Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:54:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uskoro stiže Vista Service Pack 2  (Pročitano 1889 puta)
20. Okt 2008, 19:06:47
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3



Pre Windowsa 7


Sada znamo da će se nova verzija Windowsa zvati Windows 7 i na tržište treba doći krajem 2009. ili početkom 2010. godine. Sada smo saznali da će Microsoft izbaciti novi, drugi service pack za Windows Vistu.

Već se radi na Service Packu 2 za Vistu te se u narednih nekoliko mjeseci očekuje više detalja. Trenutno samo znamo da SP treba riješiti neke probleme Viste i Windows Servera 2008.

Microsoft će ovim potezom pokušati privući korisnike koji su već objavili da će preskočiti Vista upgrade i da će čekati na Windows 7.

Ni Windows Server 2008 nije najbolje prihvaćen među korisnicima, najviše zbog nepostojanja prvog SP-a, koji će biti nazvan Servis Pack 2 i koji će biti napravljen i za Vistu.

Što se tiče Windowsa 7, razvoj se nastavlja i neki izvori navode da ćemo neke osobine sistema vidjeti u SP-u 2 za Vistu. Prve beta verzija Windowsa 7 treba stići sredinom decembra, ali bi mogao biti i odgođen zbog nekih problema.

Microsoft je svjestan da mora vratiti Windows OS korisnicima i iako naglašava uspjeh Viste, u stvarnosti se mnogi korisnici žele downgradeovati na XP. 




Izvor: itx
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Imam Vistu i ne marim je .. koji god sistem da imam .. ne smeta mi .. i XP je imao grešaka .. svaki sistem ima svoje prednosti i mane tako da .. daj šta daš i šta mogu da imam
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG Nexus 5
Super, po svemu sudeci ja cu izgleda preskociti totalno Vistu. Taman kad izadje SP2, jos malo da se strpim i eto ga Win7. Smiley

Cim Windows 7 izlazi tako brzo posle viste, onda sam siguran da je vista tesko smece.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 335
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.1.2
po tome je onda linux najgori os. ubuntu izlazi svakih 6 mjeseci...
naucili ste na xo i vista je izasla nakon 6godina, pa je sad sranje posto win7 izlazi nakon 2godine

ja imam vistu, ne bih se vratio na xp, nema trika
« Poslednja izmena: 20. Okt 2008, 21:59:16 od massacre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung Galaxy IIs
Super, po svemu sudeci ja cu izgleda preskociti totalno Vistu. Taman kad izadje SP2, jos malo da se strpim i eto ga Win7. Smiley

Cim Windows 7 izlazi tako brzo posle viste, onda sam siguran da je vista tesko smece.

Jesi li probao win server 2008 pretvoren u desktop OS ?
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG Nexus 5
po tome je onda linux najgori os. ubuntu izlazi svakih 6 mjeseci...
naucili ste na xo i vista je izasla nakon 5godina, pa je sad sranje posto win7 izlazi nakon 2godine

ja imam vistu, ne bih se vratio na xp, nema trika

Ubuntu je pre svega besplatan OS i kao takav ne moze da se poredi sa nekim od Microsoftovih proizvoda, bar ne jos. Ali svakih 6 meseci ubuntu ostvari neki napredak u paketu sa OS-om dodje masa novih aplikacija, itd.

Nakon prilicno neuspesnog windows Me-a, microsoft je expresno izbacio windows XP i tek posle 5 godina je izbacio Vistu:
Windows XP 25.10.2001. god.
Windows Vista 30.1.2007. god.

Dakle u startu tvoja konstatacija ne pije vodu. Kad budes morao da platis tu vistu 200 eura, zatim office isto toliko, pa corel, photoshop, autocad, itd, itd, poceces da hvalis free OS samo tako. Wink


Jesi li probao win server 2008 pretvoren u desktop OS ?

Jesam ali obicnu verziju na par dana cisto iz radoznalosti. Nista bitno nisam radio, meni se svideo, onako, na prvu loptu.
« Poslednja izmena: 20. Okt 2008, 22:40:12 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 335
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.1.2
imam licenciranu vistu.
ti si reko da je vista losa zato sto vec izlazi novi os nakon kratkog vremena. to sto vec izlazi novi, ne mora nista da znaci
ja sam imao xp dok nije izasla vista.
jos kad je izasla rc1 instalirao sam je, i poslije toga je nisam macinjao. mnogo je ljepsa i laksa za koriscenje

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG Nexus 5
Gledajuci bas razvoj microsoft-a, pocev od 1995-te, imamo win95 koji je za to vreme bio extra. Izlazi zatim win97, da bi odmah sledece godine izasao win98. Zatim izlazi win2000, pa krs win2000 Me koji je bio, ajde da se tako izrazim, prelazna varijanta na win Xp. Meni vista deluje na prelaznu varijantu sa win XP-a na win 7, nesto slicno kao i win Me.

Niko nije rekao da je vista ruzna, lepa je ona, kao i win XP kad je izasao ali opet ga nisam instalirao dok nije izasao SP1. Za moje potrebe, lepota OS-a i okruzenja mi ne znaci apsolutno nista.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung Galaxy IIs
win 2008 server je kao desktop OS nesto najbolje što sam video do sada.
Brzina, stabilnost... i još mnogo toga. Mislim da se u tom pravcu kreće
M$ dok priprema novi OS.

Vista lepo izgleda, ali pokreni recimo ,... Visual Studio i Adobe Flex, pa ćeš videti
stvarno lice viste.

IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:54:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.