Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uteha za nas "samce" :)  (Pročitano 3219 puta)
14. Okt 2003, 01:52:53
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Slobodne i zadovoljne



Nemojte se osećati loše zbog pritiska. Budite same i ponosne! Iskoristite sve ono što noć nudi slobodnim ženama! Uživajte u tome što možete same praviti planove, bez potrebe da polažete račune. Idite i plešite s prijateljicama do tri ujutro! Neudate ste i očaravajuće. Nije zanemarljivo što živimo u društvu koje forsira veze, posebno brak, ali zapitajte se zbog čega broj razvoda tako strahovito raste?

Delom zbog toga što osećaju opravdanu potrebu za partnerom, a možda pomalo i zbog toga što osećaju izvestan socijalni pritisak, neki ljudi mentalno kreiraju "tajming" u kome moraju da stupe u brak.

Međutim, to ipak nije šolja čaja. Možda uživate u svojoj slobodi i jednostavno nikoga ne želite da primoravate da provodi noći pored vas. Ma koliko na prvi pogled izgledalo grubo, to ponekad jeste primoravanje. Postoje oni dani kad jednostavno ne želite da delite svoj prostor ni sa kim drugim. Zvuči li vam poznato?

Ne žele svi ljudi ozbiljne veze, možda čak nisu ni sposobni za kompromise. U jednom trenutku svog života stignu do tačke da su toliko nezavisni i samodovoljni (ne tvrdimo da su parovi potpuno zavisni, smirite se) da ne žele da dele svoj životni prostor s drugom osobom. A i zašto bi? Suština je u tome da se ne uklapaju baš sve osobe u socijalne standarde, kao i u tome da ničemu ne treba težiti na silu.

Naravno, sloboda nosi sa sobom izvesne pritiske i određene nedoumice. Šta ako ste neudata žena i jednog dana poželite dete? Dok muškarac može postati otac u šezdesetoj, žena je svesna da njen biološki sat otkucava. Nije ovo samo naslovna tema magazina i TV emisija. Ovo je zaista realan ženski problem.

U stvarnosti, sigurno poznajete neke ljude koji su toliko ponosni zbog svoje slobode. Ako ništa drugo, njihov život je ispunjen nesputanim, strasnim i požudnim seksom. Neki od njih poveriće vam kako žele mirnu vezu, dok neke osobe koje su u braku priznaju da fantaziraju i žale za predbračnim periodom kada su bili slobodni. Međutim, trava je uvek zelenija u tuđem dvorištu, zar ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Lepo mi je sada kako jeste, ali kada bih ponovo ostala slobodna ne bih se vezivala sigurno jedno duuuze vreme. Mogla bih imati decka, ali sigurno nista sto me obavezuje. Kada se vidimo lepo nam je, a kada ne ostavi me na miru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 304
Samoća može malo da godi neko vreme, ali stalno biti sam pa ja bih se ubio. Ljudi, pa ni drvo ne raste samo u šumi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@Gringo
Vezuj!  :twisted:

@All
Omiljene su mi price.. sad sam sama i sad konacno imam vremena i volje da rascistim sa sobom sta sam , ko sam, sta zelim i sl... cut the crap! svaki trenutak usamljenosti je bolan tezak i ako se moze izbeci treba ce izbeci bez ikakvog "izvlacenja" ovakivm tekstovima
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Ne razumijem zašto se samce gleda sa sažaljenjem? Čovjek može biti samac, no ne biti usamljen, kao i što može biti u vezi i usamljen. Prosudite koje je bolje. Krivo je što se samce veže uz usamljenost.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Ja sam sama duze vreme i mogu vam reci da mi je to preslo u naviku,jako losu naviku! Dosla sam do toga da mi smeta ako neko spava samnom u mom krevetu!?  :x  :mad:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
kontradikcije sanja.... kazes sama si vec duze vreme a smeta ti kad neko spava stobom sad... pa kako si sama ako neko spava s tobom  Smile  i nemoj molimte da se vadis na Duleta Smile  8O
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
A ko moze da spava samnom sem Duleta?  

I to mi jako smeta,navikla sam da je moj krevet,ceo samo moj,mnogo, mnogo losa navika  :mad:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 304
Jedino rešenje je da kupiš dovoljno veliki krevet.  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
e tacno sam znala da ce da se vadi na Duleta Smile

a koliko se secam rece da si kupila nov VELIKI krevet Smile  Smiley
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.