Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:35:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uticaj oca na ćerku  (Pročitano 9316 puta)
04. Nov 2006, 12:10:35
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Uticaj oca na ćerku

Muškarci se često pitaju zašto su žene ovakve ili onakve, zašto je ona uradila ovo, otkud joj ta-i-ta ideja, zašto njoj ne uspeva da ga vidi onakvim kakav jeste (ili kakav misli da jeste), već ima nekakvu svoju sliku od koje ne odustaje... Najveći uticaj na to kako će se žena ponašati prema muškarcima, kako će ih videti i na šta će ličiti njen život imaće njen odnos s ocem. Otac je prvi muškarac koga ona upoznaje u životu, i njena slika o tome kakvi su, generalno uzev, muškarci formiraće se na osnovu njenog iskustva s ocem. Ovo ste, ovako teoretski, sigurno već znali, a evo i kako će se konkretno ponašati žene koja su imale određeni tip oca.

Tata je bio jako brižan: na prvi pogled, on je divan i predivan čovek koji ćerku tretira kao pravu malu princezu i ona se kao princeza i oseća. Otac je obasipa pažnjom, rešava sve njene probleme, oprosti joj sve što zabrlja. Olakšava joj šta god može - i zbog toga se ona kasnije često namuči.

Dobra strana stvari je što će se ona osećati voljenom i što će od ranog detinjstva znati da je vredna ljubavi. Loša strana je to što joj nedostaje samopouzdanje i što nema blagog pojma kako da se izbori s problemima. Vezivaće se za muškarce koji je maze i paze, koji se starateljski ponašaju prema njoj - a pošto je ipak odrasla žena, taj starateljski ton će joj smetati. Samo što neće imati ni snage ni samopouzdanja da nešto promeni - neće biti srećna, a neće ni sama znati šta tačno hoće, jer će joj sve što joj deluje privlačno biti i zastrašujuće. Muškarac koji je u vezi s njom mogao bi da joj pomogne da "odraste", to jest, da je podrži u "odrastanju" - ona bi trebalo da polako preuzima na sebe prvo manje, pa onda i veće obaveze i da malo-pomalo uči kako da bude samostalna.

Otac ortak: on je kao drug u igri. Popustljiv je, pun je razumevanja, devojčica će u njemu uvek imati partnera za igru - ali ne i pravog oca. Ovakvi očevi su poput velikih dečaka i raspoloženje im je promenljivo koliko i dečje. Nepouzdani su i majka je ta koja mora da donosi sve odluke i da se brine o porodici. Odrastajući, devojčica će doći do uverenja da su muškarci simpatična stvorenja, ali da su neodgovorni i da im se ne može verovati niti se osloniti na njih.

Devojčica koja je imala oca ortaka vezivaće se za muškarce koji joj deluju simpatično, ali su i nezreli i ne znaju šta žele u životu. Sve konce veze držaće u svojim rukama - neko tu mora da bude odgovoran, a ona je jedina sposobna za to - i s vremenom će postajati nesrećna u vezi, jer će želeti da se povremeno neko ipak pobrine o njoj. Za ovakvu ženu najbolje bi bilo da pokuša da partneru polako predaje sve više odgovornosti i da svesno odluči da o tome više neće da brine.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Postoje muskarci koji traze majku u devojci ali mnogo vise devojaka koje traze oca u njemu.

Devojka sa kojom sam sad ima oca koji je vojno lice, i voli osecaj sigurnosti koliko sam provalio.

Imao sam i jednu kojoj je otac isto tako bio autoritet kao licnost i ona bi se ponekad zagledala u mene dok se brijem itd . Smiley
..
Cini mi se da je bila slicna tema ovde ...

Jedino da cujemo sad neke devojcice ? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile moj tata bio vrdalama...

sta da se radi kad su mame u gro slucajeva stubovi kuce i porodice... posle mi krive sto vas ne zarezujemo mnogo za ozbiljno  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
nikad nisam trazila oca u momku, jer ne bih volela da kraj sebe imam decka koji ima karakteristike mog oca. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
nikad nisam trazila oca u momku, jer ne bih volela da kraj sebe imam decka koji ima karakteristike mog oca. Smile


potpisujem ovo.
otac jeste prva i veoma vazna muska figura u nasim zivotima, 
ali valjda naucimo vremenom da su i nasi roditelji ljudska bica, pa trazimo sebi ono sto nama odgovara
 
« Poslednja izmena: 04. Nov 2006, 14:21:46 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Pa Wikice,  iznesi nam primer, kakav je tvoj otac ( ako nije suvise licno ) i kakav je tvoj decko Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
toalet ti bi bas sve da znas  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ne , ja bi da dokazem da sam u pravu Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
kako mozes dokazati da si u pravu ako je sad napisem kakav mi je otac bio i kakav mi je decko?  Smile
mogu samo reci da su '' dva sveta razlicita ''
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Pa probaj, pocni od osnovnih stvari... verujem da ne slusaju istu muziku ali mislim da ako je otac jaka figura decko sigurno nije neki slabic... Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:35:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.