Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uskoro novi poslanicki klub - Pelevic napusta SNS zbog uvreda?  (Pročitano 2599 puta)
24. Avg 2012, 12:56:19
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Borislav Pelević napušta SNS?

FoNet    | 23. 08. 2012. - 23:18h | Komentara: 28
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Borislav Pelević, najverovatnije će napustiti poslanički klub naprednjaka u Skupštini Srbije i u početku će nastupati kao samostalni poslanik, piše Danas.


Pelević je nezadovoljan i nekim političkim potezima rukovodstva SNS, kao i kadrovskim rešenjima prilikom formiranja vlade
Odluku o napuštanju kluba SNS Pelević bi trebalo da zvanično saopšti na konferenciji za novinare, koju je zakazao za sredu, 29. avgusta u Narodnoj skupštini.
 
- Nisam još doneo bilo kakvu odluku, ali ćete u sredu na konferenciji za novinare saznati sve što vas zanima. Sada sam u selu i preokupiran sam izgradnjom crkve - rekao je Pelević.
 
Pelević je potvrdio da je 21. avgusta podneo neopozivu ostavku na funkciju predsednika Saveta za sport SNS. List piše da nezvanično saznaje da je bio razočaran što to telo nije konsultovano prilikom izbora Alise Marić za ministarku sporta.
 
List podseća da je Pelević nedavno najavio mogućnost napuštanja SNS, pri čemu je naglasak stavio na ulazak u tu stranku potpredsednika SRS Aleksandra Martinovića, koji ga je relativno nedavno sa skupštinske govornice optuživao za
ratne zločine u Zvorniku. On je rekao da ne može da budem u istoj partiji s Martinovićem.
 
Beogradski dnevnik dodaje da je Pelević nezadovoljan i nekim političkim potezima rukovodstva SNS, kao i kadrovskim rešenjima prilikom formiranja vlade. Posebno je ljut zbog „ustupaka“ koje centrala stranke čini prema Sulejmanu Ugljaninu, „koji otvoreno brani ratnog zločinca Aćifa-efendiju“.
 
Takođe, kako piše list, Pelević smatra neprincipijelnim to što je SNS „godinama etiketirala Mlađana Dinkića kao lopova, a sada je s njim napravila vladu“.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.0
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Poslanik Borislav Pelević pred napuštanjem SNS-a
Martinoviću, dečje suze ti nikada neću oprostiti!

Petak - 24.08.2012
Srpska napredna stranka juče nije želela da komentariše razmirice između svojih funkcionera Aleksandra Martinovića i Borislava Pelevića, naglasivši da je reč o privatnim nesporazumima.

Iako je nekadašnji lider Stranke srpskog jedinstva, a sada član Predsedništva SNS-a, za „Alo!“ indirektno potvrdio da napušta naprednjake, u stranci saznajemo da ih o takvim namerama još nije obavestio.

U razgovoru za naš list, Pelević objašnjava da ne može da ostane u stranci čiji je član Aleksandar Martinović, koji ga je u ime Srpske radikalne stranke optužio da je odgovoran za ubijanje 500 civila u Zvorniku 9. aprila 1992. godine, što je njegovoj porodici „nanelo velike patnje“.

- Takve gnusne, podle i pokvarene napade ne mogu niti ću ikada oprostiti! Moja deca zbog njegovih laži, koje su odbacili i Haški tribunal i Tužilaštvo za ratne zločine, mesec dana nisu imala mira. Njihove suze mu nikada neću oprostiti. Nikada! Ko ga je primio u stranku, nek mu je srećno. Žao mi je što se sve tako završilo, ali drugog načina nema. U Srpskoj naprednoj stranci sam od osnivanja i niko se sa mnom nije konsultovao kada su ga primali. Šta je, tu je, preko toga nema prelaska - osetno uzrujan priča Pelević.

Na naše pitanje da li to znači da definitivno napušta tabor naprednjaka ili bi ga nešto moglo odgovoriti, odgovara:
- Sve sam vam rekao. Šta ću konkretno učiniti saopštiću 29. avgusta u Skupštini. Nisam još definitivno odlučio šta ću uraditi, ali nas dvojica ne možemo biti u istoj stranci i ne može me niko odgovoriti. Ne vrh stranke, nego vrh sveta je nemoćan. Moj obraz i moja čast su u pitanju, suze moje dece su mi iznad vlasti i politike. Trenutno završavam crkvu na Tari i to me ispunjava - kaže funkcioner naprednjaka. Na konstataciju da je ipak hrišćanski praštati, nema dilemu.
- Nisam toliki hrišćanin da mu uvrede i dečje suze oprostim. Ništa mu neću uraditi, ali neću da ga vidim u životu- kategoričan je poslanik Pelević. Pominje se da bi jedna od mogućnosti bila da Pelević osnuje samostalan poslanički klub ili čak ponovo aktivira Stranku srpskog jedinstva.
Bivši radikal Aleksandar Martinović, koji je nakon majskih izbora prešao u tabor naprednjaka, juče nije bio dostupan za komentar, ali je za list „Danas“ kratko poručio da nema razloga da se bilo kome izvinjava.

M. Dakić

Izvor: Alo


« Poslednja izmena: 24. Avg 2012, 12:58:40 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
Citat
Sada sam u selu i preokupiran sam izgradnjom crkve - rekao je Pelević.

Hvalisanje bez potrebe, pravi senzaciju i dize sebi rejting.

Citat
Ne vrh stranke, nego vrh sveta je nemoćan.

Vrh sveta? Mont Everest?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.0
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, covek je u pravu...
Sto bi on trpeo ovog lika koji je posle poraza SRS uplasen za svoje uhlebljenje preleteo u SNS...

Sto se mene tice, to mu dodje kao veleizdaja... a recnikom SNS, svi mi znamo kako su takvi zavrsavali...  Smile

I u pravu je za Ugljanina, jer on sa sobom dovodi kadrove koji su anti-srpski (i u smislu naroda i drzave) nastrojeni... od kojih ce neki cak da se uvuku i u prosvetu Smiley
« Poslednja izmena: 24. Avg 2012, 13:06:47 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
Pa ne mora da trpi, moze da izadje i bez pravljenja buke na medijima ako je vec do principa.

Sto se tice Martinovica, svima je jasno da u SNS nece imati nikakvog udela i da su ga ubacili cisto da bi unistili skroz radikale, sto se i desilo...

A koliko znam, Ugljanin je dobio packe i ona ploca ima rok kad ce biti sklonjena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.0
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Sve su to price za malu decu... mislim... ovo o Ugljaninu... Smiley

U ostalom... ako koza laze, rog ne laze:

http://www.sda.rs/index.php?akcija=obavestenja&do=opsirnije&id=773

Martinovic je ona kategorija ocajnika koji ce pristati na sve... tako da mozemo ocekivati da rezi i laje kako bi novom gospodaru pokazao privrzenost...

A sto se tice medijske buke, covek je samo rekao da nece dalje da komenatrise i da ce sazvati konferenciju za stampu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
Za sve moze da se kaze da su price za malu decu jer niko od nas nema dokaze, a to znaju samo oni u vrhu sta je i kako je. U svakom slucaju, izgleda da ce ploca biti uklonjena a sta na sandzackim sajtovima pise, nije ni vazno.

Pa kad saziva konferenciju za stampu to je medijska buka, mogao je samo da izadje iz stranke ako se vec ne slaze... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
Citat
I u pravu je za Ugljanina, jer on sa sobom dovodi kadrove koji su anti-srpski (i u smislu naroda i drzave) nastrojeni... od kojih ce neki cak da se uvuku i u prosvetu

не сећам се да си то потенцирала док је директор угљанин подржавао твоју дс Smile

како год...пелевић и ако буде још неки стручњак да му се прикључи никако не могу угрозити стабилну већину
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.0
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Iz te bulumente sa Juga, ja imam jedino lepu rec za Rasima... mada, opet... prodao se za sitne pare...

Ugljanin je uvek bio... tri tackice...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
Sony 
Pa logično je da obaj Pelević nije zadovoljan, mnogi su se ugurali na funkcije pre njega, ali nije mi jasno zašto napušta "tim" koji je sada zaseo u fotelje, mogao je da sačeka malo, a što se Martinovića tiče radikal ko radikal, dok je bio tamo morao je da proziva sve žive, naročito su imali pik na SNS, sada će sa malo smiriti, videćemo kako će to da mu stoji.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.