Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uskoro nastupi Boj Džordža, The Cure, ZZ Top, Simply Red, Deep Purple  (Pročitano 3643 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
The Cure i Simpley Red treba ispratiti.Imam DVD kocert Simply red-a,jedna od boljih svirki koje sam cuo...To ne bi trebalo da bude lose.
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Skandal majstor Boy George u Beogradu

Pop ikona Boj Džordž (Boy George), koji je osamdesetih godina zapanjio svet svojom ekscentričnom, feminiziranom pojavom, konačno će nastupiti u Beogradu. U klubu Posejdon, popularni nekadašnji pevač grupe Culture Club pušteće muziku 11. marta.

Boja Džordža je osamdesetih otkrio legendarni menadžer Sex pistolsa Malkom Meklaren, a svetsku slavu stekao je kao pop pevač Culture Club-a, jedinog benda posle Bitlsa kojima je pošlo za rukom da imaju tri pesme sa prvog albuma medju Top 10.

Posle raspada benda, krajem osamdesetih, započeo je solo karijeru, a kasnije je postao di-džej, čime se bavi i danas. U svom prepoznatljivom lucidnom maniru za sebe kaže: "Mnogo bolje zaradjujem kao DJ nego što sam ikada sa grupom Culture Club, a pritom ne moram da brinem o tabloidima".

Njegov "Galaxy mix" izdat za Ministry of Sound otkriva njegov mejnstrim ukus kada je klupski zvuk u pitanju. Galaksy mix je, inače, deo Essential serijala Pita Tonga, koji se fokusira više na andergraund zvuk.

Ovaj rodjeni Britanac koji trenutno živi na Menhetnu, u bogatoj karijeri objavio je dve bestseler autobiografije - "Take it like a man" i "Straight", čak i makrobiotički kuvar. Boj je i autor nagradjivanog West End i brodvejskog hit mjuzikla "Taboo", stvorio je sopstvenu modnu etiketu "B rude", jedno vreme je bio radio voditelj i kolumnista za "Daily Express", a BBC ga je svrstao medju 100 najvećih Britanaca svih vremena.

Tokom više od dvadeset godina karijere ostao je sklandal majstor koji privlači pažnju svojim ekstravagantnim stilom i provokativnim izjavama.

Karte su u pretprodaji od 15. februara. Prvih 300 karata prodaje se po ceni od 950 dinara.

Pretprodajna mesta:
Beograd : Bilet servis, IPS, blagajna Sava Centra
Novi Sad: IPS, Zmaj Jovina 15
Lazarevac: Radio Lazarevac, Karadjirdjeva 20
Subotica: IPS, Korzo 8
Niš: IPS, Obrenovićeva 29
Čačak: IPS, Merkator centar
Smederevo: Caffe Fashion, Kralja Petra Prvog 17


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Videcemo...Simply Red se ne propushta...The Cure,maybe...
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 603
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pfi... znaci, opet dobijamo polovnu robu...  Smile


Nemoj tako. Lose si obavestena za Simply Red i The Cure.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 131
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sinoc sam gledao koncert Deep Purple-a u Hali 1 i sto se tice benda bili su maksimalno profesionalni, scena je bila izvanredna a i ozvucenej je bilo mrak, ali najveci problem je bila Hala koja ne da nije akusticna, nego je onako staklena katastrofalna, tako da koncerte u HALI 1 ne treba gledati ni za kakve pare!!!!! Organizator MULTIMEDIACONCERTS je prvobitno najavljivao da ce gostovati u Areni (koja je fenomenalna za koncerte - gledao sam Fil Kolinsa i to je zvucalo kao sa CD-a) ali je u zadnjem momentu promenio svoju odluku (verovatno zbog ustede novca na renti prostora) po sistemu ko j... stoku daj da mi uzmemo vecu kintu i upropastio jedan fenomenalni koncert - ah mi Srbi!

Sto se tice Simply Red-a to svakako ne treba propustiti, ZZ Top su bruka i svirka ce verovatno biti za prepricavanje - fenomenalna, THE Cure - onako, zavisi od cene karata, a Boj Dzordz me ne zanima.

Sve u svemu, bez obzira na sve jako je bitno gde ce gostovati, ako bude ARENA sve vredi gledati pa neka kosta koliko kosta, verovatno i neka druga hala bi bila OK (za Simply Red najavljuju Halu Pionir sto ne bi trebalo da bude lose)... Videcemo... U HALU 1 na sajmu vise ne idem pa nek je i dzabe!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


All your base are belong to us!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 77
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K700i
Ima li neko vise informacija za Pearl Jam... njih ne smem propustiti  Smile

Pored toga The Cure bi trebalo da su dobri, Lou Reed takođe, a najjače bi bilo kad bi došli Rammstein...

zaboravili ste na rolling stonse i Pearl Jam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.