IN < - upoznajte se mame i tate - >LO
(1/386) > >> :: Odgovori!
Autor: sita :
ima li jos mama na forumu?
mogle bi caskati o "nasim" temama,a i ostalim!
kolika su vam deca?
sta vam je tesko a sta lako?
radite li ili ste sa klincima?
imate li tate ili ste same?
kako u braku,vezi?
mozemo li pomoci jedne drugima?
nova pitanja i ideje-dobrodosle!
Autor: Luka_Ray :
Evo jedne mame :DMoj bebac je bas mali,2 meseca ima.Zadnjih noci mucimo muku sa grcevima inace sve prva liga.Dobar je i sladak i veseo i nista mi nije tesko kad je mali car u pitanju,pa ni ova hronicna neispavanost :mrgreen:Ne radim,sa njim sam 24/7,a tata je 'na sluzbenom putu'.Lukin tata tj. moj bivsi muz i ja smo se rasturili kad sam bila 6. mesec trudnoce...ali to je vec druga i duga prica...daj da pricamo o necemu lepsem 8)Koliko je tvoje mace/macici?
Autor: sita :
supeeer!
pa ako je za utehu,ja sam jedna mama kojoj se hronicno spava iako su bdenja prosla.
sin mi ima 4 god,a cera skoro 2.
super su ali aktivniiiiiii....sta da ti kazem,burek mi je prva intelektualna aktivnost od kako su se rodili.nije mi zao ,bice vremena za sve,a ja sam i starija mama,pa sam se nacitala i nadruzila pre njih poprilicno.
tako da su mi oni potpuno nov svemir.ne radim,i necu....lepo mi je sa decom i mislim da su vazniji od bilo kakve karijere i sl.ne zelim da budu klinci sa kljucem oko vrata i da ih vole i vaspitavaju dadilje.
a grcevi sikanje i to ne spavanje,brzo prodje,onda prohodavanje,prica...videces svemir,sam Bog u svojoj milosti.
zao mi je sto je bebin tata glup,u najmanju ruku,al kad se mora...nek je bebac zziv i zdrav,dace on tebi ljubavi vise nego sto mozes da primis.srfuj s nama nisi sama
love :flirty:
Autor: Estella :
Da pozdravim mame i kazem da je tema sjajna,iako ja nisam mama rado cu vas citati.

Poljubite bebironcice 
Autor: sita :
samo stremi tome!nikad nije kasno iako je ponekad rano.u svakom slucaju je uvek dobro.veliki je to dar da bi zene,koje to mogu,preskaakale taj deo svog zivota.ni jedan razlog za to nije dobar.sem naravno,nemilost prirode,a i ondaa postoji nacin da se deca odgaajaju!
napred zene,to je jedini i najbolji nacin da ljubav pobedi u ovom surovom svetu.
muskarci koji shvate dar ocinstva su jedini pravi i vredni.
budimo majke to je prekrasno
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana