Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:33:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uspeh  (Pročitano 7602 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11

Odgovorno tvrdim da na svetu postoje dve kategorije ljudi: ljudi kojima je stalo do mene (na dobar način) i ljudi koje zabole za mene patka. I to je apsolutno sve.

To je dosta lepo gledanje na stvari. I ja jesam za to da treba da te bude briga i da ne mislis o tome, samo sto ne mislim da mi svi misle dobro a da mi covek koji me toliko podceni da mi posle nekog mog uspeha ne kaze ni "Bravo" nego me potceni i pokusa da me spusti i kaze "Ma sta ti..." misli nesto mnogo dobro i da ga bas nije briga ako vec tako kaze.  Smile

Citat
Nekako sve više verujem da je ta priča o paranoji i zlim, zlim ljudima koji nas mrze zapravo projekcija nas samih.
Kada kazem "misle lose", generalno ne mislim na to da zele da nas ubiju, ili da cak i zele nesto zlo, samo da su ljudi katkad ljubomorni i zavidni. A to kazem ne zato sto mislim da su svi ljudi takvi ili tako nesto, vec zato sto sam video primere na delu. A takvima volim da "natrljam na nos" i ispotenciram kada mi se realno stvarno nesto i desi dobro. Smile

A ja sam generalno od onih koji misle da su ljudi u globalu sivi pa cak i naginjem ka tome da su generalno dobri, samo sto sam dosta realan u nekom mom gledanju na iste pa im vidim i vrline i mane i vidim kakvi su katkad. Jer generalno, ove sto pominjem iz primera, nisu losi ljudi, samo sto, bio bih budala kada bih mislio da mi uvek misle dobre stvari.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
niko nije dovoljno dobar, ona ima puno prijatelja, svaki dan joj je lep, uvek je raspolozena, srecna, osim kad je umorna, onda je samo umorna ili malo slomljena, ali to traje kratko.. ona je zadovoljna sobom jer je strasno samosvesna..  ona sve zna kako treba u zivotu i zna sve kako drugi treba da se ponasaju i zna sve sta se desava sa svima na osnovu jedne njihove reci ili grimase u podne, sve zna da popravi, skuva, sasije, samo sto cipele ne pravi, svima deli mudre savete ali se ne pridrzava skoro ni jednog tog saveta.. ne dozvoljava da iko prica o njoj u bilo kojem kontekstu, njenoj porodici, a ispira usta sa pola grada i sve zna sta se kod koga desava u zivotu i kakav je ko na osnovu licnog utiska koji je nikad ne vara.. ne dao ti bog da cuje da si je spomenuo u bilo kom kontekstu ili njenu decu ili muza.. tu si ugasio karijeru, to je atak na njen zivot i privatnost i ti njoj spletkaris. Jednom se izdrala na mene sto sam pomenula njenog sina u razgovoru o dozvoljavanju deci da igraju igrice na kompjuteru. Pravi neprijatelje svakog dana na sto nacina i onda se pita zasto ljudi nemaju dobro misljenje o njoj i sto je izbegavaju. Na to pitanje odgovara time da su svi zavidni i nezadovoljni svojim zivotima ili glupi ili nesposobni ili se nisu ostvarili itd..
Jebote na trenutak pomislih da ti je Lolana ta rođaka? Smile Smile

Kada kazem "misle lose", generalno ne mislim na to da zele da nas ubiju, ili da cak i zele nesto zlo, samo da su ljudi katkad ljubomorni i zavidni.
Ja sam govorila generalno. Sve je dobro dok na ovim drugima sve ostaje (ljubomornim i zavidnim, bez ubijanja Smile), zamisli da postaneš tooooliko važan da se plašiš da bi te neko mogao ubiti (stvarno ili umišljeno Smile)? Smile Jebeš takav život. Jebeš svu energiju koju potrošiš na sve te male ljude.

bio bih budala kada bih mislio da mi uvek misle dobre stvari.  Smile
Lepo je kad si budala, samo ako je to tvoj lični izbor, a ne okolnost. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
 Smile

Sve je dobro dok na ovim drugima sve ostaje (ljubomornim i zavidnim, bez ubijanja Smile), zamisli da postaneš tooooliko važan da se plašiš da bi te neko mogao ubiti (stvarno ili umišljeno Smile)? Smile Jebeš takav život. Jebeš svu energiju koju potrošiš na sve te male ljude.

Ma to jeste, i sa te strane si potpuno u pravu...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
sa jedne strane imas pokazivanje slabosti pred ljudima, sa druge strane imas potenciranje samo dobrih stvari i uspeha pred ljudima

sad ce neko da kaze da zavisi koji su ljudi u pitanju, a ja kazem da je totalno nebitno koji su

mislim da je nemoguce ziveti zivot u izdvojenim posudama, osim ako nisi ozbiljan taktizer ili prosto paranoik

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Mislim da ima situacija u kojima treba taktizirati, to jest ne pokazati slabost čak i kad se ona od tebe očekuje i kad je potpuno izvesna. To definitivno zavisi od toga s kim imaš posla, ali isto tako zavisi i od konkretnih stvari i situacija. Jer, šta je slabost? Reći da te boli glava kad te stvarno boli glava ili pred nekim agresivnim pokazati da si se usr'o i da može s tobom sad da radi šta hoće? Zavisi, jako sve zavisi od malog miliona faktora, ali činjenica je da si jedan čovek u svom telu i svojoj glavi, uvek i pred svima, ma kako i koliko se trudio da deluješ namazano ili taktično. Sve se vidi na ljudima.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
pa nisam mislila pokazati slabost pred nekim agresivnim ko bi te maltretirao, pricamo o pokazivanju slabosti pred ljudima koji te okruzuju i sa kojima imas normalnu komunikaciju, tipa sad ja sa tobom razgovaram i od 40 razgovora u 40 razgovora sam bila super raspolozena, sve u zivotu mi jako dobro ide i nemam ama bas nikakav problem plus koristim svaku priliku da pomenem kako sam imala nekakav uspeh
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
To je već nešto sasvim drugo. Ne poznajem nijednu takvu osobu, srećom, ali znam one iz druge krajnosti - što stalno kukaju. To me više pogađa jer sam i ja sklona kukanju, ali me užasno nerviraju sve te priče kako je teško, nema posla, sve ide u kurac, mi jadni nesnađeni. Od takvih počinjem da se sklanjam jer osećam da imaju moć da me uvuku u svoju patetiku. Onda bolje na vreme odstupiti nego se vaditi iz govana kad se već jednom u njih uvučeš.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung 111111
Citat
Reći da te boli glava kad te stvarno boli glava ili pred nekim agresivnim pokazati da si se usr'o i da može s tobom sad da radi šta hoće?

Po meni to je podsvesna reakcija..vise nego svesna  Smile (mislim za deo sa agresivnim)

Citat
sa jedne strane imas pokazivanje slabosti pred ljudima, sa druge strane imas potenciranje samo dobrih stvari i uspeha pred ljudima

Razumem da ljudi natrljavaju svoj uspeh drugoj osobi (sa osobom kojom se mozda u svojoj glavi takmici)
ali te ne kapiram o pokazivanju slabosti ...osoba koja se zali,zali se jer je nesto jede a pritom ne vidi nacin kako to iz sebe da iznese
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.13
pa to, da se pozalis ali ne moras cak ni to, da kazes kako si umorna ili imas neki problem a ne moras navesti ni sta je pitanju, ili reci da u necemu nisi uspeo, sta god, pokazati drugoj osobi da se I tebi desavaju pehovi u zivotu, ali umesto toga ti pokazujes samo kako ti cvetaju ruze, a kad imas peh ti glumis da ti je super, da drugi misle kako si ti superioran  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Ako cemo iskreno, i mene vise nervira kukanje. Mislim u redu, kapiram ljude ja i da im je u nekim trenucima stvarno tesko, pokusam da utesim i pomognem, al zajebi kada ti se konstantno neko zali kako nema pare i kako mu ne ide u zivotu. Jos kad znas da ti se zale da nemaju a puse dve pakle cigareta dnevno i popiju celu platu kad im stigne samo da ih ubijes.  Smile

Druga stvar je sto polazim od sebe pa ne volim da "trubim" svima kada mi se nesto lose desi. Kada mi je bilo najteze u zivotu to su znali porodica i 3-4 ljudi, nije bilo potrebe da idem od jednog do drugog coveka i pricam kako mi je lose. Nema veze sa pokazivanjem slabosti vec jednostavno sa zdravim razumom i zato jer i sam ne volim "Drama Queens" ljude koji su tako teatralni da moraju za svaki najmanji problem koji ih zadesi da trce kod nekoga kako bi se izalili i od toga naprave dramu kao da je Smak Sveta.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:33:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.