Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 03:55:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 193
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: upoznajte se mame i tate  (Pročitano 292677 puta)
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@burecca,
zao mi je sto se nalazite same ,u toj situaciji sa decom,nece biti lako ali lepo i smisleno svakako.
znas,ja savrseno razumem tu problematiku,muskarac,nikad muz i otac uvek smo smozivo dete.
upravo iz tih razloga sam se odlucila na kasno materinstvo.nisam bila hrabra poput vas.da sam ostala trudna sa bilo kojim od ex...sigurno bi bila sama.rizikovala sam i trazila onog koji hoce da bude tata.mogla sam i da ga ne nadjem,jer toliko ih je malo da je to katastrofa.genetski inzinjering,ne znam,retardacija psihe.sada je vazno biti hrabar i znati da njih deca nece voleti a to je najveca kazna.
s druge strane,ucite svoje sinove da sutra znaju da su devojcice ok,da su isto rodjene i voljene kao i oni i da je postovanje tudjih zzivota jedna od najvazznijih stvari za uspesnost.
ja imam sina od 4 god,i vec sa dmu pricam da ce se jednom ozeniti i biti tata i da se mora vec sad spremati za to.da nije rano.ono sto posejes to ces i znjeti.
a za cerkice isto vazi,uciti ih da ne dopuste da ih maltretiraju pa po cenu toga da budu same.
ja jesam starija mama,iz tih razloga,ali zato je tata mlad.puno mladji od mene.za ljubav i postovanje to nije prepreka.naprotiv.zelim da budete uspesne majke,da vam deca budu zdrava,budite srecne u svakom danu svog zivota,kratak je.a ljubavi ima i bice je ma sta da nosi bujica tuge.
klinci brzo rastu i jos brze uzvracaju sve lepo sto im pruzate. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung 
@ sita tema ti je odlična.

Ja sam ponosni otac ćerke (čoveče sad će 9 god za neki dan), i pravo mi je zadovoljstvo čitati prethodne postove. Drago mi je videti i čuti da ima tako hrabrih devojaka koje nisu spremne žrtvovati svoju sreću samo da bi bili u zajednici koja ne funkcioniše. Za to je potrebna velika hrabrost i ja to cenim...  Smile

i da poljubite slatkiše...
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
jao tema za mame!  Smile

supeeeer

samo napred, ja cu samo da se shunjam i da chitam, a ovde ima josh mama, znam pouzdano!

necu vam vishe smetati mame!

:bunch:

:hug:

da izljubite bebonce od "chika" vaterpoliste Smile Smile

Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 316
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozdrav od mame koja ima dva andjela(8 godina,a drugo 4meseca-obe devojcice).Ne postoji lepsi osecaj dok ih gledas nasmejane i kako rastu.Kad dozivis tu ljubav sve ti drugo na ovom svetu pada u drugi plan.Ne vredi,druzicemo se kasnije, izgleda da je neko ogladneo. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


in your head...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 222
Zastava Nemacka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola black razr V3I
Bas sam odusevljena sto se tema ovako lepo razvija i htela bih da kazem svim diskutantima da nikako ne mogu da smetaju jer i ako nisu jos uvek roditelji,dace Bog bice jednog dana,a svi mi sadasnji i buduci roditelji imamo obavezu i odgovornost da se sto bolje potrudimo da svet za 15-20-30..godina,kad nasi macici porastu i preuzmu stvari u svoje ruke,bude jedno mnogo gotivnije mesto,tako da su diskusije na ovu temu stvar svih nas.
@Burecca,bas mi je drago da cujem da si super snasla i prilagodila i jos draze da ne primecujem nekakvu gorcinu u tvom tonu.To mi daje nov podsticaj,jer znam da nisam usamljen slucaj i znam da se uz pomoc puno ljubavi i malo dobre organizacije sve moze.
@Sita,tvoji postovi me odusevljavaju i sigurna sam da ces, ne samo kao starija mama vec i kao mama starijih bebaca,imati za nas gomilu super saveta.
Pozdrav i ljubac za bebirone Smile
IP sačuvana
social share
Our generation will have to repeat not only for the
words and acts of the children of darkness, but also for the
fears and apathy of the children of light.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung 
@ Roza svaka čast na tolikoj razlici izmedju dece.
Ja sad sebe, pored devojčurka od 9 god. nemogu zamisliti pored nekog bebčeta, uh...
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 316
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@djole242
Ne kajem se ni jednog momenta.Tek sad zaista uzivamo,nekako smo zreliji i iskusniji i lakse prolazimo kroz sve.Znas kako je sa prvim,nekako si u grcu i strahu da nesto ne zabrljas.Starija devojcica je odlicno prihvatila bebca i imam veliku pomoc sa njene strane.Savetujem ti da ne odustajes!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e,super sto ova tema ima odziv.
i tate se ohrabruju,bravo!
ako ste mladi jos nije kasno za decu,mislim ,bar drugo!lepse je kad u zivotu imas seku ili batu.nekako i rodjendani i slavlja i sve je nekako punije bez obzira na razliku u godinama.a roditeljstvo je jos lepse i ozbiljnije.
volela bi da mladi zele za sebe to da postanu roditelji.nekako moja generacija je omanula u tome.
ili su isli za karijerom ili su propali nacisto.vrlo malo nas se sabralo.
a neki koji sad i bi,mislim na muskarce,pregazilo ih vreme.pa ono sto je od generacije ili se poudalo ili su vec samohrane mame,a klinke bi sveze meso.
iako pod te iste potpadaju moj brat i najbolji drug,nemam ni reci utehe ni opravdanja.jednostavno sve sto mogu da im kaze nek sad budu maco kao sto su bili kad su ih cure htele u gomilama.
a buduce mlade tate,nek si uzmu u pamet,treba se mlad zeniti i preuzimati zzzivot u svoje ruke,jer kao i za karijeru i sl.i za roditeljstvo treba ambicije i vremena.a mame,one vec znaju,sreca u nesreci je bioloski sat.opet hvala Bogu,on se poprilicno pomerio i sta fali gdji.Madoni sto je drugo rodila sa 46,ili kako vam izgleda baka Tina T. koja je godiste moje keve.I sta fali,moze se kad se hoce.
pa eto i ja ,ne izgledam lose za svoje god.ili materinstvo.Pogledaj slicicu.
a sad nesto od kao saveta za mame.upravo smo prelezali varicelu.ej,grozno izgleda ali brzzo prodje.cak je ova mala bolje prosla nego stariji.uplasila sam se,i,sem par burnih-svrbecih noci,sve je proslo regularno.
nema frke tako se odrasta,tako se pocinje zivot i suocavanje sa nelagodnostima.nije sve bas ususkano kao kod mama i tata.to su prve lekcije.
sve vas volim i pstujem sto se zanimate za vrlo vaznu zivotnu temu,o kojoj se do sada malo govorilo,otvorimo vrata uma i srca.odbacimo tabue i rastimo ka visim ciljevima svog bitisanja. :floating:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung 
Ma lako je njima Tini, Madoni... Oko njih čopor doktora, medicinskih sestara, babica a nama ostalim nije baš sve jedno (nekako se osećamo napušteno).

Dobro, nama još uvek nisu neke godine, ali prvo, odluku treba prelomiti u glavi pa onda i sve ostalo...
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@djole242
uopste nije stvar u glavi.to se radi u srcu.ako ides glavom nigde ne stizes.
ja sam posle prve bebe mislila da to necu vise nikad da uradim.mislim to sa babicama i sav taj uzas.al kad mi je srce reklo da bi bilo divno imati jos smeha i ljubavi.odlucila sam brzo.i tako i bi.
pusti ti primer slavnih kroz materijalno stanje.ja pricam o fizickim mogucnostima.
a evo ima Boga,mi imamo jednu prosecnu platu,bez pomoci penzzionera.zivimo skromno ali srecno i svega ima.Bog brine o svojim andjelima.
ne plasim se,jer verujem u snagu ljubavi.
da ti ne k**** sad.ako volis i zelis decu,pomoli se i kreni. [smilie=frisko90.gif]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 193
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 03:55:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.