Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:28:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Urasli nokti  (Pročitano 30928 puta)
08. Sep 2007, 07:03:43
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
SonyEricsson V630i
Evo već je prošlo dvije godine odkako su mi nokti urasli u okolno meso. Išao sam jedno vrijeme pedikeru koji mi je rezao nokat sastrane (vrlo bolan postupak) ali nije ništa pomoglo. Nakon toga posjetio sam kirurga kojem sam poslan uputnicom doktora iz obližnjeg doma zdravlja. Kirurg mi je nokat isčupao i nešto više od tjedan dana je trajao oporavak a nakon toga više od mjesec dana povremene boli prilikom rasta nokta. Nakon više tjedana ponovno je urasao nokat. Tada sam krenuo kod dermatologa koji mi je preporučio da mažem okolno meso raznim mastima. Već je prošlo godinu dana ali nema nekih rezultata.

Ako imate ikakvih iskustva, prijedloga ili bilo što što bi moglo pomoći molim vas da se ovdje izjasnite.

Evo dvije slike kako to izgleda (sada):
http://img205.imageshack.us/img205/8069/p1010142md2.jpg
http://img514.imageshack.us/img514/8606/p1010143kv0.jpg
OPREZ: slike nisu baš lijepe pa razmislite prije otvaranja Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Pa jel ti se to nesto zagnojilo?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
da li si pokusao da koristis neke jastucice, uloske ili sl. kako bi se bolni prst odvojio od ostalih.. .  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
SonyEricsson V630i
Takve metode ne pomažu nažalost. Sada sam u potrazi za savjetima onih koji imaju sa time iskustva (jer kako istraživanje kaže samo u hrvatskoj preko 500.000 ljudi boluje od toga). Nije lako i najgore je što ne znam kako protiv toga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
ja sam cuo da ima operacija kojom ti seku nokte sa strane skroz (gde je tebi zagnojilo) i kasnije je rast nokta drugaciji,bez urastanja...tacnije prijatelj poznaje coveka koji je to radio pa mi pricao...raspitaj se malo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Alcatel 258
Ja sam operisao 2 puta isti nokat kod hirurga... jednom sa 14 godina drugi put sa 17... zadnji put anestezija nije proradila i bukvalno me zaklao na krevetu... inace kada ti je zagnojeno male su sanse da ti anestezija proradi...
ako se odlucis na operaciju pravu noz Smiley zica Smiley vesalica Smile ... moras prvo da pripremis prst sa potapanjem u Hipermanganu... i to da radis stalno... razlicite sam stvari cuo ali nikako ne treba stavljati one masti jer to samo razvaljuje ranu i siri bude meksa i slicno...
posle operacije na jedno 5 dana ne treba da se kreces, mada mozes jer imas stalna previjanja... bolova skoro i da nema jer zavisno od tvojih gabarita mozes da se ubijas brufenima  Smile inache ja sam od 4 preporuchena pio, 3x2 na 24 sata glavu nisam osetio a ne nogu... posle operacije ruzno izgleda... i kad je neko vreme proslo... ali brate to uradi i resi se muke i zla za sva vremena ja znam kako to boli...

Takodje se izvinjavam zbog slike, ali hocu da pomognem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
SonyEricsson V630i
Nažalos to sam već radio ali pomoći od toga nikakve nije bilo. Čitajući okolo da su neki i do 15 puta bili na operaciji odustao sam od toga. Sada tražim neko riješenje....

Što se tiće hipermangana, otapao sam jedno vrijeme u tome po receptu doktora ali isto nikakvih specijalnih promjena. Samo su mi noge bile druge boje jer je taj hipermangan sav crven  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Mercedes-Benz Actros 2653

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3558
Zastava 127.0.0.1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6233
IMao sam i ja problem. Uzasno je boljelo.... Nisam znao sta da radim.Stavljao sam masti, al poslje nje vise boli.. To me je boljelo 2-3 godine. E evo ove godine,hvala bogu, nestalo samo od sebe. Nisam iso kod nikakvog doktora ....
IP sačuvana
social share
HowTo:Instalacija SMF 1.1.x foruma! Ovdje | Wireless & Cable Ovdje | HowTo:Instalacija phpBB foruma ! Ovdje | Free hosting za vas sajt Ovdje
Windows ~ Korisni linkovi ~ Saveti za bolje funkcionisanje sistema Ovdje
Vodic - 5 koraka do zasticenog sistema - besplatno! Pitanja i odgovori!Ovdje
Linux ~ Downloads ~ Problemi ~ Saveti ~ Tips & tricksOvdje
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
SonyEricsson V630i
Evo nakon višetjedne potrage za riješenjem došao sam do jedne interesantne preporuke. Da probam sa čistim propolisom.

Više informacija:
http://hedera.hr/svojstva-propolisa/

Vaša daljne komentiranje mi je od velike važnosti i pruža mi podršku pa ako imate ikakvih iskustva i saznanja molim vas komentirajte!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Zvuci glupo, ali radi...
Ihtios ili Ihtiol... kapi za ribice...  kupuje se u veterinarskoj apoteci... Smiley
Par kapi u vodu i nekoliko puta dnevno potapanje upaljenog mesta u rastvor... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:28:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.