Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uran-Venera u opoziciji ili kvadratu-u natalu  (Pročitano 58172 puta)
13. Jul 2006, 20:37:15
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
 opozicije - može li se imati i jedno i drugo? ili opozicija uvek znači da se čovek mora odreći jednog u korist drugog?


Uran i Veneru ako imaš u opoziciji, što je i Ve 90 Ur, imaš nešto što "biti ne može" samo po sebi, ako hoćeš da živiš te dve energije pomešane, jer Uran i Venera, u kakvom god aspektu i gde god u horoskopu da stoje, ne mogu zajedno biti, nikad!
jer Uran uvek hoće da je slobodan i sam, a Venera traži društvo, Uran se gnuša slatkoće, ma ne voli ni čula, plaši se i gnuša životinjskog, a Venera živi za zajedništvo, odnosno za ljubav ona živi, ali za nju je ljubav uvek seksualna, ma koliko sve drugo u životu bilo opširno i puno nijansi.

Nikad ne možeš imati vezu sa Ve 180 ili 90 Ur kakvu Venera hoće, jer ona hoće trajnost, i trajnost u beskraj; ona neće da joj pričaš kako će sve ovo oko nas jednoga dana nestati, pogotovo ne kad je zaljubljena u tebe, ako nije trenutno, onda će prihvatiti, ali barem požuriti da nađe ljubav pre tog kraja, i da je iživi potpuno.

Dakle nikad ne možeš imati vezu kakvu Venera hoće, niti ideal živeti kakav Uran hoće, zato i glasi ovaj aspekt u knjigama "avantura" (ljubavna, ja, kakva će biti) za Veneru a i jeste i može biti samo "eksperiment" za Urana koji mora biti razočarenje ...  Smile




« Poslednja izmena: 15. Jun 2007, 00:00:00 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ANDJELA kako se tumaci sekstil venere i urana,stim sto je uran u konj. sa sev.m cvorom? da li je to brak iznenada odnosno na brzinu,jer venera vlada 7 poljem ili ta venera uvek trazi neke novine da veza ne bi postala monotona... Smile
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
ANDJELA kako se tumaci sekstil venere i urana,stim sto je uran u konj. sa sev.m cvorom? da li je to brak iznenada odnosno na brzinu,jer venera vlada 7 poljem ili ta venera uvek trazi neke novine da veza ne bi postala monotona... Smile
Posto  Uran vlada Volijom,kucim prijatelja,moguce i lijepo prijateljastvo,a zavisi sto je osobi vrh sedme kuce,moguce je da je Mjesec,a da je on u konjukciji sa Uranom..... treba ipak pogledati kartu kompletnu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
to pitam za sebe,venera mi je vladar 6,7(bik) i 11(vaga) polja,ima sekstil sa uranom iz 12 i sev.m.c iz 12 polja i egz trigon sa juznim.m.c iz 5 polja Smile

p.s kartu sam ostavila u "tumacenje horoskopa" strana 12
« Poslednja izmena: 22. Jul 2006, 02:57:43 od cosmic_girl »
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@cosmic girl
Ma evo malena mi o negativnim aspektima,ti pitas za pozitivne,pa evo ti odgovor

Venera u pozitivnom aspektu sa Uranom,ti sigurno imas  neobican ukus.
Ti fasciniras okolinu svojim  neobicnim idejama.Tebe ce uvjek privlaciti ,kako u prijateljstvu,tako i u ljubavi, vanserijske ličnosti,uzbudjujuće,nepredvidive i izvan uobičajenog kolosjeka.Ovaj aspekt donosi srecu u ljubavi.
Znaci ne brini,sve ce biti ok,kako u prijateljstvu ,tako i u ljubnavi,a cvorovi nam uvjek donesu neku karmicku vezu,iz proslog zivota Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Hvala andjela,sve je tacno. . . Uh sad mi lakse. . Smile

[Edit by Makishon: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 06. Okt 2006, 17:35:52 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moja prijateljica ima kvadrat Venere i Urana i veze su joj se stalno kidale. A sad je u braku. Molim Sasu62 ili nekog ko zna da mi odgovori sto ce biti sad u braku. Nece se valjda razvesti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Kao prvo, na osnovu samo jednog elementa u kartinemože se reći ništa konkretno. Uostalom odnos Ve Ur može imati još mnoga značenja, tako da treba vidjet da li se taj aspekt odrazio na nekom drugom značenju. Zatim, možda joj ve i Ur nisu vezani uz 4,5, i 7 kuću pa se nemože ni odraziti na brak?? I glavna stvar je da treba vidjeti kako joj je aspektirana natalno 7 kuća odnosno njen vladar i isto tako kakvi su bili aspekti na natal prilikom početka veze odnosno braka..... itd itd..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
U kakvim su odnosima moja Venera i Uran? (index natalnih karti)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
nikakvom. MIslim ne grade ni jedan zajednicki  aspekt, a apsekti sa drugim planetama deluju fino, ima tu sekstila , konjukcija i malo kvadrata.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.