Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:39:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upozorenje!  (Pročitano 5258 puta)
17. Okt 2011, 01:57:49
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 50
Zastava Frankfurt
Browser
Chrome 14.0.835.202
Poštovani,

izvinjavam se što otvaram ovu verovatno bezveze temu, ali sam osetio potrebu da ovo uradim pre svega zarad onih takmičara koji nemaju isuviše iskustva, ali i za doborbit svih.
Naime, igrač sa aktuelnim nickom Džoni Strvina, pošto je odbijen od strane svih jačih igrača da mu igraju za plavi, šalje istima poruke otprilike ove sadržine:
"Brate jako mi je dosadno ajde daj mi tvoj username i password da igram za zlato"
Suština je da na ovaj način dotični bukvalno krade naloge, time što im promeni šifru i na taj način onemogući dalji pristup pravim vlasnicima naloga, pošto sam do tog ranga ne može stići, a što je još žalosnije te jake naloge uništi...
Inače ovaj igrač je imao brojne naloge sa kojih je molio gotovo svakog jačeg igrača da mu igra za plavi krst/rang.
Ovim želim upozoriti sve igrače da se nipošto ne oglašavaju na ove poruke, a kamoli da ne prihvataju ponudu jer rizikuju da ostanu bez naloga.
Uveren sam da većina igrača svakako ne bi učinila ovo, ali za svaki slučaj se ipak oglašavam ovde, jer su neki igrači imali neprijatnog iskustvai oštećeni gubitkom naloga.
Takođe, neprijatno mi što ovo moram reći, ne volim ovo reći i zato me ne shvatite pogrešno, ali mislim da bi administratori trebalo adekvatno reagovati, i sprečiti dalje neprijatnosti koje priređuje pomenuti igrač.

Nadam se da sam nekako pomogao.

Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Evo javljam se da potvrdim sve ovo sto je Lonely rekao,decko je na neku foru uspeo da dodje do moje sifre i slao je ljudima poruke bas onakve kakve je Lonely i naveo,cak sam saznao da je nekim igracima i uspeo da uzme sifru i username,smatram da ovakve igrace ne bi trebalo da tolerisemo,administratori bi trebali da odrade svoj posao i da ne dozvole da ovaj decko na neki svoj nacin leci svoje komplekse ovde.
Cisto da se predstavim ja sam David_91.           

     

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
LG Nexus 5
"Brate jako mi je dosadno ajde daj mi tvoj username i password da igram za zlato"

Ako sam dobro shvatio, a jesam, on od vas trazi da mu date user i pass i vi mu date, a kada upropasti nalog, onda admini treba da rade svoj posao? Smile

U svakoj online igri, pa i u ovoj, password treba da poseduje samo vlasnik naloga. Ako svojevoljno date nekom drugom vas password, sami ste krivi.

Procitajte i ovo.

Ovo me podseti na simpsonove:





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
jedna od osnovne stvari i nacela ponasanja na internetu jeste da je svaki korisnik prvenstveno odgovoran za svoje podatke kojima pristupa online servisima.
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 50
Zastava Frankfurt
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 14.0.835.202
"Brate jako mi je dosadno ajde daj mi tvoj username i password da igram za zlato"

Ako sam dobro shvatio, a jesam, on od vas trazi da mu date user i pass i vi mu date, a kada upropasti nalog, onda admini treba da rade svoj posao? Smile

Naravno da ne očekujem da vraćate izgubljene naloge, besmisleno je to, delimičnu krivicu snose i igrači koji su mu dali lozinku i username, ali ipak želim da preduzmete nešto da taj igrač više ne radi takve gluposti, i temu sam pre svega napravio da upozorim igrače koji (su) imaju/li nameru da se odazovu ponudi ovog igrača, dok je poziv vama administratorima/moderatorima bio upućen oslanjajući se na vašu dobru volju, svakako ne tražeći ništa od vas kao nužno.

Hvala u svakom slučaju.
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
Skrenuo si paznju igracima ovom temom Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
A juce ili prekljuce me je taj dzoni strvin molio da mu odbanujem nalog mount logan koji je full banovan...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Apple iPhone SE 2020
Jedino sto mi mozemo da uradimo je da upozorimo clanove da nikome ne daju svoje lozinke, ali mislim da se to podrazumeva Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Mislim da skoro niko od vas nije shvatio u potpunosti sta je ovaj decko radio,na neku foru(ne mogu sad da objasnjavam kompikovano je)covek je provalio moj password i username(ni u ludilu mu ne bih dao lozinku),a zatim je sa tog naloga slao ljudima koje ja poznajem i koji mene poznaju poruku da bi im igrao za zlato,i vrlo je verovatno da ce ljudi da mu posalju password,jer oni meni veruju i ne sumnjaju da je neko drugi sada iza tog naloga,mislim da ovakvo nesto mora da se sankcionise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
Ne znam kako je mogao da provali ali dobro... Sad ti pomocu mejla promenis lozinku i stavis neku komplikovaniju da ne moze da provali ili pazis kome pricas istu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:39:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.