Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:15:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 193
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: upoznajte se mame i tate  (Pročitano 292678 puta)
08. Jan 2006, 13:28:39
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ima li jos mama na forumu?
mogle bi caskati o "nasim" temama,a i ostalim!
kolika su vam deca?
sta vam je tesko a sta lako?
radite li ili ste sa klincima?
imate li tate ili ste same?
kako u braku,vezi?
mozemo li pomoci jedne drugima?
nova pitanja i ideje-dobrodosle!
« Poslednja izmena: 15. Jan 2006, 13:59:42 od puppykin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


in your head...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 222
Zastava Nemacka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola black razr V3I
Evo jedne mame :DMoj bebac je bas mali,2 meseca ima.Zadnjih noci mucimo muku sa grcevima inace sve prva liga.Dobar je i sladak i veseo i nista mi nije tesko kad je mali car u pitanju,pa ni ova hronicna neispavanost :mrgreen:Ne radim,sa njim sam 24/7,a tata je 'na sluzbenom putu'.Lukin tata tj. moj bivsi muz i ja smo se rasturili kad sam bila 6. mesec trudnoce...ali to je vec druga i duga prica...daj da pricamo o necemu lepsem 8)Koliko je tvoje mace/macici?
IP sačuvana
social share
Our generation will have to repeat not only for the
words and acts of the children of darkness, but also for the
fears and apathy of the children of light.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
supeeer!
pa ako je za utehu,ja sam jedna mama kojoj se hronicno spava iako su bdenja prosla.
sin mi ima 4 god,a cera skoro 2.
super su ali aktivniiiiiii....sta da ti kazem,burek mi je prva intelektualna aktivnost od kako su se rodili.nije mi zao ,bice vremena za sve,a ja sam i starija mama,pa sam se nacitala i nadruzila pre njih poprilicno.
tako da su mi oni potpuno nov svemir.ne radim,i necu....lepo mi je sa decom i mislim da su vazniji od bilo kakve karijere i sl.ne zelim da budu klinci sa kljucem oko vrata i da ih vole i vaspitavaju dadilje.
a grcevi sikanje i to ne spavanje,brzo prodje,onda prohodavanje,prica...videces svemir,sam Bog u svojoj milosti.
zao mi je sto je bebin tata glup,u najmanju ruku,al kad se mora...nek je bebac zziv i zdrav,dace on tebi ljubavi vise nego sto mozes da primis.srfuj s nama nisi sama
love :flirty:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Da pozdravim mame i kazem da je tema sjajna,iako ja nisam mama rado cu vas citati.

Poljubite bebironcice  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
samo stremi tome!nikad nije kasno iako je ponekad rano.u svakom slucaju je uvek dobro.veliki je to dar da bi zene,koje to mogu,preskaakale taj deo svog zivota.ni jedan razlog za to nije dobar.sem naravno,nemilost prirode,a i ondaa postoji nacin da se deca odgaajaju!
napred zene,to je jedini i najbolji nacin da ljubav pobedi u ovom surovom svetu.
muskarci koji shvate dar ocinstva su jedini pravi i vredni.
budimo majke to je prekrasno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


in your head...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 222
Zastava Nemacka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola black razr V3I
Sita svaka ti je na mestu.Ne bih da zvucim otrcano ali apsolutna je istina da zena zaboravi sve ruzno onog trenutka kad svoje dete prigrli na grudi.Luka mi je u zivot uneo cistu srecu i jednu takvu energiju da sam se vrlo lako pomirila i oprostila sa prosloscu i u meni nema ni trunke besa i ljutnje za njegovog tatu.Jedino je on na gubitku ali to je vec njegova stvar i njegova savest.Moj zivot je lep i osecam da sam tek na pocetku i uzivam svim culima u ovom novom svemiru...
Pozdrav i ljubac za tvoje 'velike' macice Smile
IP sačuvana
social share
Our generation will have to repeat not only for the
words and acts of the children of darkness, but also for the
fears and apathy of the children of light.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson p900
Odavno nisam jednu temu sa ovolikim zadovoljstvom citao.

P.S.
Necu Vam vise smetati.
:bunch: :bunch: :bunch:
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
manchy je buduca mama, ali nemojte nikome da kazete da sam vam ja rekla Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@nesso
slobodno smetaj,zato smo ovde dok klinci spavaju.volela bi kad odrastu da budu komunikativni ko burek forumasi.naravno i pametni...
lepo je videti da nova generacija ipak ima smisao i zelju za lepim.
to daje nadu za nas koje smo dovele nov narastaj na ovu ludu planetu.
imaju mame odgovore i za sadasnje i buduce tat,zato pitajte,pricajmo i bice nam interesantno.
mi  smo ludaci novog sveta,grabimo za ovim i onim,al nista nije lepse i vrednije od samog zivota,posebno novog zzivota.
znas ni materinstvo nije drugacije od ocinstva.to sto smo 9 meseci trudne ne cini nas majkama,vec isto kao i muskarce,ono vreme i trud ulozeno u odgoj.sav taj porodjaj i to se zaboravi,kao kad padnes na basketu,pa te boli koleno ,pa prodje ,pa....zaboravis.ali onaj pravi odnos sa novim bicem je kao i svaki drugi,vreme i tezak rad sa poverenjem.isto nam je,zato vi koji jeste ili cete biti ocevi sa velikim O,trud i ljubav,i dobicete isti rezultat kao i mame.
to je prednost savremenog muskarca,iskoristite to za svoj razvoj,i emancipacija ce uciniti svoje.
eto,tata moje dece je jedan pravi...on je zaduzen za kupanje dece,hrani ih isto,uci i druze se.on kupa ukakane guze,i isto bdi kad je temperatura i sl.maze se u ogromnim kolicinama...i meni je najmuzevniji na svetu...
volela bi da svi oni koji to ne shvataju sto pre progledaju na te slepe oci i shvate da su deca specijalan dar od Boga.
tek sda kapiram moje matorce i stvarno treba ih maziti,nije bilo lako odgajiti nas i izvesti na put.
pisite,pitajte ili vec......... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 628
Zastava Daleko sam
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ćao, ljudi. I ja sam ponosna mama jednog predivnog bepčeta. Moja ćerki sada ima 9 mjeseci. Ni ja već par mjeseci ne živim sa njenim tatom. Srećom, imala sam podršku svojih roditelja tako da mi kriza nije bila tako strašna. Razumijem Luka Ray, jer sam i ja imala slično iskustvo (nismo se baš slagali ni tokom moje trudnoće. Ne mogu da kažem da je bio užasan, ali je bio blizu toga). Samo hrabro i sve će biti u redu. Biće teško, naravno, ali snaći ćemo se. Veliki pozdrav za tebe i sve mame. Javljajte se da podijelimo iskustva.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 193
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:15:13
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.059 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.