu o Neptunu! snovi, masta, lazi, iluzije, religija, opijati, mirisi, ma svasta nesto nudi ovaj Neptun da bismo ga tako lako ostavili po strani! Evo kod mene je u trigonu sa Suncem i u 11 kuci. Da, donio mi je razocarenja, bez obzira na trigon, mora to Ne napraviti bar jednom u zivotu, jer kako inace da nas nauci sta stvarno vrijedi. A za Neptuna ne vrijedi nista sto je opipljivo koliko ono sto je neuhvatljivo, sto je sushtina koja se osjeti a ne da dotaknuti. Pa ne bismo imali umjetnike, fotografe, glumce. To su ljudi koji ovom svijetu nude iluziju o ljepsem ili prikazuju stvarno stanje, ali uvijek nam udaraju na dusu i srce i razum i traze od nas da barem budemo ljudi. Volim Neptuna.  Smile Volim da vjerujem da cemo jednom biti bolji nego sto smo danas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
neptun je u 4 u konj. sa IC da li ga mogu posmatrati da je i u trećoj? Nego u ovom polozaju govori o ružičastim naočalama koje imam uvezi svoje kuće, obitelji? jesam li u pravu?  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Maybe God wants you to meet many wrong people before you  
meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.  

Gabriel Garcia Marquez
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung D500
Moja interpretacija Neptuna ili, bolje rečeno, kako ga vidim, kakav je on da je sad tu pokraj mene ~~ on je pjesnik, izgubljen između svijeta svoje mašte i svijeta oštre realnosti; kao pravi pjesnik, on pati jer je izgubljen ~~ sve je u magli. Simbolizira drogeraše i alkoholičare, ovisnike općenito -> oni se grčevito drže za tu stvar o kojoj ovise kao posljednjem smislu jer te odvode u drugi svijet, zaboraviš ovaj prokleti gdje nitko ne shvaća tvoje emocije, ne razumiju...
Moj Neptun je vladar moje karte pošto sam Ribica u ASC. Nalazi se u 10. kući ~~ moja profesija, ako je bude bilo, će sigurno imati umjetničke crte.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni je Neptun na kraju sedme u Strijelcu. Nepovoljno za brak, al nadam se da neće naškoditi. U konjukciji je s Plutonom, Saturnom i Mjesecom. Pretpostavljam da konjukcija s Mjesecom označava moju senzibilnu prirodu, umjetničke crte, sklonost astrologiji (?) Teško mi je objasniti ove druge dvije konjukcije. Općenito, imam dosta konjukcija u horoskopu. Može li mi netko reći bar za ove dvije?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
tea, možda neka tajna u porodici ili jednostavno drugi kažu da ste "luda" porodica ili previše tajnovita. je li neko u pordici možda sklon nekim porocima?
Sny tebe drugi ne vide jasno. Sumnjiva si im, ponekad možda previše senzibilna. To što kažeš za profesiju je baš taj Neptun: ako je bude bilo; on ti ne da da samu sebe vidis jasno, ono sto ces postati ili želiš postati.
pisces, je l su te konjukcije sa Ne sve u 7 kuci? Skini naočale kad budeš birala muža. Pomoći će ti SAturn Smiley bar mislim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
poroci, nema toga  Smile mislim da bi bila upućena, a da je neka tajna u porodici ja mislim da je ali svi mudro sute....  Smile jel taj neptun bi mogao raditi probleme u obitelji koju cu ja jednom imati? jer ipak je dosta dominantna planeta
IP sačuvana
social share
Maybe God wants you to meet many wrong people before you  
meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.  

Gabriel Garcia Marquez
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sanelamo, već je gotovo. Udana sam Smile šalim se. Ali istina da sam naglo ušla u brak strašno zaljubljena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung D500

Sny tebe drugi ne vide jasno. Sumnjiva si im, ponekad možda previše senzibilna. To što kažeš za profesiju je baš taj Neptun: ako je bude bilo; on ti ne da da samu sebe vidis jasno, ono sto ces postati ili želiš postati.

Da ti pravo kažem, drugi me strahovito vide kako moj MC u Strijelcu u konjukciji sa Uranom opisuje. Ali također sam i dosta mutna iliti čudna -> iz jedne sekunde u drugu -> iz totalno zamišljenog, turobnog raspoloženja samo živnem ~~ da sam čudna, to i okolina misli.  Smile
Ma bit će posla sigurno. Imam drugih pokazatelja koji mi to govore, iako mi dođe da jednostavno sada već odustanem -> ovaj Neptun me čini tako lijenom ~~ neprestano bi samo htjela ležati u svom krevetu, u svojoj sobi, spavati ili slušati glazbu. Shvatila sam da to ne može tako... ne, ne.  Smile Smile
Još samo nešto o mojem Neptunu ~~ ja sam totalno zaboravljiva! Ja sam smotana, izgubljena u vremenu i prostoru, gubim stvari samo tako. Pozornost mi je uvijek NEGDJE DALJE. I ako radim, svašta se dogodi ~~ jednom sam si kuhala kakao, neki dan, i u biti sam tu vrečicu s kakaom stavila u mikrovalnu, a šalicu ostavila na mikrovalnoj i tražila sam ju par minuta.  Smile Smile A što se tiće zaboravljivosti, stavim vodu u đezvu da se skuha za kavu i zaboravim na nju! Ona potpuno ispari!!!  Smile Smile
Toliko o mojoj zaboravljivosti. I moja stara, koja malo proučava ovu astrologiju ~ površno, meni govori da nisam tipična Djevica.  Smile Ola, mami, Djevica je izgubljena u magli Neptuna.  Smile

I da - utjecaj na izgled ~~ Neptun daje sanjive, pospane oči čudne plave boje. To je kao da stavite dva Neptuna na svako oko... Zezaju me u školi da sam ~~ nafiksana, da imam Heroinske Oči.


 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.