Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 12:50:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ustaski zlocinci - Vatikanske ubice  (Pročitano 34402 puta)
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
odkud znas? jesi ti to licno video ?
Pricao mu dida.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Zasto bi neko bezao iz "majke" Hrvatske ako nije duzan?


зајебо си се, сад ће да ти каже да су се плашили великосрпске хегемоније и освете великосрбина тита и слично Smile
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Kako mi to nije palo na pamet?!  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
skineru,
zašto je netko bježao iz "majke " krajine 1995 ako nije dužan?
Ja sam komentirao film u kojem znam pouzdano za neke izmišljotine i laži.Zločini su bili ali je bar još dvostruko izmišljeno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
skineru,
zašto je netko bježao iz "majke " krajine 1995 ako nije dužan?
Ja sam komentirao film u kojem znam pouzdano za neke izmišljotine i laži.Zločini su bili ali je bar još dvostruko izmišljeno


Zato sto ga je proterao tudjin. Situacija nije ni slicna, a kamo li ista.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
cika ratibor djurdjevic je to najbolje objasnio
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3
Zastava Čačak
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Пошто видим да није разјашњено питање око Ватикана и разлога зашто је подржавао и даље подржава геноцид Хрвата над Србима и то намерно кажем Хрвата јер Хрватска држава је историјски само део данашнје Хрватске северно од Загреба и западно од Винковаца, морам да се умешам у цео разговор на овој теми.            

После поделе Хришћанске цркве, почетком другог миленијума, Србија као тадашња средњовековна држава се нашла преполовљена, јер се неформално граница између Римокатоличке и Православне цркве узима линија : Бока - река Дрина - данашња Суботица.            

Пошто постоје веродостојне историјске стране карте из 814. г. и ратова Србије са Франачком државом, где је граница тадашње Србије била на реци Крки, са продорима Фрaнака скоро до реке Уне и повраћајима територија које је вршила тадашња Србија током 9-тог и 10-тог века  сасвим је извесно да је та фиктивна граница ишла средином тадашње Србије.  Сама Србија се тада нашла у некој врсти вакума јер је била на удару обе цркве па је то ишло дотле да је 300 година по подели Хришћанске цркве српског Цара устоличио Римски Папа, што значи да ни сама Србија дуго није знала на коју страну да се определи.          
Притисак Рима и веома чести ратови са Источним Римским царством су је често бацали да се окреће Риму али православно биће српског народа се увек враћало својој исконској вери.             

Са најездом Турака и падом Источног Римског Царства под исте, то питање је изгубило на неком већем значају за Рим, али са доласком 19. -тог века и ослобађању дела Србије и Срба од Отомана, питање поново постаје актуелно.  Сам план Ватикана је баш оно што је свима одавно познато.  Трећину побити, трећину протерати, трећину покрстити.  За извршиоца самог плана се одређује Хрватска која није постојала скоро већ 1000 година, али је постојала једна мала групица Хрватског становништва (Кајкавци и Чакавци) које је било аварско-српска мешавина а кроз "Илирски покрет" су примили српско писмо и језик и самим тим темељи за извршење монструозног плана су поставњени јер они са тим могу да се представљају као неки нови Словенски народ.  Следећих 100 година ради се на оснаживању "Хрватске нације" и њеном моралном спремању да буде Ватиканска ударна песница за извршење геноцида да би у прошлом веку то делимично било и остварено.  Протерано, покрштени и побијено је на милионе Срба који су били апсолутно доминантан народ на просторима од Крке до Дрине и од нечега што није ни постојало направљено је неки сурогат који је назван Хрватска нација, који има право и на своју државности .  То право им нико никада није ни оспорио али само на територијама који су историјски њихове.          

Како је на просторима западно од Дрине у овом моменту распрострањено још најмање милион и по православаца а можда и два треба очекивати наставак и даље спровођење Ватиканског плана.  Србија и српски народ су се показали као тврд орах и сада се иде на карту што већег слабљења Србије и што више расцепканости на шта је Ватикан био принуђен да пренесе свој план и на источну обалу Дрине.  Зато се данас дешава Косово и Метохија, ускоро највероватније и Војводина, а треба очекивати у следећих 10-30 година још тешких ломова у Србији јер нејединство и отуђење Срба од своје државе је сада тренутно у пуном успону а извршава се путем пропаганде и довођењем највећег олоша који је постојао у српском бићу на власт у самој Србији, који сада постају директни извршиоци плана својих налогодаваца - Ватикана.            
« Poslednja izmena: 24. Dec 2009, 09:32:02 od mvcom »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
skineru,
zašto je netko bježao iz "majke " krajine 1995 ako nije dužan?
Ja sam komentirao film u kojem znam pouzdano za neke izmišljotine i laži.Zločini su bili ali je bar još dvostruko izmišljeno

Питање је скроз не реално.
Што су хрвати бјежали из своје "миле" посавине?
Из истог разлога као и срби из крајине.Не сигурност,страх по своју породицу и себе и
на крају од судбине која би их могла задесити.
Ако си ти уредан лик (ја за себе знам да нисам никоме ни ружну ријеч рекао а камоли
шта друго) не значи да су сви уредни.
У принципу нису људи бјежали од познаника у супротним војскама већ од оних за
које не знају шта ће урадити.
Што се мене лично тиче сви хрвати у посавини су могли остати.(имао сам 20 год.
и нисам знао ништа него да је то борба за опстанак на своме).
Али што се тиче оног коме је убијен неко из куће вјероватно не.
То је случај и у крајини.
Историја,пропаганда,страх,бијес,безнађе и сво срање које један рат прати су разлог
помјерања са свога огњишта.
Стави се у кожу тих људи па размисли шта би ти.(пусти препуцавање).
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
yetyou,
sve je tako kako si napisa, nemam što dodati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 12:50:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.