Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uticaj LSD-a na inspiraciju i percepciju  (Pročitano 13127 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


*¤*¤* Magic and Illusion *¤*¤*

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 45674
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
ma znam bwe  Smile Smile i mene iskreno zanima shta se deshava posle zvakanja,kakav je filing,posledice sam video,al efekat nisam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20

e sad, zamisli da se setas mracnom sumom, sa baterijskom lampom u ruci... ni tada ne mozes da vidis apsolutno sve, ali ti je jasnija slika jer hodas sa svetlom... upravo tako deluju halucinogene droge... nateraju tvoj mozak da ti na svesnom stanju tj. javi, donese podsvesno tj. san, samim tim pamtis vise, vidis vise, vidis jasnije, itd.

sve je to lepo - samo shto droge ne deluju tako Smile Smile

ja ne znam kako droge deluju na druge ljude, znam kako deluju na mene... ne picim se acidom svaki dan, ni svake nedelje, ali je glupo suditi o bilo cemu na osnovu toga sto su nas naucili roditelji, skola, politicari, itd. a svi su nas oni naucili da je marihuana droga, a alkohol nije... kako god...


 koliko je meni poznato ,u svim udzbenicima psihologije stoji da su kafa,duvan i alkohol takodje droge (supstance koje izazivaju zavisnost) . a ta ideja da ce od lsd-a mozak da ti radi bolje - jebi ga kume ,ali nazalost nije tachna Smile moze se reci da lsd izaziva neshto kao kratki spoj u mozgu ,a ako se koristi duze ,unishti se dovoljan broj neurona pa inteligencija opada .... inache ,ako ti je toliko stalo da imash jasne snove ,bolje sebavi meditacijom i tako povecavaj sposobnost koncentracije ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
daj da ja stavim tacku na svoje recenice  Smile

poenta je "iskustvo i dozivljaj"...  Smile ... dobro ili lose, meni nije bitno...

jos jednom ponavljam, "kroz neke stvari treba proci sam"...  Smile

IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.